Ana Menü

"Bana bazen düşmanca eleştirilerde bulunuyorlar"

Başlatan Simurg, Aralık 18, 2009, 09:59:51

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

kariyeri niye bitsin ki?

O zaman her gelen yildizin kariyeri bitmis sekilde mi geliyor?

herseyede bahane hazir .. daha ne denir ki, susmak daha iyi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Herşeyi söylediniz bir adamın günahını almadığınız kalmıştı.
Neden bitsin kariyeri ? Nihat'ı her türlü almak isteyen bi kulüp olurdu.Eee madem Türkiyeye gelim diyordu fenere gelirdi o zaman fener daha fazla para veriyordu nihata ? Hadi cevaplayın.
Bölünür senin için uykular!

RCA

tamam abi  nihat büyük topçu YAPTIKLARIYLA ama yapacakları ile byüyeceğini sanmıyorum! bunu diyorum bu benim düşüncem.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

+18 !

Biz büyümesini istemiyoruz zaten sadece kapasitesini göstersin yeter..

Cem Goren

nıhat zamanın en ıyı turk futbolcusuydu ama devrı kapandı artık adam bır sezon sakatlıkla bogustu artık o adamdan ne kadar verım bekleyebılırız nıhat bıtmıstır artık
buda benım son kelamım artık bu konu uzadıkca uzuyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Hıhı para konusu açıldı birşeyler söylediniz ondan sonra bu seferde futbolu bitti şöyle oldu böyle oldu.Gittikçe saptırıyorsunuz konuları.
10 maçta kariyerini bitirdiniz adamın helal olsun.Üstelik yanlış mevkide oynatılmasına rağmen.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Vurun Nihat'a!

Vurun evladınıza!

Paragöz yaptınız,kariyerini bitirdiniz HELAL OLSUN!

[KralKartal]

Kim bitmis, kim kariyersiz, kime ne olmus anlamadim?

kime vuruyoruz, kim evladimiz, nihat kim?

parayi kim almis kim vermis? ispanya neresi..

sasirdim karistirdim sacmaladim...

kusura bakmayin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

eger o para verılıyorsa bır oyuncuya kım olursa olsun ısterse allahın oglu olsun benı baglamaz orası oynayacak arkadas yada her boka atlamayacak tello korner kullancak adam bılmem nereden gelıyor elınden topu alıyor frıkık kullanmak ıcın tellodan aldıgı topu anasının orekesıne vuruyor bıraz acın gozlerınınızı ya evlat evlat dıye sezonu kaybedecegız farkında degılsınız...

RCA

Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 19, 2009, 21:45:21
Vurun Nihat'a!

Vurun evladınıza!

babanın oğlu nihat galiba ya da her sezon sonunda belirli ücret alıyorsunuz. ya da bilmiyorum ama futboldan anlamıyorsunuz HEPİNİZE SORUYORUM zevk alıyormusunuz nihatın oyunundan?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

+18 !

Denizli,Denizli diye geleceğimiz gidiyor!

Bırakında Nihat,Nihat diyerek bir sezonumuz gitsin!

+18 !

Alıntı yapılan: Resulbjk - Aralık 19, 2009, 21:48:25
Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 19, 2009, 21:45:21
Vurun Nihat'a!

Vurun evladınıza!

babanın oğlu nihat galiba ya da her sezon sonunda belirli ücret alıyorsunuz. ya da bilmiyorum ama futboldan anlamıyorsunuz HEPİNİZE SORUYORUM zevk alıyormusunuz nihatın oyunundan?

Önce doğru konuşmayı öğren sonra gelip tartışalım!

Cem Goren

fark ne allah askına ya artık duygusallıga yer yok bunu anlamamız lazım nıhat ıyı nıhat olsaydı avrupada kalırdı emın olun buna...

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 19, 2009, 21:25:44
Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 19, 2009, 21:09:59
ilk nihata soruldugunda niye gelmem ispanyada kalmak istiyorum dedi , araya topuz olayi girdi, maasi artirildi geldiama siz sadece Besiktastan baska takimda oynamam lafini göruyorsunuz, arada 1 mlyon euro (gazetelerin yalancisiyim) maas artisini görmuyorsunuz, neyse evlatsa bizimde evladimiz.

Aziz Yildirim neler vermedi Nihata ve klubune?
15 milyon bonservis veriyordu yeterki Nihat gelsin diye
Nihat o zamanlar bile gelmedi !!

Yani Topuz ile alakasi yok, bence art niyetli dusunmiyelim bu konuda..

Gecmise baktigimizda yani bu seneden öncesine kadar bile Nihat gelmek istemedi
Turkiyeye, gelirsemde BESIKTASTA oynarim dedi..

Y.D nin hayaliydi Nihati getirmek, sonunda getirdi.. Olay bu

15 milyon euro verildiginde makkayin ardindan ikinci gelmisti ispanya gol kralliginda. biz ise kulubune  6 milyon euro verdik, 0 sifir cektigi sezonun ardindan. yada öz evladimiz geldi diyelim.

5 yil öncenin olayiyla bu 2009 yazini karistirmamak lazim, nihatin yasi 30 a geldi. topuz olayindan önce bu yaz demirören kendi ispanyaya geldi, ret cevabini geldi, topuz olayini yasadik, izmirde tekrar bulustular, kabul etti, yalan mi? degil, dogru olan bir olayda arada artan 1 milyon euroluk maas artisi. 1 ay önce 2,5-3 dediler kabul etmedi, 1 ay sonra 3,5-4e tav oldu. parayi verdik dudugu caldik olay bu.

insallah ikinci yariya daha dinc, kafasi rahatlamis bir Nihat buluruz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....