Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Yarvik GoTab Gravity 8 inch

Archos Arnova 7b G2 4GB

Yarvik TAB210 7 inch ama memnunlar genelde.

Alcatel One Touch T10

bunlar ornekler ve markalar

en pahalisi 125 euro, tabi heryerde farkli.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

casper'ın tablet kampanyası vardı 150 tl mi ne cem abi bakabilirsin böyle bişey

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Tesekkurler Adminler ve Busra. Felicianin dogum gunu mart 13 , birseyler bulacagiz o zamana kadar. Kreste i-padle oyun oynuyorlar, hersey ordan basladi -(
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Colgado

usta sana bir akıl vereyim.
neden çocuklarına tetris alıp onları kandırmıyorsun?
olasılıkla daha önce görmedikleri bir şey ve yüksek olasılıkla ilgilerini çekecektir.
komik bir öneri değildir umarım, denemekten zarar gelmez.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Alıntı yapılan: El Colgado - Ocak 18, 2013, 12:16:19
usta sana bir akıl vereyim.
neden çocuklarına tetris alıp onları kandırmıyorsun?
olasılıkla daha önce görmedikleri bir şey ve yüksek olasılıkla ilgilerini çekecektir.
komik bir öneri değildir umarım, denemekten zarar gelmez.

faruk yeni nesile yutturamazsın ben çocukken oyuncakçının önünden geçerken gözümü kapatırlardı anlamazdım sıkıysa yeni nesile yapsınlar çocuklar cin gibi kreşte çocuklar angry birds oynarken felicianın tetris oynayacağını tahmin etmiyorum. :)

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

IL Capitano

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ocak 18, 2013, 12:51:08
Al sende bi ipad cem yahu

haha, 2 ay sonra bikacaklar sonra 22 ay ben ödiyecegim . Huylarini bilmesem tamamda , biliyorum.

NoPasaran

Sen kullanırsın :D Zaten bence büyüklere daha uygun :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

NoPasaran

Öle tabi abi.  Android tabletler henüz daha oturmadı.  Kötü değiller ama asla telefondaki gibi ios ile yarışan düzeyde değiller bunu herkes heryerde söylüyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Samsung'un göz takibi teknolojisi ile ilgili özelliklere geçen yıldan bu yana akıllı telefonlarında yer vermeye başladığını görüyoruz. Akıllı bekleme, akıllı döndürme özellikleri buna örnek olarak verilebilir. Göz takibi teknolojisi üzerinde uzun süredir çalışılan bir teknoloji olsa da, son kullanıcıya yönelik ürünler henüz ortaya çıkmaya başladı.

Samsung'un yeni başvurusunu yaptığı iki adet isim tescili, Galaxy S4'te de yeni göz takibi teknolojilerine yer verileceğini gösteriyor. Bu tesciller Eye Pause ve Eye Scroll şeklinde.

Bu özelliklerin neler sunacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak tahminler Eye Pause özelliğinin gözünüzü ekrandan ayırdığınızda videonun durdurulması, Eye Scroll ise göz hareketinize göre web sayfalarını veya uygulamalarını aşağı yukarı ve sağa sola kaydırma ile ilgili olduğu yönünde.

Samsung'un her yıl TouchWiz arayüzünü güncellediği biliniyor. Geçen yıl Akıllı Bekleme özelliğini ekleyen firmanın, bu yıl da Eye Pause ve Eye Scroll teknolojilerine yer vermesi muhtemel. Galaxy S4 modelinden sonra Galaxy Note III modelinde de aynı teknolojilerin kullanılabileceği belirtiliyor.

Samsung başta olmak üzere diğer firmaların da katkısıyla göz takip teknolojilerinin yaygınlaşması ve dokunmatik ekran örneğinde olduğu gibi vazgeçilmez özelliklerden birisi olması kaçınılmaz olacaktır.

:o :o :o
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

FEDA

IL Capitano

6.1 i indirdim, hic bir sey kaybolmadi ama nasil yenilik oldu onuda anlamadim dogrusu.