Ana Menü

Polis Tribün Liderlerini Topladı

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 06, 2009, 16:15:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş`ın Salı günü Şampiyonlar Ligi`nde karşılaştığı Wolfsburg maçında tribünde edilen küfürlerin sorumlusu olarak görülen 16 kişi gözaltına alındı.

Beşiktaş kulübü maçtan sonra güvenlik kameralarını tek tek inceletmiş ve bu tezahüratları başlatan kişileri belirlemişti. Olaya karıştığı belirlenen 16 kişi bugün İstanbul Emniyet Müdürlüğü`ne bağlı Spor Asayiş birimi tarafından göz altına alındı.

Olaya adı karışan ve gözaltına alınan isimler arasında Amigolardan Alen ve Ömer`in de olduğu öğrenildi.

Polis bu isimleri şu anda Gayrettepe`de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü`ne getirdi ve sorguya aldı.

Yapılan ilk sorgulamanın ardından şüphelilerin Başkan`a küfür ettikleri iddasını kabul etmedikleri ve küfürü duyduklarını ama küfür edenleri tanımadıklarını belirttikleri de gelen ilk bilgiler arasında.

Alınan ifadeler İl Spor Güvenlik Kurulu`na gönderildi. Eğer ifadeleri alınan şüpheliler suçlu bulunurlarsa Futbolda Şiddeti Önleme Yasası`na göre 2 ile 8 ay arasında değişen "Stadyumlara Giremez" cezası ile cezalandırılabilirler.

-HABER1903-

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şerefsiz başkan söyle emniyete Banada 8 ay ceza versin...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

yıne stada alınmama olayları olacak gıbıme gelıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

çArşı_nuh

hangi gerekçeyle alıyorlar çok merak ediyorum

Cem Goren

Beşiktaş`ın Salı günü oynadığı Wolfsburg maçında yaşanan küfür olayları yüzünden şu anda Gayrettepe`de bulunan Emniyet Müdürlüğü`ne getirilen Beşiktaş`ın tribün liderleri ve bazı taraftarlar hakkında Gasp Büro Amirliği ile bir görüşme gerçekleştirdik.

Gasp Büro Amirliği`nin HABER1903`e yapmış olduğu açıklamada, şu anda Emniyet Müdürlüğü`nde bulunan kişilerin gözaltına alınmadığı ve ifadelerine başvurulduğu, gün içinde de salıverilecekleri belirtildi.

Öte yandan diğer şahıslar salınırken belki 1-2 kişinin Emniyet Müdürlüğü`nde tutulabileceği de eklendi. Fakat şu anda bu isimler hakkında net bir bilgi yok.

HABER1903
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Ya hepsine ceza vericeksin yada hiç kimseye ceza vermiceksin kardeşim.
Yiyorsa Y.D hepsine ceza verdirttirsin bakalım stada kaç kişi girecek ?
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Her geçen gün dahada alçalıyorsun kişiliksiz herif..

Ersin Develi

En Büyük Taraftar YÖNETİM SAHTEKAR..

keskinli

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 06, 2009, 18:55:39
Her geçen gün dahada alçalıyorsun kişiliksiz herif..
Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 06, 2009, 19:40:46
kendi taraftarinla catismak yerine,birak git artik
iyice kücülme
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

iyi yapmışlar..

pislikler temizlensin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgado1008

denizli maçında çıkan olaylar yüzünden gözaltılar olmuş wolsburg maçıyla ilgisi yok iyi olmuş
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

ilhan mansız_melis

Ben de Hüseyin Çapkın'a dedi sandım ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 06, 2009, 19:40:46

baska söze ne gerek var....

Bu yönetim icindeki kendi pisligini temizlesin,
herseyi karistir, senelerdir Besiktasi alt üst et,
sonra meydan oku...

Ee Hodri meydan be kardesim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi