Ana Menü

İran Ladysinin Ilk Fotoğrafı ! Yarabbim Bu Ne Güzellik !

Başlatan Batuhan, Kasım 22, 2009, 09:35:25

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Alp Erdem

NoPasaran

İran'da internette "eş değiştirme" sitesi kuran 12 evli çift, "yasadışı cinsel faaliyette" bulundukları gerekçesiyle gözaltına alındı.

Başkent Tahran'da yayımlanan Cumhuri İslami gazetesinin haberine göre, isimleri açıklanmayan bu çiftler "İran çoğalma" isimli internet sitesinde başka çiftleri de eş değiştirmeye teşvik etmeye çalışmakla suçlanıyor.

Çiftler ayrıca, başkalarının yanında cinsel ilişkiye girmek ve birden fazla partnerle ilişkide bulunmakla da itham ediliyor. İran'da zina yapanlar recm cezasına çarptırılabiliyor.

site yanlış bir site bize göre ancak onların özgür iradesi diyebilirmiyiz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

kımın ne dıydıgı bızı baglarmı ıster acık gıyer ıster kapalı gıyer sonucta o lady orda basını acsa bısey olmayacaktı yada fızıgını on planda tutsa vs.vs. herkes kendı kapanır veya acılır o bızım sorunmuz degıl kendı secımıdır ben kapalılıga veya acılıga karısmam sonucta aılemde acıkda var kapalıda kendı secımlerıdır hur ıradelerıdır kımseyıde ılgılendırmez
bellıkı kadının kendı secımı degıl o (en azından ben oyle dusunuyorum) ama bunu alay konusu halıne getırmeye gerek yok sonucta konustugumuz ulkedekı kuralları bılıyoruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun