Ana Menü

[UCL 6.Hafta] BEŞİKTAŞ-Cska Moskova[08 Ara 2009-21:45]

Başlatan Cem Goren, Aralık 05, 2009, 12:06:10

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

bayern deplasmanda juveye 4 atti, owen united icin hat-trick yapti, biz ise en defansif ciktigimiz macta 2 gol yedik.. ne kadar igrenc bir aksam oldu.

sanslarini degerlenddiremezsen, 3 ic saha macinda 0 puan alirsan sonuncu gelmeye mecbursun.

iyi geceler.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

husoeagle

mustafa denizli bu güne kadar ki en rezil oyun anlayışı kadro seçimi ve değişikliklerle maçı cska ya hediye etmiştir
maç üzerine başka yoruma gerek yok

beckyZWICKY

Bu maç benim için büyük bir hayal kırıklığından öteye gitmemiştir..

Kötü oyun

Kötü oyuncu performansı

Kötü sistem

Kötü Kötü Kötü.. Kötü bir gece oldu..

AMAAAAAAAA! yinede!

En kötü gün bugunse, bugunde BEŞİKTAŞ ULAN!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Takım kim ne derse desin çok iyi oynadı. kadro secimine ragmen.
Tello ilk yarı o golu atsa simdi farklı seyler konusuyo olurduk. Helal olsun M.D. derdik. Adamlar tek geldikleri,kaleyi buldukları sut gol olmasa farklı konusurduk. Rustu son golde hatalıymıs galiba golu gormedım irlanda bayrakları acılıyordu ,o gol olmasa farklı konusurduk. Bobo,tello,ernst,fink.ferro,sivok,deli,toraman hepsi iyiydiler. Ama rustu faciaydı malesef. Neyse fazla uzatmayayım. Bu takım bu sene seve seve sampiyon! He bir de nihat bir ara sol bek oynadı ne isse :-/ bir de degisiklikleri anlayamadım ama neyse... Tekrar diyorum bu takım bu ligi surklase eder 1 forvet bulursa Rıdvan'ın dedigi gibi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

ilk 10 dakika ve son 20 dakika iyi oynadik,buda sampiyonlar ligi macina yetmiyor haliyle
kaleciye verilen paslarin coklugu oyun kurmakta zorlandigimizi gösteriyor
nihat maca canlilik getirdi,oyuna girenlerden katki yapan tek nihatti
ugurun yerine tabata daha iyi bi secenek olabilirdi
canimiz sagolsun,yapacak bi sey yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Üzülmedim nedense..

kafa olarak hazırda değildik zaten..

hücum konusunda sıkıntılarımız devam ediyor..

çok iyi oyuncuda yoktu kötü oyuncuda.

tirbünler dolu değildi demekki kimse öle bir havada değildi..

salladım bu  maçı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ktübjk1903

inonu de buyuk bekletimiz olmasina ragmen hayal kirikligina ugradigimz bir mac daha !!
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

KeePSaKe

Hava çok soğuktu onun etkiside olabilir Şu ilk Tello nun pozisyonu gol olsa çok farklı olurdu maç bir yandan kaybetmekte iyi oldu kazanıpta gruptan çıkamamak çok kötü koyardı üzülürdük

Ama anlamadığım Denizli nin Fink i çıkartıp Uğur u koyması şaka gibi Fink yoruldu diye çıkardıysa birşey diyemem ama bence daha durabilirdi diye düşünüyorum...
Since 1903

IL Capitano

avrupanin 2.kupasinda devam etsek kötu mu olurdu? adimiz avrupa sahnesinde duyulurdu, yabanci futbolcular daha fazla bir istahla oynardi hic degilse, kendini göstermek icin ama yok biz annemizin liginde devam edelim, son 5 yilda bimem kacinci kez tr kupasini alalim. bu mu hedef? biz zaten tr sampiyonuyuz.gordon milne kizariz tr de herseyi topladi ama avrupada hic bir b.k yapmadi diye, ama biz sallarsak t.direktör, futbolcular ne yapsin? inanc olmasi lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Aralık 09, 2009, 03:00:58
Ama anlamadığım Denizli nin Fink i çıkartıp Uğur u koyması şaka gibi Fink yoruldu diye çıkardıysa birşey diyemem ama bence daha durabilirdi diye düşünüyorum...

Ego ego ego ego.

Yahu daha tanımadınızmı Denizliyi..

Bilmiyormu taraftarın o an ıslıklayacağını sanki..

Ancak bundan haz alıyor..

Eleştirildikten sonra sevinç yaşamak onun için bir zevk..

