Ana Menü

Fazla oluyorsun!

Başlatan +18 !, Aralık 22, 2009, 14:40:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Hatırlarsan Moskova`da sana bu Nihat`ı sürekli oynatarak bitiriyorsundedim, sen de hatanı kabul ettin... Dinlendirmeyi düşüneceğinisöyledin... Sonra... Yine bildiğini okudun. Bitirdin Nihat`ı. Gazanmübarek ola... Yusuf`u nasıl kullanacağını iyi bilmelisin diye bin kezyazdım. Rakip yorgun, Yusuf dingin olmalı dedim; onu da anlatamadım.Sen gittin bilmem kaç maçta onbire koydun ve bozuk para gibi onu daharcadın. Serdar Özkan`dan ne köy olur, ne kasaba dedim; sen bunusezonun yarısı bitene kadar göremedin. Huelva`da "Bu takım çok koşar vebozar" dedim, hatırladın mı? Sen de bana "Teknik kapasitesi yüksek birtek oyuncu alıp rakiplerimizle baş edemeyiz.Bozan takımolacağız" cevabı vermiştin... Şimdi elini vicdanına koy, ey MustafaDenizli... Nihat, Tello, Yusuf`u birlikte oynatıp bozan takım olunurmu? Ve sen kaç maçta bu yürüyen yetenekleri bir arada oynattın farkındamısın? Allah`tan korkuyorsan geride kalan maçları tekrar izle. Trabzon,Fenerbahçe ve ManU`ya karşı benim tezlerimi haklı çıkaran kadrolaryaptın, üç galibiyet aldın, altı gol attın, hiç yemedin. Peki hangimantıkla döndün o yoldan? Allah aşkına mı battı!? Diyarbakır, Manisa ve Bursaspor`dan hiçbirini yenemeyeceğiniben bu sütunlarda yazdım, maç önceleri Lig TV ekranlarından milyonlarcainsana söyledim.. Benim gördüğümü sen göremiyorsan, Beşiktaş`ta seninişin ne Mustafa hoca.. Ya aldığın paranın hakkını ver ya da çek git,hakkını verecek olan gelsin. Ayıp denen bir şey var yahu. Bir insanelindeki kadronun farkına varır, o kadroyla ne yapılır, ne yapılmazbilir. Sen Ekrem`i Kewell, Tello`yu Arda, Nihat`ı Keita, Bobo`yu daBaros sanıyorsun... Rüya görüyorsun... Uyan artık... Sabah oldu!
Turgay Demir/Fotomaç

[KralKartal]

Alıntı YapBenim gördüğümü sen göremiyorsan, Beşiktaş`ta seninişin ne Mustafa hoca..

:ok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bu adam savunma yapın demiş :D

Sizden farklı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net