Ana Menü

TSL10.Hafta Eskısehırspor-BEŞİKTAŞ

Başlatan Cem Goren, Ekim 22, 2009, 11:52:45

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Goooooooool Ekrem !

Güle oynaya golü attı Ekrem :D 

2'ye 1 yakaladık Nihat kendi vurdu atamadı be

Toraman'a bir gıcıklıkları var sanırım 3 pozisyondur sakatlamaya çalışıyorlar adamı  :D

Necip Uysal girdi oyuna  :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Bitti çok şükür

Nihat kaç tane %100 pozisyon harcadı sayamadım :D

Bobo yine pili bitmiş kumanda gibiydi :)

Neden bilmiyorum ama Deli İbo'yu çok beğendim bugün...

Rüştü de iyiydi net pozisyonlar çıkardı

Toraman sakatlanmadan maçı bitirdi ya şükretsin bence...

Zor maçı zor da olsa kazandık şimdi derbiyi rahat rahat izleyebiliriz inşallah haftaya ankaragücünü de bi güzel yeneriz

Tebrikler Beşiktaş'ım!..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KartaL_Gurkan

nihat hep ayni...kendini yerden yere atip duruyor..o pozisyonda karsiya oynasa gol...

IL Capitano

valla ya nihat futbolu birakacak yada ben kalp krizinden gidicem bu yasta..
yeter nihat yeter..
2 metreden bos kaleye topu atamayan nobre, futbolu unutmus bobo. sari karti olmasina ragmen topa hakem gözu önunde dudukten sonra vuran inceman..
bu kadar futbol yoksunu insanlar nasil bir araya gelmis anlamdim..

toraman,kas,ekrem,fink azda olsa tello yureginize saglik..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

futbol adina hic bi sey yoktu
macin hakki eskisehirin galibiyeti idi
besiktas maclari anti-futbol festivali olmaya basladi,bu takim tam bi mahalle takimi olmus
kalecimiz sanki ilac icmis gibi sahada geziniyor
orta sahamiz 2 pas yapamiyor
forvetler beceriksilikte yarisiyor
bi tek defansimiz görevini yapti
hocamiz hoca degilde tribünden mac seyreden bi seyirci sanki
zor bi sezon bekliyor bizi,Allah yardimcimiz olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdibatmaz

Maç güzel başlamıştı aslında ama sonradan çok bozuldu. Hakem faktörü var bir de. Çok kötü yönetti maçı. Hem lehimize maçın sonlarına doğru ise tamamen aleyhimize.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

pAscAliAnUmut

Futbol adına hiçççç bişey yoktu..

Yazıklar olsun böyle takıma yazıklar olsun..

Nihat sen değil miydin bu takımın abisi 2'ye 1 gidiyoruz 1-0 öndeyiz atarsak maçı bitiricez rahatlıycaz sen nabıosun egoist damarın tutuyor gidiyosun gidiyosun ve açıklaması yaplamayacak bi şut atıyorsun yazıklar olsun..

Nobre'nin boş kalesine hiç bişey demiycem..

Uğur İnceman - İ.Kaş Beşiktaş'ta oynayacak adam değiller..

Bu forvetlerle bu futbolla değil Wolfsburg'u Kasımpaşa'yı yenemeyiz (ki yenemiyorduk)..

Bir de anlamadğım bişey var hoca neden Tabata'yı çıkardı ve onun yerine SAĞBEK aldı ?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Manşetler atılmaya başlandı.

Eskişehir' i EKREM DAĞ' ıttı.  :ahaha
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Wolsburg maçından sonra beklediğimden çok daha zor bir maç oldu

Hem konsantre hemde fiziksel olarak zorlandığımız bir maç olduğu kesin..

Savunma oyuncularımızın yokluğunda oldukça zorlandık. Hem savunma yapmakta hem de savunmadan hücuma çıkmakta zorluk yaşadık..

Çok çok kötü oynadığımız bir maçtı. Ancak rakiplerimizinde oynadığı kötü futbolları seyretmiş birisi olarak 3 puanın çok önemli olduğunu düşünüyorum..

Futbola takmayın, 3 puanın keyfine varın.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ekim 24, 2009, 22:56:52
Wolsburg maçından sonra beklediğimden çok daha zor bir maç oldu

Hem konsantre hemde fiziksel olarak zorlandığımız bir maç olduğu kesin..

Savunma oyuncularımızın yokluğunda oldukça zorlandık. Hem savunma yapmakta hem de savunmadan hücuma çıkmakta zorluk yaşadık..

Çok çok kötü oynadığımız bir maçtı. Ancak rakiplerimizinde oynadığı kötü futbolları seyretmiş birisi olarak 3 puanın çok önemli olduğunu düşünüyorum..