Ne kadar eleştirise eleştirsinler denizli değişmiyor değişmeyecek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Beşiktaş kimsenin okulu olmadığı gibi kimsenin egosunu tatmin edeceği yerde değildir..

Maça gelirsek M.D'nin iğrenç ötesi kadro seçimi ve bir garip dizilimle sahadaydık..

Maça çıktığımız an anladım maçı alamayacağımızı tribünler dahil herkes isteksizdi sanki..

Bir bakıma iyi oldu şimdi tamamen lige konsantre olcaz..

Rıdvan ve spiker olan salak ne kadar boş konuştular resmen uykum geldi adam 4-5 defa doping olayını anlattı.. Gollerin hiçbirini anlatmadı dallama..

NoPasaran

İlker yasinin sesini duyunca başladı zaten uğursuzluk..

Beşiktaş klup olarak Şampiyonlar Ligi için çok yeterli bir klup değil malesef. Bunu hepimiz hissediyoruz..

Coşku hiç bir zaman Lig kadar olmuyor!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

hocam anlam veremıyorum ne desemkı sımdı sana kazanmak zorundayız 5defans 2defansıf on lıbero 1defanstan cakma orta saha ıle sahaya cıkıyorsun sankı beraberlıgın bıze yetecegını sanarak. sen degılmıydın hocam kazanmak ıcın cıkacagız ona gore oynayacagız dıyen sen degılmıydın golu dusunecegız dıyen hocam. 2adamlamı gol arayacagız.
toraman neden 5.oyuncu gıbı oynuyor defasnta yada dogru soru neden i.kas denen adam varda sag bekde toraman yok adam markajı denen  bısey varmısda falan fılan adam top oynamadı sadece adamı kovaladı hanı adam kırmızı gorse oda cıkacak gıbı.

her ne kadar kotu de olsalar nıhat-tabata-yusuf en azıdan bırı bugun sahada olmalıydı ılk11de.

ılk yorumlarımda soylemıstım gol atmalıyız erkenden hucumu dusunmelıyız dıye yoksa maç zor gecer dıye atıyorduk ama tello atamadı ardından durduk o ara yedık golu ve o an benım ıcın bıttı maç gol atsak sabaha kadar alırdık ama bız golu yedık o maç sabaha kadar olsa alamazdık daha 1-1yaptık +5de yedık hanı 5-5yapsak 6yı yıne yerdık.

artık yapacak bırsey yok elde turkıye kaldı ona konsantre olmalıyız en azından tek bı yere odaklanıp ordakı tum basarıları kazanmalıyız.
uefay ıyı bır gelır kaynagıydı bana gore baskada hıcbırsey ıfade etmıyordu zaten uefaya kalsak dahı en fazla 4.turu gorurduk boylesı ıyı oldu
tek uzuldugum nokta koskoca BEŞİKTAŞ'ın kendı sahasında oynadıgı bır maça bu denlı korkak bır kadroyla cıkmasıydı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Maç sonrası yapılan yorumlar çok moral bozucu
Herkes beklemiyormuşta biz bekliyormuşuz gibi oldu
Maçta alma hırsı yoktu futbolcusundan başkanına ve taraftarına kadar yada ben bu havayı sezemedim
Sonuç üzücü olsada
yapcak artık bir şey yok
onca galibiyet srdından nazarı çıktı derler ya öyle oldu
Kötüde oldu ama sevinmek için sevmedik kısmetse bi daha ki sefere

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Maça çok iyi başladık ilk 15 dakika felan iyi oynadık sonra fossssssss..
Spiker'i duyunca zaten moralim bozuldu birde Rıdvan Dilmeni almış yanına aralarında muhabbet ediyorlar anasını satim.Birde Rıdvan daha puan durumunu bile bilmiyor maç böyle biterse ne olucak diyor ! Böyle adamları spiker yapıyorlar bizim maçta.15.dakikadan sonra felan seside kıstılar zaten.

Şimdi sahaya yine 9 defans ile çıktı hocamız.Tamam anladık 1 gol bulurum sonra o golün üstüne yatarım amacıyla sahaya çıkartmış böyle kadro.Buna eyvallah.
Peki ya adamlar 1-0 öne geçtikten sonra hala bu kadro ile devam etmek niye ?
Birde utanmadan Uğur İnceman'ı alıyor oyuna..Rıdvan Dilmen 1 tek şeyi çok iyi analiz etti İbrahim Toramanın maç sonuna kadar markajda kalmasını.
Tello ilk dakikalarda o golü atsaydı kazanabilirdik maçı.

Sağlık olsun ne zaman gruptan çıkmayı başarabilicez acaba..
Artık lige dönmek gerek.
Bölünür senin için uykular!