Ana Menü

[13.Hafta] Beşiktaş 3-0 Fenerbahçe [21 Kasım 20:00]

Başlatan carsi52, Kasım 08, 2009, 16:27:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 10, 2009, 19:16:32
Alıntı yapılan: cem_goren - Kasım 10, 2009, 16:45:06
sergen bundan oncekı antrenorumuz sankı hucum oynatıyordu bundan sorun md de degıl her kotu olayı ona yuklemeye basladık ıyıce farkındaysanız
fener maçları ıle ılgılı artık yorum yapamıyorum ne zaman konussam ıcımde patlıyor bekleyıp gorecegız o gunu

Bundan öncekiler beni ilgilendirmez ben şu ana ve geleceğe bakarım

Hani bir seçim sloganı vardı "Sen BEŞİKTAŞ'sın büyük düşün!"..

Ve malesef bu sloganı kullananlar gibi günden güne kötüye gidiyoruz!
bundan oncekıler ılgılendırmez ama sankı sade md korkak oynatıyormus ızlebnımı olusmu sende

altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Cem Goren

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 11, 2009, 16:47:07
MD korkak oynatmıyor mu peki Cem sence :)
oynatmıyor demedım sadece mdmı bu takımı korkar oynattı bunca zaman onu dedım ben dıgerlerı hurra hucumu dusundude sadece bu senemı bu sekılde yanı

keskinli

ertugrul hocada korkak oynatti,mustafa hocada
tigana temkinli oynatti
lucescu bazen temkinli bazen ofansif oynatti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

+18 !

Şuan için sorun MD dedim zaten tek sorun demedim.

Cem Goren

tek sorun md de degıl bende sana onu soyluyorum dıger hocalardada aynı sorun vardı

Beşiktaş'a karşı oynadığı 15 karşılaşmada, ağları 8 kez havalandırırken, 4 de asist yaparak klasını ortaya koyan Kaptan Alex, bu derbilerde çok güzel anılara sahip olduğunu söyledi.

alexten derbı oncesı ıddaalı acıklamalar
Sezon başında oynanan Süper Kupa Finali'nde 2 gol atarak, kupayı Fenerbahçe'ye kazandıran Brezilyalı oyuncu, "İnönü'de attığım goller sonrası, tel örgülere çıkıp, mutluluğumu taraftarlarımızla paylaşmam gözümün önünde. Yine aynı mutluluğu yaşamak istiyorum. Bizi zorlu bir 90 dakikanın beklediğini biliyoruz. Beşiktaş da şampiyonluk yarışına yeniden ortak oldu. Bizi yakalamak için mutlaka kazanmak isteyecekler. Biz kazandığımızda, büyük yara alır ve yarıştan yine uzaklaşırlar. Bu nedenle tüm dirençlerini göstereceklerdir. Ancak biz derbilere çok iyi konsantre oluyoruz. Hem iyi hem de sakin oynuyoruz" diye konuştu.

Alex'in Beşiktaş derbileri

Kategori Maç Dakika Gol Asist
Süper Lig 9 747 4 3
Süper Kupa 2 169 2 1
Türkiye Kupası 4 294 2 -
Toplam 15 1210 8 4

Not: Alıntıdır.

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

bu sene fenerbahce lıder olarak gelıyor bı stres olacaktır uzerlerınde bundan oncekı yıllarda streslı olan taraf bızdık bu maçın sonunda farkı 4e ındırme sansımız var herzamankı gıbı kaderımız kendı elımızde ama ıcımde bı sıkıntı yok degıl

Tolgahan_BJK

bu maçta koyucaz fenere... öyle veya böyle ;)

somut hiçbir şeye dayandırmıyorum bu görüşümü de. içime öyle doğuyo...

işte tek korkum;
oynarsa rüştüden korkmuyo muyum ? fenerli adam kan çeker.

veya metafiziksel olarak bakarsak ; fenerin kaptanını takıma alıp sindiren Beşiktaş'ın hakkı fener'e yenilmektir ! lanettir, totemdir... rüştü varken fenere şansımız tutmaz ! ihtimal ;)

keza nobre.... o da ayrı bi uğursuzluk. bi de fener maçına nobreyi kaptan çıkarıp daha da rezil olalım :)

neyse konu kaymasın

rüştü nobre oynamasın, sabahlara kadar Beşiktaşşşş !!!

Cem Goren

nobre bu maçta oynatılmamalı adam formsuz duzelecegede benzemıyor rısk almaya gerek yok ayrıca kale ıcınde hakandan yanayım formda oyuncu her zaman tercıhımdır

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Nobrede oynamasın.
Nihat-Batuhan ikilisi yeter bana ama Nihat-Batuhan-Bobo üçlüsü oynasın bu maç.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

bu maç bobonun patlaması lazım artık bı yerden baslaması lazım nobreyı 18e alır ama oynatacagını sanmıyorum bobo-nıhat (nıhat forvet ama sag kanat degıl!!!) ıkılısı ıyı olabılır

Cem Goren

Kötü başladığı ligde 6 galibiyetlik seri yakalayan Beşiktaş, 21 Kasım'daki Fenerbahçe derbisiyle çıkışını sürdürmek istiyor. Teknik heyet derbiyle yatıp, derbiyle kalkıyor. Oyuncular da zorlu karşılaşmadan başka bir şey düşünmüyor. Siyah-Beyazlı yönetim de, oyuncuları teşvik etmek için girişimlere başlıyor... 31 Ocak'taki genel kurulda, Başkan Yıldırım Demirören'in listesinde yer alacağı açıklanan Azeri İşadamı Mübariz Mansimov, Fenerbahçe derbisinin kazanılması halinde takımdaki her futbolcuya 30 bin TL dağıtacağını açıkladı. Bu haber, Siyah-Beyazlı oyuncular arasında doping etkisi yarattı...

Oyuncu başına 50 bin TL
Başkan Yıldırım Demirören'in de, Mansimov'dan aşağı kalır yanı yok... Teknik direktör Mustafa Denizli'nin, "Çok önemli bir maça çıkacağız. Oyunculara ekstra prim vermek etkili olabilir" şeklindeki raporu sonrasında, Demirören de elini cebine atıyor. Başkan'ın da galibiyet için 20 bin TL dağıtmayı planladığı kaydedildi. Beşiktaş, Fenerbahçe'yi devirmesi halinde hem şampiyonluk yarışına tekrar ortak olacak, hem de oyuncular servete kavuşacak.

Orhan Yıldırım