Ana Menü

İkinci Alman Panzeri

Başlatan Simurg, Kasım 01, 2009, 12:35:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

İkinci Alman Panzeri
Almanya'nın Frankfurt takımından transfer edilen Michael Fink son haftalardaki başarılı performansıyla göze girmeyi başardı

İkinci Alman Panzeri
Almanya'nın Frankfurt takımından transfer edilen Michael Fink son haftalardaki başarılı performansıyla göze girmeyi başardı. Sezonun ilk haftalarında eleştirilen oyuncular arasında yer alan Alman futbolcu, Ankaragücü karşısında tam puan aldı. Vatandaşı Ernst ile orta sahada iyi bir grafik çizen yıldız oyuncu, rakibin hücum organizasyonlarının birçoğuna geçit vermedi. Şampiyonlar Ligi'nde Wolfsburg ile berabere biten karşılaşmada büyük beğeni toplayan Fink, daha sonra Süper Lig'de Eskişehirspor'la oynanan maçta takımın en iyileri arasında girmişti. Başarılı futbolcu, dün de hocasının kendisinden istediği görevleri başarıyla yerine getirdi ve teknik direktör Mustafa Denizli'den olumlu not alan isimler arasına girdi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Oda bazen çok basit pas hataları yapıyor inşallah daha iyi olur...
Since 1903

+18 !

Kesicilik olarak çok iyi..

Ama hücumda hiç yok malesef..

[KralKartal]

ne panzeri, sanki panzer gormedik...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ben, finkin Beşiktaş orta sahaısnda oynayacak kapasitesini halen görmüyorum ne yalan konuşayım..

Savunma yönü öyle ahım şahım değil, hadi yine yeterli diyelim ama hücum olarak tam bir felaket..

5 MT İLERİ PAS ATAMAYAN ORTA SAH OLUR DİYORSANIZ, PANZER LAFINI KABUL EDERİM.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ne yalan söylim bende beğenmedim..
Bölünür senin için uykular!

keskinli

tipik bi alman oyuncu
öncelik hep rakibi bozmak,firsat olursa sut cekmek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

melankolizm

çok hantal,bir pası zar-zor yetiştiriyor adama.
ama toplara çok iyi ilk hamle yapıyor ve topları çok güzel kesiyor. zaten bi onu yapıyor :S

carlito1903

Fink'i yorumlarken öncelikle Ernst'e bakmak lazım.

Fink sahada yokken daha çok yoruluyor Ernst, hücumda da çok etkili olamıyor. Fink varken daha çok ofansa çıkabiliyor Ernst, son A.gücü maçında bunu açıkça gördük.

Bence çok kötü bir oyuncu değil ama harika bi oyuncu da değil. Şuan ki kadroya baktığımda ilk 11'e ilk yazacağım isimlerden biri olur çünkü ilerde rakibe basan bi tane adamımız bile yok. Orta sahayı rakibe verdiğimiz an maçı kaybediyoruz, oyuna tutunabilmemiz için Fink şarttır.

yenerr17

finke panzer dersek ernste ayıp etmiş oluruz

Guti ORÇ.

fink ernstin yanında cırak olur diye düşünüyorum ernste yardımcı olur sadece ama ernst yokken iş yapamaz bence

CR7

Yaptı ama Eskişehir maçında :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

es-es maçını izleyemedim kusura bakma :) ama izlesemde fikrimin değişeceğini düşünmüyorum umarım zaman içinde yanılırım.

M34

Belki Ernst kadar göze batmayabilir ama diger Besiktasli futbolcularla kiyaslarsak ortalamanin üstünde. Performansinda bir degisiklik olmaz; hep böyle oynar ama bir standardin altina da düsmez. Böyle oyuncularimiz yok fazla: Sivok, Ferrari, Ernst ve Fink avr sadece.

Misal Ugur Inceman bir kere iyi oynasin, hele birde gol atsin ... 4-5 hafta ben kralim gecinir ... Ugur Inceman'in yerine her türk futbolcusunu koyabilirsiniz ... (istisnalar: Mehmet Topal, Tayfur Havutcu, Guinti - aklima gelmedigi icin Tayfur'a kadar gitmem gerekti)

Ernst'e panzer dersek, Fink'e de panzercik diyebiliriz ama yok iste baska ...

[KralKartal]

dun elinden geleni yapmak istedi, herhalde almanlara karsi oynayinca daha cok motive oldu
ama kapasitesi bu kadar..

Ha Somers (zamaninda TSde oynadi) ha Fink, yani kapasiteleri bu kadar
ve sadece anadolu takimlarinda oynarlar...

ama dun sut cekmek istedi cektide, ama yeterli olmadi,
yinede ALKIS...ama bu takimda isin yok,

KLEBERSON
CISSE
KORAY

senden iyi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi