Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Kelime oyunu. Sen yaziyorsun a ile bitiyor diyelim, ben a ile devam ediyorum. Zor kelimeler veya harfin yazildigi yere göre puanini ikiye uce katliyorsun. Kelime kuramiyormusun ? Pass diyorsun hakkin bana geciyor. Ve böyle devam. 10 kisi ile ayni anda oynuyabiliyorsun. Sizde alfabe diye bi oyun yok mu?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

Bu ara fenerde cikmis, ben ilk defa gördum. Iphone 4 un flashini kullaniyor. :)

[IMG]http://tapatalk.com/mu/53ff20bf-99b7-d631.jpg[/img]
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

Türkçesi yokmuş üzüldüm eklerler inşallah

uzun zamandır benim kullandığım var İLights ismi aynen flash ı kullanıyor :D
FEDA

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

illumination us - universal flashlight i tavsiye ederim ilights a bakarak birazdaha teferruatlı :)

Volkan ios5 i yükle önce sen yorumuna göre bende yüklerim ;D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Yarin sunuluyormus

İtunes 10.5 kurulu olmasi lazim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

bu teknoloji çok karışık geliyor bana ya marka marka nasıl biliyorsunuz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Evet beğendim arkadaş. Eksiklikler olsada bi çok konuda partikleşme sağlanmış , bundan sonraki güncellemeler daha iyi olacaktır eminim..

Öncelikle gelen bildirimlerin (sms,whatsapp,facebook chat gibi) kilit ekranında dahi görünmesi iyi olmuş… Eskiden whatsapptan felan mesaj geldiğinde kilidi açıp felan okumak gerekiyordu artık kalkmış..

Bi iş yapıyorsun. Forumu okuyorsun yada not ekliyorsun birden arkadaşın sana whatsapptan bişey yazıyor tak ekranda o çıkıyor.Oyun oynarken herbirimiz sinirleniyordu :) Artık o devir sona ermiş. Üstte 3-4 sn liğine bir uyarı çıkıyor. Yukarda Ben Kralkartal.neti gezerken attığı mesajlar hiç bir şekilde sörfümü engellememiş.. Tabi bunu söylerken anımsatıcıyıda okuyun. Mesaj yazıyorum bulunduğum mekandan ayrılırken hatırlat diyorum o anında hatırlatıyor :) Çok iyi..

Ekranı aşağıya doğru çekiyoruz hooop açılıyor bilgilendirme ekranı. İstediğinizi koyabiliyorsunuz. Benim mesajlarım, facebook hesabım, twitter hesabım felan buna bağlı hep. Ayrıca milliyetle son dakika gelişmelerinide takipteyim. Şahane..

Assistive Touch ta Ios 5 in yeni özelliklerinden olmuş. Çok beğendim yalan yok. Artık elim home tuşuna gerçekten gitmez oldu. Ses açma kapama yada ekran döndörme içinde normal tuş yerine sadece dokunamk yeterli olacak :) Üsteklik ekranın her yerine de konabiliyor bu tuş. Basında 4 lü açılıyor sonrası sana kalmış..

Ve tabi twitter. Webte dolaşırken sayfanın linkini atmak, resmi göndermek felan hiç bu kadar değildi sanırım :) Eskiden link atmak yada resim atmak için illaki twitteri açmak gerekiyordu artık yok yani..

Bugünlük bu kadar. Ben beğendim, yüklemeyen varsa jb felan beklemesin bence, farkı erkenden hissetmek lazım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Batuhan

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ekim 16, 2011, 02:35:25
Evet beğendim arkadaş. Eksiklikler olsada bi çok konuda partikleşme sağlanmış , bundan sonraki güncellemeler daha iyi olacaktır eminim..

Öncelikle gelen bildirimlerin (sms,whatsapp,facebook chat gibi) kilit ekranında dahi görünmesi iyi olmuş… Eskiden whatsapptan felan mesaj geldiğinde kilidi açıp felan okumak gerekiyordu artık kalkmış..

Bi iş yapıyorsun. Forumu okuyorsun yada not ekliyorsun birden arkadaşın sana whatsapptan bişey yazıyor tak ekranda o çıkıyor.Oyun oynarken herbirimiz sinirleniyordu :) Artık o devir sona ermiş. Üstte 3-4 sn liğine bir uyarı çıkıyor. Yukarda Ben Kralkartal.neti gezerken attığı mesajlar hiç bir şekilde sörfümü engellememiş.. Tabi bunu söylerken anımsatıcıyıda okuyun. Mesaj yazıyorum bulunduğum mekandan ayrılırken hatırlat diyorum o anında hatırlatıyor :) Çok iyi..

Ekranı aşağıya doğru çekiyoruz hooop açılıyor bilgilendirme ekranı. İstediğinizi koyabiliyorsunuz. Benim mesajlarım, facebook hesabım, twitter hesabım felan buna bağlı hep. Ayrıca milliyetle son dakika gelişmelerinide takipteyim. Şahane..

Assistive Touch ta Ios 5 in yeni özelliklerinden olmuş. Çok beğendim yalan yok. Artık elim home tuşuna gerçekten gitmez oldu. Ses açma kapama yada ekran döndörme içinde normal tuş yerine sadece dokunamk yeterli olacak :) Üsteklik ekranın her yerine de konabiliyor bu tuş. Basında 4 lü açılıyor sonrası sana kalmış..

Ve tabi twitter. Webte dolaşırken sayfanın linkini atmak, resmi göndermek felan hiç bu kadar değildi sanırım :) Eskiden link atmak yada resim atmak için illaki twitteri açmak gerekiyordu artık yok yani..

Bugünlük bu kadar. Ben beğendim, yüklemeyen varsa jb felan beklemesin bence, farkı erkenden hissetmek lazım..

3gs'e yüklenir mi bu ya :)
Koca hestiy aya bedenem ?

Banucan

S modele bildiğim kadarıyla güncelleme yapılabiliyor ama denemedim

ayrıca gerçekten süper ben çok beğendim özellikle ekranın aşağı çekilmesini ve bildirimlerin yukarda kısa süre gözükmesini :ok
FEDA

DIABLO

Samsung firması dava açtı ;D androidte olan bı özellik yukarıdan bı pencere daha açılması ;D

iOS 5 güzele benziyor Kayseri ye gidince ilk isim güncellemek olcak :)

iOS 5 iPhone 3GS, 4, 4S e yuklenebiliyor.

forzaChelsea

DIABLO

TeamViewer kullananlar varmı  ???   bugün rastladım bi forumda telefondan bilgisayarınızı kontrol edebiliyorsunuz güzel bi uygulama  :)

forzaChelsea

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !