Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Dün telefoncuya gittim s3 alıcaktım.
S3 çok büyük yahu çantasız taşınması imkansız ben o kadar büyük olduğunu görünce açıkçası içime sinmedi hevesim kaçtı.
Aşırı ısınıyor. Hızlılığından dolayı çok çalıştığı için dedi ordaki görl.
Çok Güzel telefon olabilir ama benim içime sinmedi ya.
Daha küçük boyutlarda bi telefon alıp laptop ya da tablette alabilirim yanında.
Galaxy W baktım boyut olarak çok ideal.
Gittiğim yerde s2 yoktu bide ona bakıp htc yada başka bir telefonla birlikte tablet alıcam.
İpad2 800 tlmiş.Bana cazip ve uygun geldi.
Laptopta alabilirim tam karar vermedim ama şuan en iyi marka dell diyorlar.
Onun fiyatlarıda baya bi enlerde.
Çok kararsız kaldım açıkçası :(

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

tenis raketi gibi sonra cok sey yapabiliyor  :)  bencede mini laptop al  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

Düşünüyorum abi aslında evdeki masa üstü çok yavaşladı.
bende burs aldım aldığım burslada ikisini birden çıkarmayı düşünüyorum.
Bakalım dün tam alıcaktım vazgeçtim. Kararsızım :D

BEŞİKTAŞK

El Colgado

Büşra'cım s3'ün minisi de var. Eğer 4.7 inc ekran kullanmak istemiyorsan s3mini'yi gör. Ayrıca o cihazı saatlerce kullansan belki ısınır, sen telefoncuda hemen nasıl karar verdin buna çözemedim. He bana normal telefon yeter diyorsan şimdiki telefonun ne bilmiyorum ama ondan vazgeçme. Üst düzey bir telefon almadıktan sonra problemler yaşayabilirsin çünkü.
Kişisel fikrimi söylüyorum. Bence ev için masaüstü ideal, istediğin gibi kasanı yap ve yenile.
He ben iapad istiyorum dersen onu da normal bir pc gibi kullanamayacağını bilmeni isterim. Bende var mesela sadece gece yatarrken dizlerimin üzerine koyup film izliyorum bu kadar.

NoPasaran

S3 un neresi buyuk ya. S4 un dahada buyuyecegi soylenirken. 1 hafta sonra alisiyorsun ve diger butun cihazlar kucuk.geliyor..

Ayrica sakin ola galaxy w ile.felan karsilastirma busra. Islemci ram ekran stabilite ve guncellestirme ile arasinda daglar kadar fark var.. Telefon alirsin versiyon guncellenmez hic bosa alma yani. Senin alacagin cihaz iphone 4s. Baskasini aramada sormada bence..

Tablet icin ise note 10.1 guncellendi daha bi baska oldu. Izle istersen

http://www.youtube.com/watch?v=LZ3krff1JCE&feature=youtube_gdata_player
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Colgado - Kasım 24, 2012, 12:10:44
Büşra'cım s3'ün minisi de var. Eğer 4.7 inc ekran kullanmak istemiyorsan s3mini'yi gör. Ayrıca o cihazı saatlerce kullansan belki ısınır, sen telefoncuda hemen nasıl karar verdin buna çözemedim. He bana normal telefon yeter diyorsan şimdiki telefonun ne bilmiyorum ama ondan vazgeçme. Üst düzey bir telefon almadıktan sonra problemler yaşayabilirsin çünkü.
Kişisel fikrimi söylüyorum. Bence ev için masaüstü ideal, istediğin gibi kasanı yap ve yenile.
He ben iapad istiyorum dersen onu da normal bir pc gibi kullanamayacağını bilmeni isterim. Bende var mesela sadece gece yatarrken dizlerimin üzerine koyup film izliyorum bu kadar.

S3 mini donanim olarak yetersiz ama faruk. S3 ile alakasi yok ismi disinda..

Belki gelecek ay s2 plus cikabilirmis. Boyut olarak ve kare goruntu.sevenler ici
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Çok büyük ya ben 3310 teknolojisinden direk o telefona geçemem :D
İçime sinmedi benim şu zamana kadar kullandığım bütün telefonlar küçük ve ince.
Ben zaten W alırsam para ödemeyeceğim kuzen telefon şirketinde çalışıyor promosyon vs. gelicek bana diyor bana verecek.
Bende paramla iyi bir tablet yada laptop mu alsma diyorum.
Aklımdada s2 var. Canlı canlı görmedim ama tipi hoşuma gidiyor.
Ona bakacağım bide htc'ye bakacağım.
Ben telefonu ilerde satarım amaçlı almayacağım zaten bozulana kadar kullanıyorum.
Herkes bi şey diyor 2 ay önce telefon alıcaktım hala alıcam içime sinen bi telefon bulamadım yahu.
Zaten teknolojiden bi şey anlamıyorum.
Tablet alırsam ya ipad ya da samsung alıcam zaten.
Laptop alırsam dell düşünüyorum.
Aklım karışık  :-\

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Telefon konusunda bilen kişilerden bilgileri almanı ama kimsenin etkisinde kalmadan kendi tercihini yapmanı öneririm.

Tablet konusunda ise önermiyorum. Ne amaçla kullanacaksın bilmiyorum ama tabletin laptop kadar kullanışlı olmadığını düşünüyorum. Laptop istemem büyük diyorsan, boyutu ufak olsun diyorsan netbook öneririm. Marka olarak HP'yi tavsiye ederim. Datron'a kesinlikle bulaşmamanı öneririm. Exper içinde pek iyi değil diyorlar ama kullanmadım o yüzden yorum yok. Bir de Dell düşünüyorum demişsin, onun için iyi şeyler duydum kaliteliymiş kullanan arkadaşım vardı ama ben kullanmadığım için daha net bir şey diyemem.

Son olarak tablet-laptop sadece evde kullanmak için alacaksan gidip toplama bilgisayar almak en mantıklısı. Vatan bilgisayar tarzı bir yere gidersen çalışanlar yardımcıda olur diye düşünüyorum. Markalı bir bilgisayardan daha iyisini daha uyguna toplayabilirsin.

Bu ara almayı düşünüyorsan Vatan Bilgisayar 30'ncu yılına özel bazı ürünlerde %30 indirim yapmış, istersen bir göz at.
http://www.vatanbilgisayar.com/campaign.aspx?SKID=2594

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

NoPasaran

Oyle dusunme. Siradan bir telefon degildir ve sana en iyi iphone gider. Kolay hizli pratik yenilikci
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Tiki telefonu :)

Tiki' de kullanır normal insanda. Tiki beşiktaşlıda vardır normal beşiktaşlıda ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

IL Capitano

Tiki ne ya?? Hayir hangi kategoriye giriyoruz bilelim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea