Ana Menü

[13.Hafta] Beşiktaş 3-0 Fenerbahçe [21 Kasım 20:00]

Başlatan carsi52, Kasım 08, 2009, 16:27:21

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Gördüğüm tüm fenerlilere söyledim ama büyük konuşmayın gökhan zan yok dedim artık oyuna 1-0 önde başlamıcaksınız dedim ama inandıramadım.

Ernst çok seviyo bu feneri arkadaş..Geçen sene selçuk'a bu sene emreye :lol
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bu arada söylemeden edemicem.Beşiktaşlı bir taraftar gol sevinci yaşarken ayağını kırmış.
Geçmiş olsun.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Taraftardanda iyi gol sesi çıktı. Çıldırmamak elde değil ki :)
Uzun zamandır bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum :)

Toparlanıyoruz...

NoPasaran

çift forvet tek forvet muhabbetleri umarım artık olmaz :)

futbol yok iki hücumcu
yok 3 hücumcu
2 ön libero muhabbetlerini

yaptırmayacak kadar farklı bir oyun

------

cem baba, ilhan mansız melis ve +18

bende sizleri öpüyorum ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

macin yildizi bence
fink cünki büyük görev yapti hem alexi tuttu oynatmadi hemde takimi yirttiran golü atti kocum benimmmmmmmmmmmmmm

pAscAliAnUmut

Bu arada Colin Kazım anladın sen onu   :hehe
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

free10

BERTOLT BRECHT

Kralkartal21

Cem Goren

nasıl gecırdık ama cok acıdımı gencler boyle olsun ıstemezduk ama kusura bakmayın fızandan duyuldumuuuuuv aloooooooo nasıl koyduk ama 2de1 degıl boyle aglata aglata maçla ılgılı bır tane yorum yazmayacagım ama ıbrahım uzulmezede bı HELAL OLSUN DEMEDEN GECERSEM AYIP ETMIS OLURUM...
:bjk :bjk :bjk :bjk
KAZIM KAZIM SANA BASMAK LAZIMDI BASTIK YOLLADIK :ahaha :ahaha :ahaha :beer :88 :88
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

ulan arkadaş hakkaten yazcak bişe bulamıyorum ya. öle monitore bakıp pis pis gülüyorum  ;D

ne zamandır böyle mutlu olmamıştım ya. allah razı olsun tek aşkım  :bjk :bjk :beer :kop :muha
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

erdibatmaz

Oyunu kilitledi fink. 3 fenerli arkadaşla izlediğim için maçı, sevinç ekstra oluyor tabi. :D
hepsi finke ve denizliye veryansın ettiler, böyle futbol mu olurmuş falan :D çok fena koyduk. öyle 2'de falan bırakmıyoruz. Fink'e tekrar helal olsun diyorum, alexi oynatmadı. Böyle tek oyuncuya bağlı, ezik bir takımı durdurmanın tek yolu da buydu. Ayrıca kilidi açıp maçı kazandırdı, maçın adamıydı bence.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

fınk1 ibrahım2 demek gelıyor  ıcımden ama dıyemıyorum ıkısıde harıkanında ustundelerdı

Cem Goren

yenerr17

valla uzun süredir bu kadar sevindğimi hatırlamıyorum sahadaki futbolcularımıza sonsuz teşekkürler.özellikle deli, fink, ernst güzel bi gol attığı için de bobo:D.kazanacağımızı biliodum ama bu kadar dalga geçip de kazanabileceğimizi hiç düşünmemiştim:d