Ana Menü

Ferrari 1 ay sakat

Başlatan NoPasaran, Aralık 19, 2009, 12:33:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaşımız'ın cuma akşamı Bursaspor ile oynadığı ve 3-2 kaybettiği karşılaşmanın ikinci yarısında sakatlanarak oyundan çıkan ve hastaneye kaldırılan Ferrari'nin, sağ gözünün tabanında bulunan orbita kemiğinde kırık olduğu tespit edildi.

İtalyan futbolcunun tedavisine hemen başlandığı ve sağ gözünün alt kısmına dikiş atıldığı öğrenildi. Ferrari"nin ilk belirlemele göre en az bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Öte yandan karşılaşmanın ilk yarısında sağ bacak üst ön adelesinden sakatlanan Rüştü Reçber'in adelesinde yırtık olabileceği öğrenildi. Tecrübeli kalecinin yarın çekilecek MR sonrası kesin durumu belli olacak.

Bu arada Rüştü'nün maçın başından itibaren sakatlandığı bölgeden ağrıları olduğu, ama buna rağmen degajları kendisinin kullanması dikkat çekti. Rüştü'ye degajları ve aut vuruşlarını kullanmamasının söylenmesine rağmen, tecrübeli kalecinin bu vuruşları yapmaya devam etmesi sakatlığının ciddileşmesine neden oldu. Rüştü, sakatlandığı sırada kendisinin degajları kullanmaması gerektiğini anlamadığını ve yedek kulübesi ile arasında yaşadığı iletişimsizlik sebebiyle bu durumun yaşandığı öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Ferrari yoksa bizim defansta yok sayalım o zaman...
Since 1903

Cem Goren

neysekı ara var o arada kupa maçları var ama ıdare ederız ıns.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

İyiki daha önce böyle bir şanssızlık yaşamadık yoksa bol bol gol yerdik..

Geçmiş olsun Ferrari umarım söylenenden kısa sürede dönersin..

KeePSaKe

Aslında Ferrari nin yine sakatlıkları var ameliyat olması lazım sanırım ama erteliyor iğnelerle çıkıyor bir röportajında okumuştum...
Since 1903

NoPasaran

evet her maç ağrım var diyordu..

sporx ten okumuş olman lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 19, 2009, 13:52:46
evet her maç ağrım var diyordu..

sporx ten okumuş olman lazım

Evet abi ordan okudum.
Since 1903

pAscAliAnUmut

Bursa maçında yedeklerde İ.Kaş olsaydı belki de böyle olmayacaktı..

Ferrari'nin sakatlığında umarım Kaş düzelir bare de onun yerine oynar..

Ferrari'nin yokluğunu kesinlikle hissedicez ama onun yerinde oynayabilecek adamlarımız da o kdar kötü değil
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Geçmiş olsun.
Zaten lige ara verildi.
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

FERRARİ AMELİYATA

Kulüp Doktoru Devrim Urgun sakat futbolcuların son durumuyla ilgili bilgi verdi.
Urgun, Bursaspor maçında Fink`le çarpışarak oyundan çıkmak zorunda kalan Ferrari`nin orbit kemiğinde kırık bulunduğunu ve ameliyata karar verildiğini belirterek, cerrahi operasyonun İtalyan Futbolcu`nun yüzündeki şişliğin geçmesinden sonra yapılacağını söyledi.

Hakan Arıkan`ın bileğindeki kırığın kaynamadığını ifade eden Devrim Urgun, genç kalecinin bir kez daha bileğinden operasyon geçireceğini belirtti. Bursaspor maçında sakatlanarak yerini Korcan`a bırakan Rüştü`nün MR`ının çekildiğini söyleyen Kulüp Doktorumuz, tecrübeli eldivenin durumuyla ilgili net kararın yarın verileceğini açıkladı.

Kaynak: haber1903

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

Iyiki devre arasi var..

yoksa dusunmek istemiyorum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi