Ana Menü

Mustafa Denizli "Başka çaremiz yok!"

Başlatan NoPasaran, Aralık 07, 2009, 23:29:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

"

CSKA Moskova maçı öncesi Tomas Sivok ile basınmensuplarının karşısına geçen Mustafa Denizli "Kazanmaktan başkaçaremizin olmadığı bir noktadayız. Yolumuza UEFA Avrupa Ligi'ne devametmek istiyoruz. Kolay bir maç değil ama Beşiktaş'ın bu dönemde nedenlizorlu maçların altından kalktığını görmüş durumdayız." ifadesinikullandı.

HAKEM KONUSU

Fransa-İrlandamaçında çok konuşulan bir karara imza atarak Henry'nin topu ellekontrolü sonrası oluşan golü gerçerli sayan Martin Hansson'un bu maçaatanması ile ilgili de yorumlar yapan Denizli "Maçın en ilginçnoktalarından biri hakemi... Bunun Beşiktaş'ın lehine olduğunudüşünenler var. Ben aynı fikirde değilim. Şartlar ne olursa olsun yeniçağrışımlar oluşturabilir. Hakemin yaptığı hayati hata ev sahibi lehineolmuştur. Bu maçta da yapılabilecek hata ev sahibi olmaması şeklindeolur. Hakemin Beşiktaş'ın lehine olduğunu düşünenlerin çok sağlıklıolduğunu düşünmemekteyim." dedi.

"MANCHESTER UNITED PUAN KAYBEDECEK"

"Manchester'ınkazanamayacağını düşünüyorum. Aynı zamanda bunu arzu da ediyoruz."açıklaması yaparak Manchester United'ın Wolfsburg karşısında puankaybedeceğini düşündüğünü belirten Denizli "Önemli olan yine pozisyonüretebilmemizdir. Futbolcularımız daha çok pozisyon bulacak ve iyideğerlendireceklerdir. Diyarbakırspor maçı bu maça olumsuz yansımaz"açıklamasını yaptı.

"8 PUAN TOPLAYABİLİRDİK"
Bununyanı sıra tecrübeli teknik adam "Biz oynadığımız maçların çoğundan puanalabilirdik. Kendi sahamızda oynadığımız maçlardan puan kazanamadık.Geriye dönük üzüntüler bir fayda sağlamaz. Beşiktaş 7 puanla normalpuan barajını yani ne iyi ne kötü puanı, benim düşüncem 8 puandı maçlarbaşlamadan önce, yakalayabilirdi." ifadesini kullandı.

"OYUN DÜŞÜNCEMİZDE DEĞİŞİKLİK OLMAZ"

Oyunsisteminde çok fazla değişiklik yapmayacaklarını sadece detaylarlaoynayabileceklerini sözlerine ekleyen Denizli "Oyun düşüncemizde çokdeğişiklik olmaz. Beşiktaş savunmasını bu sene daha iyi oynuyor. Herfutbolcunun bunda katkısı var. Kazanmak için gol yememek durumundayızmaçta. Daha sağlıklı olacaktır bu şekilde. Çok fazla değişiklikdüşünmüyoruz. Detaylarda oynayabiliriz." dedi.

NİHAT KAHVECİ KONUSU

MustafaDenizli son olarak Nihat Kahveci hakkında sorulan soruya ise "Nihat'ıbu maça da aynı şekilde hazırladık. Her konuda bir değerlendirmeyapıyoruz. Nihat'ın Diyarbakır maçında yaşadığı tablo iyi değildi.Yaşadığı baskıları tahmin edebiliyorum. Ama Nihat'ın ne kadar iyi birfutbolcu olduğunu çok iyi biliyorum. Bazı dönemlerde futbolcularformsuz olabilir. Nihat'tan umudumu kesmem söz konusu değil. Sezonu birbütün olarak değerlendirdiğimiz zaman hiçbir futbolcudan umudumukesemem" şeklinde cevap verdi.

SİVOK: "MANCHESTER PUAN KAYBEDECEK"

Beşiktaş'ınÇek futbolcusu Sivok ise "Beşiktaş'a ilk geldiğimden beri hep aynı şeyisöylüyorum. Takımın az gol yemesi sadece defansın başarısı değildir.Her futbolcunun bunda başarısı vardır" ifadesini kullanırken "Buradaiki bambaşka yarış var. Kendi hatalarımızdan dolayı Wolfsburg maçındagereksiz 3 gol yedik. Onun dışında kötü bir performansımız yok. Yarında kazanmak için elimizden geleni yapmalıyız" dedi.

"Manchesterbana göre Wolfsburg karşısında puan kaybedecek biz de kazanıp UEFAAvrupa Ligi'ne devam edeceğiz" açıklamasını yapan tecrübeli defansoyuncusu hakem Martin Hansson hakkında ise "Bizim için etkisi olmaz.Her hakem hata yapabilir. Bu bizim maçı etkilemez. Taraftarlarımız çokcoşkulu, bizi her zaman destekliyorlar. Bu sezon bazı talihsizliklerolsa da bizi kötü anlamda etkilemedik. Futbol bu. Gol her zamangelmeyebilir. Yarın bizi desteklemelerini istiyoruz. Gol gelecektir amabiraz sabırlı olmaları gerekiyor" diye konuştu.

Videolar için
http://video.ntvmsnbc.com/?684532#v168056248197010101102228058238025205108071084250
http://video.ntvmsnbc.com/?310599#v197199030078089215066019186022136088201024174147
http://video.ntvmsnbc.com/?613735#v007108217009251230016099074040229121159104048035
http://video.ntvmsnbc.com/?451543#v228209038232060187089233044024229135087226204230
Aşk bu Aşk !

volkanca.net