Ana Menü

Denizli "Sergeni Çizmeye Gömerim"

Başlatan NoPasaran, Kasım 15, 2009, 13:48:39

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, F.Bahçe ile oynanacak derbi maçı öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu. Lig TV'de "2'ye 1" programına konuk olarak ve Ömer Güvenç ile Bahri Havadır'ın sorularını yanıtlayan tecrübeli teknik adam, kendisine yönelik sert eleştirilerde bulunan A2 takımının antrenörü Sergen Yalçın'a sert çıktı.

Denizli, "Sergen'i izlemiyorum ama sert eleştiriler yapıyormuş. Haddini aşarsa çime gömerim" diyerek siyah beyazlı takımda alt kademesinde çalışan genç teknik adama uyarıda bulundu.

Delgado'yu arıyorum
Beşiktaş Teknik Direktörü Denizli katıldığı 2'ye 1 programında, hem kendisinin, hem de takım arkadaşlarının Delgado'yu çok aradıklarını söyledi.

Şampiyonluk engellenemez
Denizli, takımının şampiyonluktan uzaklaştığı yönündeki eleştirilere, "Beşiktaş şampiyon olacak. Bunu kimse engelleyemez. Bunu hepimiz göreceğiz" şeklinde yanıt verdi.

Sergen'i çizmeye gömerim!
Beşiktaş'ın A2 takımını çalıştıran Sergen Yalçın'ın, takım ve kendisiyle ilgili yorumlarına Denizli, "Sergen'i izlemiyorum. Ama sert eleştiriler yapıyormuş. Çizmeyi aşarsa çizmeye gömerim" şeklinde ilginç bir yorum getirdi.

Şimdi bırakın gitsin diyorlar
Tribünlerin son dönemlerdeki maçlarda Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'e sert tepkiler göstermesini de eleştiren Denizli bu durum için şu açıklamayı yaptı: "(Yeter Demirören, 2 kupa yeter) diye bağıranlar, şimdi (Bırakıp gitsin) diyorlar. "

Gezer'in başımızın üstünde yeri var
Denizli, Bünyamin Gezer ile ilgili, "Bünyamin Gezer'i derbiye versinler, başımın üstünde yeri var. Hakem hatalarını ben hep içimde yaşarım. Bunları da kimseyle paylaşmam" diye konuştu.

"Tello ile konuşacağım" Beşiktaş teknik direktörü, Şilili Tello hakkında da "Tello, milli takımdan döndüğünde çok ciddi bir konuşma yapacağım ve bu çok kısa sürecek" dedi.

"Beni şikayet eden futbolcuyu biliyorum"
Denizli son olarak, Reha Muhtar'a kendisini şikayet eden futbolcunun kim olduğunu bildiğini ancak bu futbolcuya ceza vermeyeceğini söyledi..

Videoda bu ifadeyei göremedim ama belki kesmistir lig tv..

işte video

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=63975
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Yeter Demirören, 2 kupa yeter diye ne zaman bağırıldı ben hiç bilmiyorum onu :D

Sergen'i gömerim  :ahaha

Hoca yine kendi üslubunda konuşmuş  :)

Seviyorum hocayı ya  ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Tello'yla kısa görüşecekmiş
kesin "return to home" diyecek ve kovacak :lol
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bence ya oyna ya git diyecek..

tello yanlış yapıyor..

rehaya şikaet eden futbolcu kim acaba :D

Bide hoca ben gol atan futbolu seviyorum diyor :D Türkiyenin en çok gol çalışması yapan takımıyız diyor  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

doğru olabilir ama takım gol atma özürlüsü olunca o da doğal olarak puan bari kaybetmeyelim diyor

ya 1 adam bile formda olmaz mı ya

tello geçen seneki tello olsaydı eğer bu sezon daha fazla puan toplardık.eminim.

bobo şu sıralar oynamaya başlar diye tahmin ediyorum transfer dönemi yaklaşıyor.

bir de holosko faktörü var 2 aydır sakat takım 6 haftadır kazanıyor :lol

sergen konusuna gelirsek eğer cidden hiç yakışmıyor o kulübün içinde olup aynı anda tv'de eleştiri yapmak.
haksız değil ama kulübün içinde olan birisi bari yapmasın.

he gol çalışması yapmıyoruz diyen belki batuhan olabilir yabancı mıydı değil miydi bilmiyorum ama ya batuhan'dır ya da bobo'dur.

öyle düşünüyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

batuhan formdayim diye bagiriyor nihat bobo nobre holosko üzerinde duruyor kac aydan beri batuhani BILE BILE HARCIYOR !!!!!
zaten programi yapanlar adam olsa batuhan konusunada deginirdi...

NoPasaran

Alıntı yapılan: djinonu - Kasım 15, 2009, 14:38:00
batuhan formdayim diye bagiriyor nihat bobo nobre holosko üzerinde duruyor kac aydan beri batuhani BILE BILE HARCIYOR !!!!!

Batuhanla kanka olmuş denizli

Eskilere takılmayın.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ayrıca sohbeti dinlerseniz çok önemli bir yer var..

Eğer 3 hafta önce şampiyon olsaydık "asla bu sene çalışmazdım" diyor.  ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Kasım 15, 2009, 14:40:18
Alıntı yapılan: djinonu - Kasım 15, 2009, 14:38:00

Batuhanla kanka olmuş denizli

Eskilere takılmayın.

ne tür kanka?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

ilhan mansız_melis

Hoca Batuhan'ı en kısa sürede oynatacak görürsünüz ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Doğru söyleyeni kovuyorlar her yerden..

Çok dik kafalısın be Denizli..

Cem Goren

kendı uslubunu kullammıs sergende aranmadı degıl hanı a2 maçları hakkında konustu baya bı ama denızlıden boyle bır cıkıs beklemıyordum ve yakıstıramadım artık ben o konuda sergenı haklı buluyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun