Ana Menü

6.Haftadan sonra "U" dönüşü yaptılar!

Başlatan NoPasaran, Kasım 24, 2009, 12:18:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

RIDVAN DİLMEN: Beşiktaş'ın 12 puanlık farkı kapaması imkânsız

6. hafta

MUSTAFA Denizli geçen yıl sadece teknik adam olarak yorulmadı. Özel problemler oldu, rahmetli ağabeyini kaybetti. Bu yıl Denizli yüzde 100 bırakmalıydı. Bu seneye bakarsak F.Bahçe ve G.Saray çok farklı. Geçen yılki gibi kötü değiller. Bu yüzden Beşiktaş'ın 12 puanlık farkı kapatması mümkün gözükmüyor. Yani Mustafa Hoca'yı geçen sezon yarıştığı zayıf rakipler kandırdı.

(Yüzde 100 Futbol-NTV)

13. hafta

DENİZLİ'NİN F.Bahçe karşısında yaptığı bütün değişikleri iyi oturdu. Müthiş hamleler yaptı. Denizli kriz yönetmeyi çok iyi biliyor. Sezon başında konsantre değildi ama sonra takımı toparlamayı başardı. Taraftar-yönetim kaosu yaşanırken, 6'da 6 yaparak Beşiktaş'ı yine yarışa ortak etti. Ancak şunu da belirtmeliyim, takımın başarısı için taraftar-yönetim ilişkisi düzelmeli.

(MİLLİYET)

ERMAN TOROĞLU: Kartal'ın bundan sonra iyi olmayacağı KESİN

6. hafta

MUSTAFA ve ekibi; G.Saray, M. United ve Kayseri maçlarında sınıfta kaldı. Ne fizik, ne de taktik ve teknik olarak bu üç maça hazırlanmadıkları ortada. Dün akşamki maç sahada çatır çatır oynandı. Ve daha da enteresanı, Kayseri öyle ahım şahım bir top oynamadan tamamen zaaflarından faydalanarak Beşiktaş'ı sanki Beyoğlu'nda yürür gibi çatır çatır yendi. Beşiktaş bundan sonra da iyi olmaz. İyi olmayacağı kesin. Zannediyorum Kayseri kolay bir Beşiktaş bekliyordu ama bu kadar kolayını da beklemiyordu herhalde.

CANGELE ile Makukula hiçbir pozisyonda hücum presi yapmadı. Ve 3-4, hatta 5 Beşiktaşlı ile oynadılar. Şampiyonluğa gitmek isteyen Beşiktaş, 5 futbolcuyla rakibin iki hücumcusunu durdurmaya kalkıyorsa, bence 1-0'a dua etsin.

(HÜRRİYET)

13. hafta

MUSTAFA'NIN ikinci yarıda Tello'yu sağ içte oyuna başlatıp gezdirerek oynatması, F.Bahçe defansının kafasını iyice karıştırdı. Dün gece formda olan Denizli, formsuz ise Daum'du. Beşiktaş bu ligin defans anlayışı en istikrarlı takımı. En uçtan, geriye kadar herkes hücum pres yapıyor ve yardımlaşıyor.

"BEŞİKTAŞ'TAN bir cacık olmaz. Denizli takımı iyi çalıştırmıyor" diyorlardı. N'oldu şimdi? Beşiktaş geldi, tepeye yerleşti. N'oldu o "Bizi iyi çalıştırmıyor" diyen Beşiktaşlı oyuncu? Herhalde sakatlarda. Zaten ayakları çalışsaydı uluorta hocası için konuşmazdı. Hiç olmazsa ciklet çiğnerdi.

(HÜRRİYET)

AHMET ÇAKAR: Denizli emekli bir balıkçı gibi

6. hafta

BEŞİKTAŞ, maalesef tarih yazıyor. Çok başarılı bir sezondan sonra hiçbir sezon böylesine kötü başlamamıştı. Ve kenarda bir hoca. Adı Denizli. Sadece Beşiktaş'ın papatya falına bakıyor. Hocadan çok Alzheimer olmuş bir balıkçıya benziyor.

BİR şampiyonluk sonrası yaşanılan "dolce vita" (tatlı hayat) nedeniyle gelinen noktaya bakın. Hoca Çeşme'de tatil yapıyor, yöneticiler geziyor. Üstün körü bir takımla Beşiktaş rezil oluyor. Maç sonrası tezahüratlardan gereken mesaj alınmıştır. Durum vahim. Bu takım kazanmayı giderek unutuyor.

