Ana Menü

Biz Katil miyiz?

Başlatan noumAyberk, Şubat 11, 2007, 01:56:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Biz Kaztilmiyiz ???

Bugün her maçta eski açıkta bulunan ünşversiteli beşiktaşlılar grubundan arkadaşlar sadece 5 meşale getirmiş.Ve bunları yaktıklarında bir anda polisler bizim tarafa doğru koştu neye uğradığımız şaşırdık.Polisler gruba joplarla daldı.Neyse tam olay bitti derken bir anda bir bakıyoruz kapılar kapalı neden herkes tek tek çıkartılacak:yok artık.Nedeni ise sadece yakılan 5 meşale.Polis memleket meslesi haline geitrdi o meşaleyi yakan kişileri bulmayı..Polisin teki komutanına:Merak etmeyin komutanım bulucaz hepsini.
Yeter arrtık nedir bu emniyetten çektiğimiz küçücük olaylarda bizi suçluyorlar yaptığımız küçücük bişeyi memleket meselesi haline getiriyolar.Ewt artık anladımki biz bir katiliz.Çünkü bir adamın öldürdüğü yerde bu kadar çok arama yapılmıo ama Beşiktaş taraftarı 5 tane meşale yaktığında bu memleket meselesi haline geliyor.Lütfen artık birisi bu emniyete dur desin.

freedom forever

Emniyet şaşırma SAbrımızı TaŞırmA !!!
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

freedom forever

sık bakalım sık bakalım biber gazı sık bakalım
kaskını çıkar jopunu bırak delikanlı kim bakalım

Emniyet şaşırma sabrımızı taşırma
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

noumAyberk

Ne manada ?Türbünde kimsye zarar vermeden şov yapmak adam olmamakmıdır?

mdc

Tribünden kimseye zarar verilmediği halde,
Karşısındakine  insan muamelesi yapmayan  polislerdir adam olmayan.
Başka stadlarda bunlardan daha fazla ( ki bu yapılanın ne gibi bir zararı var anlamış değilim ) olaylar olurken sadece bizde bu kadar şevkle iş yapmaları adam olmadıklarının göstergesidir.
Böyle gelmişşşşş
Böyle gider.

O yüzdendirki lafım
Biz adam olmayız !!!
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Delirdik

geLen poLisLerin çoğu Lanet ede ede görevLerini yapıyor. benim vergiLerimden maaşını aLanLar bana eziyet ediyor.
her stadın özeL güvenLikçiLeri oLsa, poLisin görevLeri arasından çıkarıLmaLı statLar.

ama o bütçe kaç kuLübümüzde vardır ki  :-\
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Alıntı YapÇünkü bir adamın öldürdüğü yerde bu kadar çok arama yapılmıo

Bizim stadta öldü  :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çarþý Ulan !

adamlar meşaleyi sahaya atsa anlıcam ama ayıptır bu kadar da olmaz hepimiz paket oluyoduk

Timurlenk

efes maçında yaşanan rezilliğin üzerine birde bu maçtaki meşale olayı ekledin.yeter artık bir yöneticimiz çıkıpta Allah rızası için birşeyler söylesin.
Her fırsatta Beşiktaşlıyım diye haykıran emniyet müdürü artık başkalarına yalakalık yapmaktan kurtulsunda üniforma giyince kendini birşey sanan polislerine sahip çıksın.

benimde ailemde bir sürü polis var ama inanın böyle polisler polisliği ayaklar altına alıyor.

Çarþý Ulan !

bu cerrahın fenerli oldugunu düşünemiyorum...mahvettiler geceyi ya...yazık hepsinin polisliğine...polisliğini yapan adam meşaleyi baştan bulucaktı !!!!!!

ugur24

hepsinden nefret ediyorum..19 kasım gününden beri..her torpili olanı polis yaparlarsa olacağı bu..

eRe

ustunde bjk formasıyla dısarda dolasan adama hapıstan kacmıs gıbı bakılıyo besıktas dıye bagıran adama katıl gozuyle bakılıyo.neden?? cunku her zaman ıyılerden nefret edılır.her zaman asıklar ıskence ceker.sevmek suctur aslında.ve o sucunda cezası agırdır.bız bu cezayı cekıcez arkadaslar.bız her gıttıgımız yerde farklı gozle bakılıcaz.bızı kendılerınden ayıracaklar cunku bız ayrıyız.bız baglıyız.bız durustuz.unutmadık bıcaga 3 mac sılahı karıstırma.basın bu duruma getırdı ve her zaman yalancı basın dıyenler sadece bıze denılenlere ınandı.boyle gelmıs boyle gıder.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Çarþý Ulan !

bütün istanbul polisinden nefret ediyorum hiç te sevmedim zaten...

Batuhan

fikrinize saygılıyım,ama bi düşünsenize,polislerdeki sinirin sebebi ne?benim de ailemde polisler var,mesela eniştem burda,istanbulda gece 2 de 3 te eve geliyormuş,onalr da doğal olarak sinirli oluyorlar ama bana bu soru gelirse yani bu da saçma meşaleyi atsalar neyse ama !!! arkadaşım anlatıyor febe nin amigosu sefa maçtan önce bozuk paraları topluyormuş,sonra da maç içinde bikaç adamla o bozuklukları migros tribününe dağıtıyorlarmı,yani polis sahay atılan minnacık bozuk parayı görmez,o başka mesele,bunun bide dıştan bakarsan adamlar stadın dışında sanki çok fair playcilermiş gibi artislik yapıyo!neyse allah cezalarını verir birgün de!
Koca hestiy aya bedenem ?