Ana Menü

Tam Bir Kartal!

Başlatan CR7, Ekim 30, 2009, 15:30:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş taraftarının sevgilisi haline gelen Fabian Ernst, "Real ve Barcelona'daki yıldızlardan bile şanslıyım. Çünkü onlar bu taraftarı tanımıyor" dedi

WOLFSBURG DÖNÜM MAÇI

Geldiği gün ilerlemiş yaşı ve aldığı transfer ücretiyle eleştirilen Fabian Ernst, kısa zamanda Beşiktaş taraftarının sevgilisi oldu. Bu sevginin karşılıklı olduğunu söyleyen Alman oyuncu, "Alman panzeri değil, Kartal'ım. Kendimi Real Madrid ve Barcelona'da oynayan birçok yıldız futbolcudan bile şanslı hissediyorum. Çünkü onlar Beşiktaş taraftarının sevgisine bire bir şahit olamadı. Alman panzeri değil Kartal olarak anılmak istiyorum" dedi. Şampiyonlar Ligi'nde ipleri yeniden ele geçirdiklerini de ifade eden Ernst, "İstanbul'da oynayacağımız Wolfsburg maçında alacağımız galibiyet bize tur kapısını aralar. CSKA galibiyeti ise ikinci tur vizesini cebimize koymamız anlamına gelir. Ancak çok dikkatli olmalıyız" dedi.

FİNK GİDERSE YAZIK OLUR

Beşiktaş'ın eleştirilen futbolcusu Fink'e sahip çıkmayı da ihmal etmeyen Ernst, "Fink, Bundesliga'da forma giymiş. Kalitesini ispatlamış bir isim. Uyum süreci yaşıyor. Hepimizin ona destek olması gerek. Yedek kalmayı sorun etmiyor, görev aldığında ise elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Gönderileceği yazılıyor. Giderse çok yazık olur" diye konuştu. Ligde şampiyonluk iddialarının devam ettiğini de ifade eden Alman oyuncu, "En az F.Bahçe ve G.Saray kadar güçlüyüz. Hatta onlardan daha iyi olduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü başarıya daha fazla inanan bir ekibiz. Şampiyonluk yarışının içerisinde son haftaya kadar var olmaya devam edeceğiz. İlerleyen haftalarda bunu herkes görecek" şeklinde konuştu

Türkiye
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

fınk gıderse yazık olurmu orasını bılemem sonucta cısseden ıyı cıkmadı vasat bı oyuncu

senı bu kadar sevmemızın nedenı o mucadelendı bu sekılde gıdersen zaten adını efsanelerımızden bırı olarak yazdıracaksın tarıhımıze
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

ernst geçen seneki oyununu bu senede devam ettirerek benim gönlümde kartal olmuştur umarım hep böyle devam edersin ernst

ilhan mansız_melis

Gel de sevme bu adamı şimdi :D

Fink konusuna gelince hala bekliyorum anlamadım Cisse'den iyi mi değil mi diye ;D

Oley Oley Fabian Ernst !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Umarım futbolu bizde bırakırsın Kartal Yürekli Panzer !

Fabian Ernst oley oley oley !

carsi52

Sen ne harika birisin ya :)
Bölünür senin için uykular!