Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 2010 | ikinci dalga | Sampiyon Resinho JK

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 12:33:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KartaL_Gurkan

ben casus falan kullanmiyorum kaan merak etme sen :)
Oyuncularim yorgun bu aksam bir beraberlik bekliyorum ;)

carsi52

Kampa soktuğumu nerden biliyorsun ;D
Gürkan abi bu akşam yenicem seni ciddi olarak söylüyorum.Galibiyet serini bozucam :D

Ek olarak beğenmediğiniz Kazım ilk maçında 2 gol attı :lol
Bölünür senin için uykular!

KartaL_Gurkan

onu ögrenebilmek icin casusa gerek yok menajer bilgilerinde gösteriyor ;)
Hadi bakalim Kaan cok eminsin kendinden sonra üzülme..mactan sonra görüsürüz :) ;)

carsi52

Görüşürüz abi maçtan sonra.Üst üste seninle 2 maçım var ikisinide kazanıcam :D

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

ben istifa edecektim ama olmuyormuş. başta kaybettik daha da ilerlemeye gerek yok. oyuncuların formları epey düştü

daha da oynayamazlar. her maç  kırmızı kart görüyoruz bazen bir tane bazen 2 tane.o yüzden açıkcası üstüne düşmüyorum düşmücem de ..

beni bu lig için ankaraspor vaziyetinde görebilirsiniz. size iyi oyunlar hoşçakalın.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Resul'un takimi genc ve iyi, ama yanlis taktik ve sert oyunca
oyuncurindan yoksun cikiyorsun maca, oyuncularinda yorgun ve moralsiz oluyor,
buda iyi degil, senin takima gore taktik verdim, umarim sana uygundur bilmiyorum ama
senin kullandigindan daha iyi ve takimina yararli olacak uzun vaadede..

Lig cekismeli oluyor :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

pascalianUmut karşı takım menajeri إ وعي يجيلك زيكا ile dalga geçti.

FANTASY CITY - Fc Esentepe dünkü maçta إ وعي يجيلك زيكا takımına fena halde yenildi.  zeidan elarab , herkes için önem taşıyan maçın sonucunun önemli olacağını maçtan önce belirtti: "Biz, iyi bir futbol ortaya koymak için buraya gelmedik..Biz, kazanmak için buraya geldik." dedi.

Fc Esentepe , Rooney gayretleri sonucunda 50uncu dakikada 1-0 ile öne geçti. It was 56uncu when Ramsey increased the lead by landing another goal, making the score 2-0. 69uncu dakikada , Fc Esentepe takımının akşamın üçüncü golü, teşekkürler Iniesta. Fc Esentepe sadece ilerledi ve 79uncu dakikada Iniesta golü buldu: 4-0. Van der Wiel was the next to launch the ball into the net, taking the score to 4-1 in 91uncu.

Fc Esentepe's victory was deserved, even zeidan elarab had to admit that after the match. "I don't like to look back, the result cannot be changed", he said. "But we will remember the lessons we've learned today when we play our next match."

Hahah   :ahaha

Gösterdim araba gününü  :ahaha

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Deplasmanda rakibimi farka boğuyorum gazeteler bizi habere koymuyor yahu.
Kolpa basın ;D

[KralKartal]

Fatsaspor menajeri Kaan, Kartal_Gurkan takiminin serisini bozmak istiyor!

MODERATOR - Fatsaspor menajeri Kaan'in yaptigi basin aciklamasindan ilginc notlar veriyoruz:'Biz Fatsaspor olarak bu maca cok iyi hazirlandik, futbolcularima guveniyorum, ve Kartal_Gurkan'in galibiyet serisine son verecegimize inaniyorum' diyen Kaan, futbolcularini kampa aldi.

Diger yandan menajer Kartal_Gurkan ise futbolcularinin yorgunlugundan sikayetci olup, bu macta puan veya puanlar almak icin geldiklerini, fakat maglubiyeti akillarindan gecirmediklerini soyledi.

Dev mac bu gece saat 01;00 da basliyor... Yazan:kralkartal  :D

kaynak: http://www.futbolmenajeri.com/newspaper.asp

carsi52

Basından böyle iyi habercilerde çıkıyor tabi ki ;D

carsi52

Haftanın Maçları ve Tahminler:

Madrid Belediyespor-Alves S.K
--Çok çekişmeli bir maç olucağı kesin dışardan baktığın zaman 3 ihtimalli gözüküyor maç ama benim tahminim 0 biticek yönünde.
Resinho-Hezarfen Spor
--Bir çıkış yakalayan Resinho kulübü aslında aradığı çıkışı bu maçla başlatabilirdi belkide ama lige havlu atmalarından dolayı Tahmin 2.
Eaglona FC-No Pasaran
--Ligin güçlü ekiplerinden No Pasaran deplasmanda Eaglona ile karşılaşıyor bu maçta no pasaran galibiyete daha yakın.Tahmin 2
SLB-FC Esentepe
--Ligin yabancısı SLB ligin güçlü takımlarından birisi kendi sahasında esentepeye yenilmezler.Tahmin 1
Arap-+18
--+18 dün gece kendi sahasında Fatsaspor'a 5-1 yenilerek şok uğradı.Bu gecede üzerinden şoku atlatması zor gibi görünüyor.Tahmin 1
Becky FC-Kralkartal
--Gecenin önemli zor maçlarından birisi.Tahmin 0
Erdibatmaz JK-FC Gökhan
--Erdibatmaz kendi sahasında oynadığı son maçı Kartal_Gürkan ile oynadı ve sahadan 5-0lık yenilgi ile ayrıldı.Bu maçta taraftarları nasıl bir durum sergilicek merak konusu.Tahmin 02.
Fatsaspor-Kartal_Gürkan
--3 haftadan beri yenilmeyen Fatsaspor ve 5 hafta boyunca yenilmeyen Kartal_Gürkan karşı karşıya geliyor.Gecenin en zor maçı diyebiliriz güzel bir maç olacağı kesin.Fatsaspor Kralkartal forumundan şuana kadar 3 kişiyle maça çıktı ve 2 galibiyet 1 beraberlik aldı.Ama Kartal_Gürkan beraberlik nedir mağlubiyet nedir bilmiyor.Bu akşamda eminim galibiyet istiyor Kartal_Gürkan..Bugün Fatsaspor oyuncularını kampa aldı buda bu maçı çok önemsediklerini gösteriyor kendi sahalarında lideri yenip serisini bozmak isticeklerdir.Tahmin 10

Cem Goren

gurkansiporun serısı ne zaman bıtecek bakalım :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

[KralKartal]

Fatsaspor ve Gurkanspor taraftarlari tribunleri suslediler :)

her iki tarafta JAPON bayraklarini acmislar  ;D