(SABAH)

13. hafta

LİGE verilen ara Beşiktaş'a yaramış. Beşiktaş F.Bahçe'yi sürklase etti. Eğer yakaladıkları diğer pozisyonları da gole çevirseler, sonuç dün geceden de daha korkunç, hatta daha farklı olabilirdi. Beşiktaş bu sezon dün geceki gibi iyi maçlar oynamış; birçoğunu ise kazanamamıştı. Aslında Beşiktaş'ta her oyuncu iyiydi. Beşiktaş kazandı ve ligin zirvesine renk geldi. (SABAH)

SERGEN YALÇIN: Beşiktaş dün sezonu bitirdi

6. hafta

BEŞİKTAŞ için ne yazık ki bu sezon bitti. Siyah-beyazlı ekip dünkü yenilgiyle lige havlu attı. Ve bu saatten sonra Mustafa Denizli'nin durumu da çok ama çok zor görünüyor. Ekstra iş yapacak bir tek oyuncusu olmayan Kartal'ın G.Saray ve F.Bahçe'yi yakalaması artık mümkün değil. Bence Beşiktaş artık gelecek sezon için hazırlık yapmalı...

MAÇI çevirecek, takımı ateşleyecek, ne yaptığını bilen tek yıldızı ya da özel adamı yok. Yani Beşiktaş sıradan oyunculardan kurulu bir ekip. Sıradan takımlar ancak 'takım' gibi oynarlarsa başarılı olurlar. (VATAN)

13. hafta

F.BAHÇE uyurgezer haldeydi, Beşiktaş ise 'pitbull' gibi saldırıyordu.. Ernst-Fink ikilisi müthiş oynadı.. Herkes sahip olduğu tüm enerjiyi, yeteneği, gücü sahaya yansıttı.. Düşünün Uğur bile gol attı..

İTİRAF etmek gerek: Beşiktaş F.Bahçe'yi ezdi.. Bir derbide şu fark yaratılıyorsa, 'ezdi' ifadesini çok rahat kullanabiliriz.. Beşiktaş'a helâl olsun

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

adamlar konusuyor, reyting yapiyor, bizde dinliyoruz, dunya'nin duzen'i bu.
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

ilhan mansız_melis

6. hafta

MUSTAFA ve ekibi; G.Saray, M. United ve Kayseri maçlarında sınıfta kaldı. Ne fizik, ne de taktik ve teknik olarak bu üç maça hazırlanmadıkları ortada. Dün akşamki maç sahada çatır çatır oynandı. Ve daha da enteresanı, Kayseri öyle ahım şahım bir top oynamadan tamamen zaaflarından faydalanarak Beşiktaş'ı sanki Beyoğlu'nda yürür gibi çatır çatır yendi. Beşiktaş bundan sonra da iyi olmaz. İyi olmayacağı kesin. Zannediyorum Kayseri kolay bir Beşiktaş bekliyordu ama bu kadar kolayını da beklemiyordu herhalde.

CANGELE ile Makukula hiçbir pozisyonda hücum presi yapmadı. Ve 3-4, hatta 5 Beşiktaşlı ile oynadılar. Şampiyonluğa gitmek isteyen Beşiktaş, 5 futbolcuyla rakibin iki hücumcusunu durdurmaya kalkıyorsa, bence 1-0'a dua etsin.

(HÜRRİYET)

13. hafta

MUSTAFA'NIN ikinci yarıda Tello'yu sağ içte oyuna başlatıp gezdirerek oynatması, F.Bahçe defansının kafasını iyice karıştırdı. Dün gece formda olan Denizli, formsuz ise Daum'du. Beşiktaş bu ligin defans anlayışı en istikrarlı takımı. En uçtan, geriye kadar herkes hücum pres yapıyor ve yardımlaşıyor.

"BEŞİKTAŞ'TAN bir cacık olmaz. Denizli takımı iyi çalıştırmıyor" diyorlardı. N'oldu şimdi? Beşiktaş geldi, tepeye yerleşti. N'oldu o "Bizi iyi çalıştırmıyor" diyen Beşiktaşlı oyuncu? Herhalde sakatlarda. Zaten ayakları çalışsaydı uluorta hocası için konuşmazdı. Hiç olmazsa ciklet çiğnerdi.

Adama bak Mustafa Denizli sanki askerlik arkadaşı...

Kendisi demiş Mustafa Hoca için kötü diye son laf söyleyenlere kızıyor ilahi dobERMAN !

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

onlarinda bizden farki yok
sanslari tutmus,bizim forumda konustuklarimizi konusarak para kazaniyorlar
gercek tatli hayat bu
ortada bide gercek var,bunca haftadir 1-2 mac haric kötü oynadik bunuda kabullenmek gerek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

bende ınanmıyordum acıkcası gerı donus yapacagımıza ama donduk gecen sene febe-gese yoktu dıyenler ebu sene ne dıyecekler acaba merak edıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Ben geri dönüşü bekliyordum. Ama açıkçası beklediğimden baya bi sonra geldi..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş