Ana Menü

Harry Kewell! Olamaz mı ?

Başlatan NoPasaran, Aralık 13, 2009, 15:09:42

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sevgili Yıldırım Demirören,

Geçen sene kanka adnan sana öyle bir çalım attıki sanırım halen yerine gelemedin. Gerçi sen pek takmıyorsun 2 gün sonra barışıyorsun ama gökhan zan olayında yapılan saygısızlığı bütün beşiktaş taraftarı gördü..

Sene sonunda galatasarayın en önemli oyuncusu Harry Kewellin sözleşmesi sona eriyor. 2,2 milyon euro senelik aldığı ücreti olan bir adam..

Nihat için 3 milyon euroyu gözü kapalı veren Beşiktaş hem çok çok önemli bir bölgesinin sorununu ortadan kaldırabilir hemde galatasarayın geçen sene elimizden aldığı (iyiki aldı ) milli futbolcunun intikamı alınmış olur..

Saygılarımla
s.volkan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Çok yerinde bir transfer olur ama ne Kewell cimbomu bırakır ne de cimbom Kewell'ı
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

KEWELL neden bırakmasın ki..

Ben çok duygusal bağlarının olduğuna inanmıyorum açıkcası.

Ayrıca bildiğim kadarı ile kewell sene sonu sözleşme imzalamayacak deniliyor gs ile. manageri 4-4-2 dergisine açıklamada bulunmul ingilterede.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Gelse sevinmem gelmese üzülmem.Alınırsada karşı çıkmam çünkü g.zan transferinin intikamı alınmış olur.Yoksa karşı çıkardım :D
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Olur olur biz istedik diye hemen alır..

KeePSaKe

Since 1903

ktübjk1903

Gelmesin arkadas gelmez degil !! iyice sasirdik ne is yapicak geldide ismailimi kessin ? okadar hayaller kurdugunuz ismailimi kessin? surda bir ismail basligi acsam bu gelsin diyenler orayada yagdirirlar oo besiktasin gelecegi !!

yok ama gelsin ya iyi yedek olur dimi  veya sol bek olur ya .

g.saraya karsi gokhanin intikami olurmus bak yaa mantiga,bence david e alabiliriz mehmet topuzu intikami olarak onunda sozlesmesi bitiyor !!
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

kewell kısa sürede gs taraftarıylada bütünlemiş bir oyuncu..

Açıkcası bjk forması ile düşünemiyorum onu pek ve istemiyorum gelmesini..

Milletin bu tarz oyuncuları bulduğuyla değilde biz bulup kazandırsak takıma iyi olacakta, nerdeeeeeee anca antepden ordan burdan.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ktübjk1903 - Aralık 14, 2009, 01:23:32
Gelmesin arkadas gelmez degil !! iyice sasirdik ne is yapicak geldide ismailimi kessin ? okadar hayaller kurdugunuz ismailimi kessin? surda bir ismail basligi acsam bu gelsin diyenler orayada yagdirirlar oo besiktasin gelecegi !!

g.saraya karsi gokhanin intikami olurmus bak yaa mantiga,bence david e alabiliriz mehmet topuzu intikami olarak onunda sozlesmesi bitiyor !!

Ya neden İsmail i kesicek ki Kewell bir çok bölgede oynayabiliyor ?
Since 1903

husoeagle

sene sonunda transferi yıldırım demirören yapmayacağı için yanlış kişiye sormuşun
en azından benim umudum o yönde

ktübjk1903

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Aralık 14, 2009, 02:26:53
Alıntı yapılan: ktübjk1903 - Aralık 14, 2009, 01:23:32

Ya neden İsmail i kesicek ki Kewell bir çok bölgede oynayabiliyor ?
Ne oynatacaksin arkadasim ? elindeki kadroya bak bakalim transferleride dusun ?
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm