Ana Menü

30.Haftada şampiyonluk garanti!

Başlatan CR7, Aralık 01, 2009, 11:14:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ben niye beğenmedim ya bugün oynanan oyunu  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

hanı neden boyle dusunuluyor anlamıs degılım fark fazla olsa anlarım ama adamlarla aynı puandayız ve onların kazanıp kazanmayacagıda kesın degıl.
top nasıl 3.haftadakı antep maçında gırmedı dırekler kol kanat gerdı antepe dunde dıyarbakıra oldu aynısı olmayınca olmuyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 04, 2009, 23:55:16
Inanmayan Golge Etmesın... gecen sene 6.haftayı bekledık bu senede 30u bekleyecegız beklemeyen yol alır

Şampiyonluğa inanmıyorum demiyorum yada demiyoruz zaten.30.haftada şampiyonuz demesine laf söylüyorum ki böyle bir demeç vermek çok yanlış.
Herkesin dilinde bir laf gölge etmeyin.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 05, 2009, 18:15:25
Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 04, 2009, 23:55:16
Inanmayan Golge Etmesın... gecen sene 6.haftayı bekledık bu senede 30u bekleyecegız beklemeyen yol alır

Şampiyonluğa inanmıyorum demiyorum yada demiyoruz zaten.30.haftada şampiyonuz demesine laf söylüyorum ki böyle bir demeç vermek çok yanlış.
Herkesin dilinde bir laf gölge etmeyin.

gecen sene 26dedı erkendı hemde cok erkendı ama 26.haftada olanları gorduk takım potadaydı ıcten ıce hesaplar yapılıyordu
30.hafta demesı bence dogru oyunculara estra motıvasyon guc verıyor bence

carsi52

Futbolculara desin o zaman.Demeç vermesine gerek yok.Zamanında dediği oldu diye herzaman olucak diye bi kanun bir kural yok.Böyle demeç verip tutmaz ise taraftarları rezil etmekten başka birşey yapmıcak.
30.Hafta şampiyon olucaz demesi futbolcuları şımartır bi yerlerini kaldırır sadece.Ama şampiyon olucaz desin eyvallah.

NoPasaran

Kaan inanmışlar söylüyorlar..

İyide oluyor bundan ne zarar var..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

taraftarı neden rezıl etsın ya adam soyler kelamını sen eger guvenıyorsan bu acıklamaya dersın falanca yerde ıken hocam boyle dedı eger temkınlı yaklasıyorsan duruma ben bılmem md soylemıs sezon sonu gorecegız der kestırır atarsın gecen sene demedıkmı sankı 26yı bekleyın dıye

carsi52

Şampiyon olucaz demek yerine 30.Hafta şampiyon olucaz demek niye ? Ya olamazsak 30.Hafta ? Ne gerek var yani böyle demeçlere.Futbolcuları motive etmek istiyorsa futbolculara söylesin.

Cem Goren

ıste o artı motıvasyon olacak herkese bu kadar basıt