Ana Menü

Veda Ediyorum :)

Başlatan ilhan mansız_melis, Aralık 11, 2009, 19:52:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Herkesten özür dilerim yanlış yaptığımın farkındayım sadece yaz tatiline kadar yokum tekrar özür dilerim...

Volkan Abi konuyu sil gitsin ;D

Tekrar kusura bakmayın yazın görüşürüz...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

kardeşim kendine iyi bak görüşmek üzere

[KralKartal]

Yasi kücük olanlara , sende dahildin o zamanlar Melis, gerci hala pek buyuk sayilmazsin ama,
tepkiler cok oldu, yas siniri koyalim, kucuk olanlari forumdan cikaralim, forumun kalitesi dustu,
yas ortalamasi cok dustu diye cok tepkiler aldik..

Bunun icin foruma uye olmayanlar, forumu birakanlari gorduk, duyduk!

Ama takmadik, cunki bu forum sadece sizlerin yazmasi icin var, yani yok yas ortalamasi,
yok baska seyler, bunlar bizi ilgilendirmiyor, yeterki guzelce Besiktasi ve diger farkli olaylari
konusalim, tartisalim...
Insanlari yasi icin dislarsak olmaz, nede görüsleri icin dislariz, tabi saygi cercevesinde oldugu sürece..

Simdi gelmissin, savundugumuz kisilerden biri,  topic acmis, ben gidiyorum  tadi kalmamis,
senin ve senin gibiler yuzundende gidenler oldu, tadi kacti diye forumun,
belki ondandir Melis? Senin yasina bakip, kimse seni foruma uye yapipta, seninle tartismazdi,
her mesajinda yasini yuzune vururlardi, ama begenilmeyen biz forum ahalisi oluyoruz..
Bu lafin biraz agir kacmis, gitmek ise sizlere kalmis, dersleriniz daha onemlidir!

neyse, bol sans
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ugur24

Atatürk - takas & satış , doğum günü , söyleşi ve şafak 1903 konularının altına birde veda bölümü açılsın , her ayrılan kendisine ben veda ediyorum topiği açsın.. ;D ;D giden gider üstüne basa basa ben gidiyorum demenin anlamı yok bence..zaten forumda kaldığın süre içerisinde samimi olduğun kişilerin msn adresini almışsındır ve onlarla zaten görüşeceksindir..diğer kişiler umrunda olmamalı..ayrıca daha önce ben forumdan ayrılıyorum diye topic açmasına rağmen halen yazan üyeler görüyorum..

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 20, 2009, 17:55:27
Atatürk - takas & satış , doğum günü , söyleşi ve şafak 1903 konularının altına birde veda bölümü açılsın , her ayrılan kendisine ben veda ediyorum topiği açsın.. ;D ;D giden gider üstüne basa basa ben gidiyorum demenin anlamı yok bence..zaten forumda kaldığın süre içerisinde samimi olduğun kişilerin msn adresini almışsındır ve onlarla zaten görüşeceksindir..diğer kişiler umrunda olmamalı..ayrıca daha önce ben forumdan ayrılıyorum diye topic açmasına rağmen halen yazan üyeler görüyorum..

katılıyorum,eğer gidiyorsan git buraya yazmana gerek yok,gerçekten iz bırakmışsan bu foruma yokluğun hissedilir elbet

erdibatmaz

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 20, 2009, 17:55:27

biz forumdan ayrılmamıza neden olan insanların gittiğinden emin olduktan sonra geldik. onlar varsa biz yoktuk, onlar gitti, geri geldik. gelmese miydik?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ugur24

seni tanımıyorum arkadaşım..geri dönüp dönmemen ilgi alanımda değil..demek istediğim ben gidiyorum daha gelmicem diye konu açıp forumu kirletmeye gerek yok..giden gitsin..ben gidiyorum deyipte dikkat çekmeye çalışmasın..

erdibatmaz

bizden başka yok ki. yani benim bildiğim 3 kişi veda etti foruma. bu topic hariç. sadece ben yazıyorum. ihtimal kalmayınca alınıyor insan. keşke isim verseydin.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

giden gider yazan yazar, kalmak isteyene git demeyiz,
herkese acik bir forum, gitmek isteyip sonra vazgecenler
dönenlerde hosgelmis, sorun olmamali :)

yaziyoruz iste kendimizcce, paylasiyoruz iki dusunce ve yazi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ben belli bir süre yazıpta gidenlere kızıyorum arkadaş :D

Melisede kızdım açık görüşüm bi dahada gelmesin..

Gidenlerin sebepleri olursa free ideanın dediği gbii ve o sebepler kalkarsa gelmesi normal..

ancak eski tadı alamıyorum deyip 13-14 yaşındaki kız buraları bırakıp gidiyorsa, hem gidene kızarım hem kendimize kızarım..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Bende melis nerde diyordum. Gözükmüyordu ortalıkda.

Bende bişeyler demek istiyorum.

-İhsan abide bahsetmiş. Biz bi öneride bulunmuşduk foruma yaş sınırlaması getirilsin diye. Suyunu çıkaran , seviyeyi bozan bir sürü kişi vardı forumda. Ama İhsan abiyle volkan abi ortak bi karar alarak sırf sen ve senin gibi arkadaşlar olduğu için buna sıcak bakmadılar ve sırf bu yüzden gidenlerde oldu forumdan.Ben o kişileri özlüyorum mesela. Eğer bu yaş sınırlaması gelseydi belkide o insanlar gitmeyecekti.

Şimdi de sen diyorsun ki forumun tadı kalmadı.Forumun o tadını kaçıran kişiler kimlerdi acaba demek geliyor içimden!  Sana destek çıkan birçok insanı yüz üstü bırakıp gitmişsin.Güle güle

Bende bu söylediklerinden sonra geri dönmeni istemem.Tabi kendi kararın.Derslerinin etkilenmemesi senin elinde olan bişey. Herkes gibi haftada 1-2 kez gir yorumda bulunmada gerek gördüğün konular hakkında yap yorumunu. Her konuya mesaj yazıcam diye bi zorunlulukda hissetme ki sen herşeye yorum yapma isteği duyuyorsun gerekli gereksiz.

Kendine iyi bak hayatta mutluluklar.

Şuan forum çok çok güzel.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

daha 14 yasinda gencecik bi kardesimiz,fazla yüklenmeyede gerek yok.
karakteri zamanla oturur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin