Ana Menü

Gidecekler Belli Oldu.

Başlatan [KralKartal], Aralık 24, 2009, 16:06:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş'ta Gidecekler Belli Oldu24.12.2009 15:29:00Beşiktaş'ın '8 milyon Euro'luk fiyaskosu Rodrigo Tabata'nın devre arasında kiralanması fikrine, ağır eleştirilerden çekinen yönetim sert tepki gösterdi.
Sezonun ikinci devresinde takıma katılacak olan Matias Delgado'ya yer açmak için yabancı futbolculardan kimi göndereceğini kara kara düşünen Beşiktaş yönetimi, ismi gündeme gelen Rodrigo Tabata'yı veto etti.
Bonservisi 8 milyon Euro'ya alınan Brezilyalı 10 numaranın bir türlü 11'de yer bulamaması, oynadığı maçlarda da istenen performansı sergileyememesi siyah-beyazlıları iyice sıkıntıya soktu.

Bazı yöneticilerin, "Satmasak da sezon sonuna kadar bir takıma kiralık verelim" şeklindeki teklifine, başta başkan Yıldırım Demirören olmak üzere birçok yöneticinin camianın tepkisinden çekindiği için karşı çıktığı öğrenildi.
Yöneticilerin, "Transferine ödenen yüksek rakamdan sonra Tabata'yı devre arasında gönderirsek İnönü Stadı'nda bizi asarlar. Tabata bu kulüpten gidecek ya da kiralanacak son kişi. Onu göndermeye değil kazanmaya bakalım" dedikleri ifade edildi.

Tabata görüşme odasına Şampiyonlar Ligi'nde oynanan 6 karşılaşmada sadece 148 dakika forma giyen, ligde ise genelde kulübeye mahkum olan Tabata'yla tatil dönüşü bir görüşme yapmayı planlayan yönetimin, performansını artırmasını isteyeceği gelen haberler arasında Kulübeye mahkum Beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen Tabata, tam anlamıyla kulübeye mahkum oldu. Mustafa Denizli'nin genelde ilk 11'de forma şansı tanımadığı 8 milyon Euro'luk sambacı, oynanan 6 Şampiyonlar Ligi maçında sadece 148 dakika forma giydi. Süper Lig'de 12 karşılaşmada 750 dakika oynayıp 2 kez ağları havalandıran Brezilyalı 10 numara, Türkiye Kupası'nda ise 45 dakika görev yaptı.
Gidecek isimlerin listesi hazırlanıyor Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli devre arasında gönderilecek isimleri büyük ölçüde belirledi.
Batuhan, Erhan, Erkan, Rıdvan, Necip ve Onur'un kiralık olarak verilmesi kesinleşirken, bulduğu şansları değerlendiremeyen Serdar Özkan'ın da gönderilebileceği bildirildi.

Yabancı isimlerden kimin kurban edileceğine henüz karar veremeyen tecrübeli çalıştırıcının, Manisa'nın istediği Holosko'yu gözden çıkarabileceği gelen haberler arasında. İzmir'e giden Denizli'nin başkan Yıldırım Demirören ile 'gidecekler listesi' için bugün telefonla görüşeceği öğrenildi.

Kaynak: Milliyet
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Holoskoyu verecek adamin aklindan süphe ederim,
yani Tabata icin Holoskoyu mu yakacaklar..

ver o zaman delgadoyu, gitsin, nasil olsa Tabatana guveniyorsun!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Dünya Kupası'nda oynayacak bir oyuncunu satmayı düşünüyorsun öyle mi?

Hay ben sizin gibi yönetimin..

Cem Goren

oha lan bu ne sımdı anlmadım ben 8mılyon euroluk fıyaskoyu holoskoyamı tercıh ettınız o zaman sız GERIZEKALISINIZ... bunun baska bır acıklaması olamaz oldu olacak tum yabanılar gıtsın surun tabatayo sahaya oynasın tek basına
gencler gonderılıyormus daha ne oynattınızda gonderıyorsunuz anlamıs degılım. serdar ozkan oynamadı bu sene adam gıbı gonderıyorsunuz ne dıyelım kolay gelsın sıze...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

habere inanmamak lazim bence,

bunu dusunmek bile istemiyorum

NoPasaran

tabata kiralık gidecek beyler :)

sıkmayın canınızı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Kiralikta olsa, satilsada, ki kimse almaz :)

rezil olduk

bence Boboyu satacaklar satabilirlerse,
ama sanmiyorum birinin para ile alacagini
ki sezon sonu zaten bedava...ve Bosta olacak..

carsi52

Zapoyu bedava verip üstüne maaşını biz ödediğimiz gibi Tabatayıda aynen öyle verirler..
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Şu Tabata yı bir şey yapamayacağı halde bile bile aldınız ya tebrik ediyorum...
Since 1903

Cem Goren

manısa holosko ıcın cıddı gırısımler yapıyormus...
altın kapılarımız kan oldu tayfun