Ana Menü

Kan Davası Bıtıyor(mus)...

Başlatan Cem Goren, Aralık 15, 2009, 15:41:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Her şey, 2003-2004 Sezonu'nun son haftasında Beşiktaş'ın deplasmanda Rizespor'a yenilmesi ve[/u][/color][/size][/font] Bursaspor'un tarihinde ilk kez küme düşmesiyle başladı. 'Şike' yapıldığını öne süren Yeşil-Beyazlılar, bu olay sonrasında Siyah-Beyazlılar'ı hiç affetmedi. Düşmanlık öyle boyutlara ulaştı ki, Federasyon iki takım taraftarlarının deplasmanlara gitmemesi yolunda kararlar alarak, iki kulüp taraftarlarının karşı karşıya gelmesini önlemeye çalıştı. Bir yandan bu düşmanlığın sona erdirilmesi için aklıselim girişimler de hep oldu, ama hep de sonuçsuz kaldı. Bu cuma akşamı iki kulübün İnönü'de karşı karşıya gelecek olması, bu kan davasının sona erdirilmesi için yeni ve büyük bir şans... Gerek Bursaspor, gerekse Beşiktaş yönetimlerinden buna bir son verilmesi yönünde demeçler veriliyor.

Demirören: Buyursunlar
Hatta Yıldırım Demirören, İzmir'de katıldığı Manisaspor Başkanı'nın oğlunun düğün töreninde, Federasyon Başkanı Mahmut Özgener ve Levent Kızıl'a yaptığı konuşmada, "Beşiktaş çok büyük kulüp. Kimseye küskün değil. Stadımıza her takım taraftarı gibi Bursalılar da buyursun gelsin. Bu gereksiz ve anlamsız olaylar da [/size]
son[/u][/font][/size] bulsun" dedi. Şimdi herkesin gözü cuma akşamı oynanacak Beşiktaş-Bursaspor maçına çevrildi. Umarız bu tarihi fırsat iyi değerlendirilir ve iki güzide kulübün arasındaki buzlar çözülür.

[/color]Orhan Yıldırım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Ne davası ? Ben bu konuyu hiç bilmiyorum..
Bursaspor kim ? Bursaspor bir insan ismi mi ? Yoksa kulüp ismi mi ?

Haa pardon çıkarttım şimdi Ertuğrul Sağlam'ın teknik direktörlük yaptığı takım.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Bizim kimseyle davamiz yok,

Bugsa taraftarlari kendi arasinda dava cikartip
isim yapiyorlar böyle iste..

Uzerimizden RANT saglayanlar Buysa sipoy olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

baslık dıkkatımı cektıgı ıcın dırek aldım hıc oynama yapmadan ama bızım olcutumuz olamayacaklarını kendılerınınde bılmelerı lazım :)
senelerdır BEŞİKTAŞın uzerınden gundemde kaldılar bızımde onları kaldırmamız lazım cuma gunu :)

erdibatmaz

kan davası diye falan anıldığına göre bursa istediğini almış.

bunları bir gün sağlam bi dövmek lazım, görüntülerin de internette dolaşması lazım anca öyle akıllanırlar. belki!
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Aralık 16, 2009, 20:31:33
kan davası diye falan anıldığına göre bursa istediğini almış.

bunları bir gün sağlam bi dövmek lazım, görüntülerin de internette dolaşması lazım anca öyle akıllanırlar. belki!
akıllanmaz bunlar essek hosaftan ne anlar erdı :)

keskinli

İl Güvenlik Kurulu yaptığı toplantı sonucunda Beşiktaş-Bursaspor maçına konuk ekip taraftarının tribünlerde olmaması gerektiğine karar verdi.
kaynak ajansspor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin