Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 2010 | ikinci dalga | Sampiyon Resinho JK

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 12:33:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

kızıstı yıne ortalık :)
ne guzel 10-15dk sakındı :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Başkan: "becky FC'i bu sezon hedefine ulaştırmaya çalışmalısın: 6.th sıra. Senin gibi biri için bu yapılabilir birşey, yanlış mıyım? Süper, 3. sıradayız! Eşimle kaliteli bir şişe şarabına iddiaya girdik, sezon sonunda da bu harika yerimizi korumamız adına, anlarsın ya. Almak için can attığın 127 menajer puanının yanı sıra bu iddia senin için ekstra bir motivasyon olmalı. "

;D ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Messi için 38
Benzema için 30
Eto'o için 20
Dzeko için 20
Rooney için 28

Milyon dolar veriyorum..Bu futbolcuların sahipleri düşünsün bu fiyatlara satmak isteyen olursa alıyorum.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ocak 08, 2010, 23:21:42
küçük bir ödül koysak bu oyuna? ilk 3e yada sadece 1. olana :) daha çekişmeli olur kanımca..

Büyük bi ödüle gerek yok yada maddiyat bakımından ödülede gerek yok.. ufacık bişede  olsa olur, mesela dama okey bilmem ne turnuvası oldu ya profilde dama şampiyonu bilmem ne şampiyonu gibi bişi yazıodu, bundada Yılın Menejeri vs gibi bişi olsa? maksat çekişme artsın :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Alıntı yapılan: s.volkan - Ocak 09, 2010, 18:21:56
ödül ?
volkan abı sen  hanı o KARTAL GOL GOL GOL yazabılıyorsun ya kaandada mudavım yazıyor oda yazıyor vs.vs.vs.
kazananın altındada ŞAMPIYON yazsın :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

İyide her takımın durumu belli..

Herkesin hedefi 6. olarak mı görünüyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

NoPasaran

HAYır ONU DEMİYORUM..

Takımlar arasında sanırım farklar otomatik oluyor..

Bana 6.lık hedef koymuş. Bizim takımın kapasitesi kimi koyarsam koyayım aynı olacak..

Kimisi kümede kalması gerekir..Onun benim kadar puan alma şansı olmayabilir.

Eğer herkese 6. olacaksın diyorsa sistem

o zaman gerçek rekabet olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

NoPasaran

6 dan daha farklı hedef konulan takım yoksa olur bu iş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 09, 2010, 18:23:42
Messi için 38
Benzema için 30
Eto'o için 20
Dzeko için 20
Rooney için 28

Milyon dolar veriyorum..Bu futbolcuların sahipleri düşünsün bu fiyatlara satmak isteyen olursa alıyorum.

Hatırlatim.

[KralKartal]

C.ROnaldo bende SATMIYORUM ama :D

Källström kimde? varsa satiyor mu  8)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

kartal_gürkan ile yapacağı maç öncesi basına açıklama yapan erdibatmaz, işlerinin kolay olmadığını, fakat kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi. Kartal_gürkan'ın 3'te 3 yaptığının hatırlatılması üzerine olaya sinirlenen erdibatmaz, gazeteciye ayakkabısını fırlattı ve ortalık karıştı. 10 dakika sonra yeniden başlayan toplantıya, "işte böyle geliyorlar, adamın asabını bozuyorlar. Bunlar bir takım etik olmayan insanlar, bunları da yeneceğiz" sözleriyle başlayan erdibatmaz, hedeflerinin bol gollü bir mağlubiyet olmadığını, tek farklı galibiyetlerin de kendileri için yeterli olduğunu sözlerine ekledi. erdibatmaz JK takımının farklı bir taktikle çıkacağını da söyleyen teknik direktör, maça şu 11'le çıkacaklarını söyledi;

Kalede Kuszczak, defansta clement-materazzi-puyol-sun ji, orta sahada jesus nava-xavi-lampard-ernst, ilerde ise ümit karan ve drogba.

Kendi sahalarında oynamalarının büyük bir avantaj olduğunu kaydeden erdibatmaz, toplantının sonunda fırlattığı ayakkabısını sordu ve gazeteciden özür diledi.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P