Ana Menü

Her yerinden öpüyorum Rüştü :)

Başlatan NoPasaran, Kasım 26, 2009, 11:38:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Hakkını vermek lazım gerçekten çok kritik kurtarışlar yaptı ellerinden öpüyorum Rüştü!

erdibatmaz

çok manyak bi söz. futbol terimleri literatüründe ve ekşide yerini aldı :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Ertem Şener'in o sözünden sonra koptum zaten ;D

Ellerinden öpüyoruz Rüştü !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Cem Goren

hanı soylencek soz vardır soylnmıycek soz vardır oyle bır soz soyledıkı artık omur boyu unutulmazssın ve besıktaslılar ıcınde ayrı bır yere sahıp olursun ertem sener...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Rüştü'yü 'her yerinden öpen' Ertem Şener, Medya Mahallesi'nde o anı anlattı...
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. maçında Manchester United'ı 1-0 yendiği karşılaşmanın son dakikalarındaki gerilim maçı Star Tv'den anlatan spiker Ertem Şener'i de etkiledi. Karşılaşmanın son dakikalarında Rüştü'nün üst üste yaptığı kurtarışlar sonrasında spiker Ertem Şener, kendinden geçerek 'Rüştü, öpüyorum seni Rüştü, ellerinden öpüyorum, hatta heryerinden öpüyorum Rüştü' dedi.
Ertem Şener, Medya Mahallesi'nde Ayşenur Arslan'a o anı anlattı...

A.A.: Ertem sesin pek bir spiker sesi değil şu anda değil mi?
E.Ş.: Evet gerçekten dün geceden mükkemmel bir maçta kaybedilen ses hem de sabah uykudan kalma durumu iyice herşey üstüste geldi  ama olsun feda olsun.
A.A.: Rüştü'yü pek hararetle öpmüşsün hatırlıyor musun o anı?
E.Ş.: Aslında hatırlamıyorum inanırmısınız? Maçtan sonra ilk olarak eşim söyledi ne dediğinin farkındamısın dedi. Farkındayım sonra konuşalım dedim. Ellerinden öpüyorum heryerinden öpüyorum derken... Alnından yanaklarından gözünden... İnsanlar enteresan şeyler söylemeye başladılar ama o anı hiç hatırlamıyorum. Hatırladığım şeyler çok fazla değil özellikle son 10 dakikada. Şimdi öyle bir şey ki maçın son 20 dakikasını bırakın daha maçtan önce daha uçakta bana kaç olur 3-0 olur mu? Bir Liverpool faciası olur mu? 6 olur mu diye sordular. Ben yine kontrollüydüm 6-0'lık, 8-0'lık maç nasıl anlatılır? Ama Beşiktaş Chealsea'yi yendiğinde onu da biliyorum. Ama her şeye hazırlamak zorundasınız kendinizi... Maç öncesi Tuncay ve Tugay'la birlikteydik. Onlar bile beraberlik olsun iyi bir sonuç olur diyorlardı. Sokakta Manchester United taraftarı, ezeli rakipleri Liverpool'lu taraftarları alarak 8 işareti yapıyorlardı bize...
A.A.: Ama hakikaten çok güzeldi. Dediğin gibi Rüaştü'yü de tebrik etmek, öpmek gerekiyor. Ben senin de yanaklarından öpüyorum ağzına sağlık.
E.Ş.: Çok teşekkür ediyorum.

carsi52

Söylediği anda koptum zaten.Öyle bir laf edilir mi yahu.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

yahu iste adam sevincten bi laf  dedi biraz agir oldu ama zaten o anlamda denilmedigini sizde bizde biliyoruz:)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: djinonu - Kasım 26, 2009, 21:20:53
yahu iste adam sevincten bi laf  dedi biraz agir oldu ama zaten o anlamda denilmedigini sizde bizde biliyoruz:)
İnsanlar lafı hemen başka yere çekerse olur tabi böyle :) Ertem Şenerinde o anlamda demediğini biliyoruz :)
Since 1903

Tolgahan_BJK

isteyen istediği yerinden öpsün rüştüyü... yakında heykelini de dikeriz. ohh miss, ne ala memleket

Guti ORÇ.

ya zaten kendide demiş farkında değilim diye ama cok muhabbeti oldu tv de de

CR7

simdi ertem aradi rüstünün telini istedi...bu çocuk ciddi galiba :))

Ersin Düzen
3 saat önce
Twitter'da

:ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Alıntı yapılan: yg1903 - Aralık 01, 2009, 20:24:40
simdi ertem aradi rüstünün telini istedi...bu çocuk ciddi galiba :))

Ersin Düzen
3 saat önce
Twitter'da

:ahaha

:ahaha :ahaha

Cem Goren

kımı kalecı var heryerınden opulur kımı kalecı var...... :D