Ana Menü

UEFA'dan Beşiktaş'a ceza iddiası!

Başlatan eRe, Şubat 10, 2007, 23:16:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

UEFA'nın, Beşiktaş'ı eski teknik direktörü Vicente Del Bosque'ye 8 milyon euro tazminat ödemeye mahkum ettiği iddia edildi.

Siyah beyazlı takımda 2004-2005 sezonunda takımın başına gelen ve ilk yarının sonunda yılında görevine son verilen Vicento Del Bosque siyah beyazlı takımı UEFA'ya şikayet ederek, sözleşmesinde yer alan tazminatı alamadığı gerekçesiyle UEFA'ya başvurarak dava açmıştı. Bu dava sonucunda UEFA'nın Beşiktaş'ı İspanyol teknik adama 8,5 milyon euro tazminat ödemeye mahkum ettiği ifade edildi.

Beşiktaşlı yöneticiler olayla ilgili bir bilgileri olmadığını ifade ederken, Del Bosque UEFA'nın 8,5 milyon euroluk kararının doğru olduğunu söyledi.

Bu gelişmenin ardından siyah beyazlı kulübün nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

freedom forever

sırtımıza yüklenen borç paralar yetmezmiş gibi birde cezaları ödüyoz yazık giden bu paralara dicem ama bu tamamen yönetimin tercihi
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

mdc

Aferin Şanlı Beşiktaş taraftarına
Tebrikler basınımıza ...

Siz işinizi biliyorsunuz.
Her yerden Beşiktaşı zarara uğratmayı çok iyi bellemişsiniz.

Ey basın!!!
Bıraksaydınız adam kalsaydı ne olurdu?
Habermi yapamazdınız ? Adınızmı anılmazdı ?
İşte 2 sene önce gitti ve arkasında ödenecek 8 milyon dolarlık tazminat kaldı.Beşiktaşı biraz daha borca batırdınız.
Tebrikler.

Ey Şanlı Beşiktaş Taraftarı
Her başarısız hocaya yallah dediniz.Basına afiş olduk.
Her sene bunu yaşadık.
Ve istediklerini yapmaya başladılar.
Bakınız V.DelBosque gitti.Sizin ve basının istediği oldu.
Rahatmısınız ?

İyiki sayın Yıldırım Demirören basını ve sizi dinlememiş.
Tigana'nın görevine devam etmekle en iyisini yapmış.
Hem gelicek hocanın bir sürü lafını duyardık.
Şimdi verdiğimiz gibi Can Tigana'ya da tazminat öderdik.
Sonra batıyoruz. Bu yönetim ne yapmaya çalışıyor?  Gibi saçma sapan,akıl almaz sorular...
Bakın Tigana ve takın düzgün iş yapıyor.
Bırakın abi adamlar işlerini yapsın.
Beşiktaşı masrafa sokmayın ;)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

bsever1903

resmi sitede yonetım yalanladı.sızın medya gıbı allah belanızı versın serefsızler...

Brestgerfich

bugün gazetede yazıyodu.. ben pek inanmamıştım.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

Beşiktaş Kulübü, eski teknik direktörleri Vicente Del Bosque'nin siyah-beyazlı kulüpten 8 milyon Avro tazminat kazandığı yönünde basına yansıyan ve daha sonra yalanladığı haberle ilgili olarak sorumlu davranılması çağrısı yaptı.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, haberin gerçek dışı olduğu yinelenirken, şu ifadelere yer verildi:

''Bu konu ile ilgili herhangi bir resmi netice mevcut değilken, Del Bosque'nin başvurusunun kulübümüz aleyhine sonuçlandırılmış gibi yansıtılması sadece Beşiktaş'ın değil, Türk futbolunun uluslararası alandaki imajını da zedelemektedir. Uluslararası alana taşınan bu gibi konularda hepimiz üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmeye çalışırken, medyamızın da Türk futbolu adına daha hassas davranmasını beklemekteyiz.''

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com

Delirdik

"Uluslararası alana taşınan bu gibi konularda hepimiz üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmeye çalışırken, medyamızın da Türk futbolu adına daha hassas davranmasını beklemekteyiz.''

medyanın derdi türk futboLu iyi oLsun değiLde daha çok gazetem satıLsın programım izLensin derdinde..
takımımızın yanında duracakLarına sonuçLanmamış dava için kaybettik diyorLar. insaf bee

başkanım hassasLık boşa bekLiyorsunuz.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Anarchy*

gazetede yazıodu ama coq ınanmadımm

black-eagle

kolpa haber boyle bi şey doğru olsa bile odeyeceğimiz en buyuk tazminat 2.5 milyon doları geçmez!!
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

Ozytaurus

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS), eski teknik direktör Vicente Del Bosque ve yardımcıları için siyah-beyazlıların toplam 6 milyon 706 bin 430 avro ödemesine karar verdiği bildirildi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) gönderilen yazıda, şu ifadelere yer verildi:

''Eski teknik direktörümüz Vicente Del Bosque ve yardımcıları Antonio Grande Cerejio, Francisco Javierh Minano Espin ve Francisco Jimenez Martin ile şirketimiz arasındaki ihtilaflara bakan Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) bünyesinde oluşturulan heyet, Beşiktaş Futbol Yatırımları San. ve Tic. A.Ş'nin anılan kişilere toplam 6.706.430 avro ödenmesine karar vermiştir.

Şirketimiz anılan karara karşı yasal yollara başvurma hususunda inceleme ve girişimlerde bulunacaktır.''
______KaRaKaRTAL____

carsi52

bende okudum gazetede çok acayip sinirlendim ya.Murat aksu haklı çıktı.
Bölünür senin için uykular!

Timurlenk

başkan kendi cebinden ödesin bu paraları ben mi dedim ona böyle tazminat işlerine gir diye.

BJKKKKK

Gerçekten çok kötü haber. Del Bosque ne yapmış da 8 milyon Euro alacak. >:( İnşallah bir yolu bulunur da itiraz falan edilir,yoksa o kadar paraya yazık olacak. O paraya iyi bir golcü ya da iyi bir stoper alınır Avrupa'dan  ;)

burak_bjk

6,800 milyon avro bedavadan gidecek şimdi yazık yaa...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

Beşiktaş'a İsviçre yolu göründü!
Beşiktaş yönetimi, takımın eski teknik direktörü Vicente Del Bosque'nin CAS'a açtığı dava sonrası verilen cezaya yerinde itiraz etmek için önümüzdeki hafta İsviçre'ye gidecek.

Yeni oluşturulacak bir hukuk kurulu ile beraber İsviçre'ye gidecek olan siyah beyazlı yönetim, burada İsviçre Federal Mahkemesi'ne dava açarak itiraz hakkını kullanacak.

Henüz resmi kararın kulübe ulaşmadığını söyleyen Beşiktaş yönetim kurulu, bu işin sonuna kadar gideceklerini ve bu haksız durumdan kulübün menfaatleri doğrultusunda olumlu bir karar çıkacağına inandıklarını belirtiler.

Bu Pazar günü özel işleri sebebiyle Amerika'ya gidecek olan Başkan Yıldırım Demirören'in dönüşünün ardından yapılacak olan yönetim kurulu toplantısı sonrası İsviçre'ye gidecek yöneticiler ve hukuk kurulu belli olacak.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com