Ana Menü

Fenerbahce maci seyircisiz

Başlatan ismail9, Kasım 05, 2009, 03:09:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismail9

İnceleme başladı
Beşiktaş başkanına yapılan hakaretleri kabul etmesinin mümkün olmadığını belirten Demirören, "Tepkim aşırı olabilir ama herkesin de bir sabır noktası var. Gereğini yapın, küfür edenleri tespit edip stattan uzaklaştırın" talimatı verdi. Yetkililerin, tüm kamera kayıtlarını polise verdikleri, görüntülerin tek tek incelenerek küfür edenlerin belirleneceği dile getirildi.
Kurmaylarıyla toplanan başkan: Hakaretleri kabul edemem Gereği yapılacak ve bize küfür eden kişiler uzaklaştırılacak.

Yildirim Demirören en sonunda kafayi yedi.Bu adam gerekirse seyircisizde oynatir.Fenerbahceformasinla gelirse maca hic sasirmam.
Yoksa busefer 30000 fenerli satin alip 'Büyük baskan Demirören' diyemi söyletecek

Tribünleri temizliyecegine oy toplamak icin Besiktasa üye yaptigi fenerlileri galatasaraylilari temizlesin

Hepsini.... dedigi Taraftarlar olmasa bu takim olmaz
Hayat biter alem biter carsi bitmez
adnan gider azize gider Yildirim gitmez

ZeMaHŞeR

Küfürü tespit etmesine gerek yok... Bütün stadyum küfür etti... Temizlesinde görelim...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

husoeagle

ya bu nasıl başlık
bende gerçekten ceza geldi seyircisiz oynayacağız sandım

erdibatmaz

başlık sanki fenerbahçe maçının seyircisiz oynayacağı belli olmuş gibi olmuş. neyse, y.d. bırakıp gitmediği zaman tepkilerin artacağını hesaplayamamışsa yanlış düşünmüş.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

hadi küfürcüleri temizledin diyelim
kendi pisliklerini nasil temizleyeceksin?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

baslıgı gorunce korkmadım degıl ama eger pfdkya gıdersek ceza gelecektır yıne
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bende küfür ettim Y.D benim küfürlerimi duysan staddaki küfürlere şükredersin :lol

Gel bi kim kimi tespit ediyor görelim :lol
Bölünür senin için uykular!

CR7

pfdk'ya niye gitsin ki çok saçma :D
ne karışırlar onlar?
tff'nin üstü uefa
tamam tahkimde verilen cezaya cas'ta tekrar karar için itiraz edebilirsin ama burada oynanan uluslararası maça asla tff müdahale edemez ceza veremez verirse uefa verir cska maçında geçerli olur.
he maça seyirci almaz diyorsanız da bu daha saçma bir ton para veriliyor maçlardan para kazanıyorlar.
millet de kombine alıyor asla böyle bir şey de yapamaz
ayrıca tüm stad küfür etti,tüm kapalı küfretti
polis,güvenlik vs hepsi o kadar suç varken bunları aramak için mi(polis dışarda) yoksa stada girerken kapalıda arama yapanlar sen küfüretmişsin dur bakalım şeklinde konuşarak mı vakit harcayacaklar.
yani saçma oğlu saçma bir inceleme ve bir o kadarda saçma bir başlık fb maçı seyircisiz başlığı
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)