Futbola takmayın, 3 puanın keyfine varın.

aynen
bu takıma kendi evinde puan kaptıran takım vardı hatırlarsanız
ve o takımla aramızda sadece 4 puan kaldı yarın maç berabere biterse fark 5 yenilirse 4 yenerse 1. ile 7 2. ile 6 puan fark olacak
bu maçı kayıpsız atlattık çok mutluyum yeter bu
ki oynayınca sanki 3 puan alıyorduk tüm maçlarda biz oynadık 3 haftadır oynamıyoruz ama 3 puan alıyoruz.
ve ayrıca wolfsburg maçı da kolay olacaktır futbolcular kazanmayı öğreniyor.özgüvenleri yerine geliyor. iç saha maçı,daha konsantre olmuş futbolcular,daha iyi bir defans ve ortasaha ile alırız o maçı diye düşünüyorum.
ankaragücünü ve trabzonu geçersek -ki trabzon en korktuğum takım- bu takım yine potaya girer zaten girdi de ağırlığını daha da ortaya koyar.

futbolculara gelirsek;

rüştü her zaman rüştü ne denilebilir ki

ekrem dağ iyiydi bence sola geçince kayboldu ama golü attı yine de o koşusunu untumayacağım :D

toraman resmen ölümüne oynadı.kendini sakatlamak için ne gerekirse yaptı ama sakatlanmadı :D

kaş hırslıydı niye defolsun gitsin anlamadım ben bugün pek hatasını görmedim ki bu 2 adam sezon başından beri oynamıyor birlikte bir uyumları olsun

ibrahim üzülmez artık bıktım ben bu adamı izlemekten yeter kardeşim ya. hem bu adam genç değil ki haftada 2 90 dk'lık maç çıkarsın

fink iyiydi bugün güzel toplar kesti

uğur inceman o da benim gözüme pek kötü gözükmedi. o da defansta iyiydi. iyi çıkışlar da yaptı ama son hareketi bir türlü yapamıyor.

tello ben bu adamın ne yaptığını niye 90 dk oynadığını anlamıyorum. adam takımın içine ediyor. tabata var 10 numarada bu adam gidiyor 10 numaraya ne iş anlamadım.

tabata niye çıktı anlamadım gayet tello çıkabilirdi onun yerine ama 10'u tercih etti niyeyse ???

nihat kahveci yine deli etti saç baş yoldurdu. kardeşim 1-1 sin at artık boşta olan arkadaşına pası atsın ama o illa baskıyı üzerinden atacak ya,gol atması için şut çekmesi lazım!

bobo niye vardı anlamadım gerçi o da haklı tek forvet ve egoist bir takım arkadaşıyla ve onu sola kaydıran teknik direktörüyle ne yapabilir ki

erhan güven iyiydi bence bi hareket getirdi sağ kanada.iyi şut çekti. bence iyi oynadı.

nobre ya bir kale bir top bir senin ayağın çarpsa gol olacak kaval kemiğiyle dikiyor dışarı. ama girdikten sonra takıma da dinamizm getirdiği kesin.

takım bireysel olarak iyiydi görevlerini yaptılar büyük çoğunluğu ama ernst olmayınca takım tam savunmacılar ve hücumcular olarak ayrılıyor. ve tabata da çıkınca iyice takım kopuyor 7 defans 3 forvete dönüyor.

takımın temel eksiği de 2 yönlü 1 ortasaha eksikliğiydi bugün bence.
top çıkaracak adam yoktu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

3 puanın keyfine varalımda abi ne kadar varabiliriz ki bu futbol ile ? Elinde sonunda patlıcak bu kötü oyunun sonucu..

Bu futbol ile ilk 3'e girersek sevinelim bence..

Ahh nihat ahh o kadar güzel koştun koştun batırdın ettin içine en sonunda.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Eskişehir,Bursa,Diyarbakır gibi deplasmanlarda iyi oyun beklemiyorum..

Ancak M.Denizli'yi de anlamıyorum egosunu tatmin edip "ben bilirim" havalarıyla sürekli bir şeyler yapma çabası içinde ancak yaptığı her şey elinde patlıyor..

Tabata'yı çekip bir önceki maç belkide ilk 18'de olmayan Erhan'ı oyuna almak ne demektir biri bana izah etsin..

Tabata'yı çektiğinde öyle bir oyuncu geçirmelisinki ondan becerikli olmalı sen büyük takımsın golü düşünmelisin..

Nihat'a gelince kredilerini yavaş yavaş harcıyor ama farkında değil 2ye 1 pozisyonda Tello'ya pası verse golü yine Nihat atacaktı ama bencilce davrandı..

Ernst ve Ferrari'nin yokluğunu çok hissettik,Fink sadece savunma yapıyor hücum anlamında sıfır..

Böyle zor bir deplasmandan 3 puan almak güzel ama futbol çok kötü bu maç için futbolu bırakalım Volkan abinin dediği gibi galibiyetin keyfine varıp dünyanın "en büyük" derbisini izleyelim..

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 24, 2009, 23:27:06
3 puanın keyfine varalımda abi ne kadar varabiliriz ki bu futbol ile ? Elinde sonunda patlıcak bu kötü oyunun sonucu...

Kaan fenerin antalya maçı vardı.

5 te 5 mi yapmışlardı 6 da 6 mı ne..

emin ol hiç oynanmışlardı..

kim hatırlıyor

kimse :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

erhan güven sağ kanatta sanki iyiydi. soğukkanlı oynuyor. Böyle devam edecekse oynasın.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P