Ana Menü

Mustafa Denizli "En az 7 puan alacağız"

Başlatan NoPasaran, Ekim 22, 2009, 00:57:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sanirim biz BESIKTASIMIZI cidden Barca gibi bir takim saniyoruz ve herzaman en iyisini
bekliyoruz, 3 puan istiyoruz, deplasmanda Man.U ile oynasak bile biz galip gelemesek
uzuluyoruz, sanki Messiler, Kakalar bizim takimda, bizde galip gelemiyoruz..

Bu anlamda anliyorum ama BESIKTASIN kapasitesi bu, ve türk takimlarinin
kapasitesi ve daha dogrusu MANTALISTESI anca buna yetiyor...
Kapasite aslinda var, ama mantalite ile birlesmedikce, oldugumuz yerde kaliriz..

Baktigimizda Wolfsburgtan alinan 1 puan cok iyi (deplasman nitekim), ama
yenebilecegimiz bir takimdan 1 puan almakta insani uzuyor..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

İnşallah alırız 7 puana ulaşıp,rakipleri bekleriz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ALONE EAGLE

Seba nın adını papağan gibi ağzımıza almasak ne demek tir sen BEŞİKTAŞ düşmanımısın ? Sen SEBA nın ne kadar mühim bir adam olduğunu bilmezsin çünkü SEBA öncesini bilmezsin BEŞİKTAŞ ın ne durumlara düştüğünü bilmezsin, ondn öncekilerde y.d gibi uçuruma sürüklemişti BEŞİKTAŞ ı  aradaki tek fark artık SEBA gibi BEŞİKTAŞ ı kurtaracak adam yok. SEBA  BEŞİKTAŞ ın ATATÜRK ü dür. Lafını ve haddini bil, Senden öğrenecek değilim kimi nerede konuşacağımı. Forumda olmazsın falan yazmışsın sen kimsin forum kim ,bu olmazsa başka forum olur, sıkışınca tehdit etmeyi de y.d den öğrendiniz  sana senin nick inle cevap veriyorum  NOPASARAN !!!!!
Doğru söyleyen dokuz köyden kovulur kardeşim umurumdamı sanıyorsun forumdan atman, Konu BEŞİKTAŞ olunca internet te forumlar bitmez kalan tek baki BEŞİKTAŞ tır. Yalan taraftarlığınızla baş başa kalın. Alın size forum tepe tepe kullanın.[
Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ekim 23, 2009, 10:16:00
Alıntı yapılan: ALONE EAGLE - Ekim 22, 2009, 21:32:45
Senin gibi günlük başarılarla avunanlar yüzünden BEŞİKTAŞ bu hale geldi dar kafalı.
Wolfsburg dediğin takım kaç kere şampiyonlar ligi  maçı oynamış sen kaç kere ,onların 4 misli biz oynamışız şimdi bu takımla berabere kaldık diye sevinecek başarımı sayacağız. Mustafa Denizli tabii 7 puan görmedi 9. maçında 1 puan aldı. Bilmiyorsan öğren. Biz sen daha bebek ken maçlara gidiyorduk. BEŞİKTAŞ ın nekadar büyük takım olduğunu sen daha kavrayamamışın belli.Bundan sonra cevaben ne yazarsan yaz  umurumda olmaz çünkü seninle BEŞİKTAŞ ı tartışmak ''zul'' dür. Çapın kadar laflar et, bilmiyorsan öğren cahil olma 1 puan için çingeneler gibi göbek atma. 106 yıllık büyük BEŞİKTAŞ 1 puan için sevinmez Mustafa DENİZLİ gibi hayal tacirlerinin söylemleriyle hareket etmez. BEŞİKTAŞ ı gerçekten seven bunları başarı olarak kabul etmez. Ama senin dar kafan bunları almaz ,bu hayal tacirlerine inanlarda akıl aramak abesle iştigaldir. Sizin gibiler yüzünden Büyük başkan SÜLEYMAN SEBA kulüpten uzaklaşmış yerine hayal tacirleriyle ve riya ile dolu yönetimler günlük başarılarla BEŞİKTAŞ ın yeni neslini zehirlemişlerdir.
Alıntı yapılan: yg1903 - Ekim 22, 2009, 13:29:41
yuh be
insaf be kardeşim ya
şans mans bal mal
aldın mı aldın
ayrıca 7 puanı hayatında gördün müymüş
adam kaç defa gitti ki cl'ye?
ayıp ya

Şampiyonlar Ligindesin ve Kendi sahanda diyelim ki CSKA ile berabere kaldın. Ne düşünürsün..Üzülürsün dimi..Senin üzüntün diğerinin sevinci demektir..

Yok 9. maçında 1 puan almış vs vs vs.Puanlarda hocanın katkısı elbette vardır ancak oynayanlar oyunculardır..

8 yediğimiz Liverpool maçının bile bütün sorumlusu Sağlamdır kim diyebilir.

Eğer yanlışları varsa maç başlamadan önce söylersiniz. Ancak maç bittikten sonra şöyle yapsaydın böyle yapsydın gibi gerçekçilikten uzak yorumların anlamı yok..

Wolsburg 10 kişi kalınca hangi deli saldırabilirdi. Elinden geleni yaptı takım ancak içlerindeki gol yeme korkusu tam saldırmamıza engel oldu. Keşke diğer 2 maçtan birisini yenseydikte görseydiniz son 15 dk ne oluyor wolsburg..

Ayrıca maç öncesi -3, -2 gol avarejı ile wolsburga basanlar şimdi beraberlikten utanır olmuşlar vah vah..

Sebanın şunun bunun adınıda papağan gibi heryerde ağzımıza almasak..

Yenme yada yenilme ile sebanın ne alakası var. Seba döneminde Avrupada çokmu başarılı idik?

Sebanın bize kazandırdıkları farklı şeylerdi , anlayana tabi..

* Bu tarz cümleleri tekrar kurmaz isen forum olarak mutlu oluruz. Bu tarz konuşma şekli bu forumda olmaz..Olursada sen olmazsın..
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

[KralKartal]

Gercek taraftar sensin hepimiz yalaniz...

konunun ne oldugunu bile bilmiyorsun, kullandigin USLUBA dikkat et dedik,

sen taraftarliktan ve yalan-dogrudan ciktin..

Yolun acik olsun...

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

İnsanlara hakaret edin, sonra üste çıkın..

yok böyle bişey..Gitmene sevinmedim ama hak etmişsin ne yalan konuşayım..

başka forumlarda başarılar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Gitmesine çok üzüldüm gerçekten   :ahaha

+18 !

Kendine yakışır bir biçimde gitti arkadaşımız..

Yolu açık olsun.

Cem Goren

ınonude ust uste ıkı maç var dedıler nette baktım bı ıcerde bı dısarda yazıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: cem_goren - Ekim 24, 2009, 15:09:46
ınonude ust uste ıkı maç var dedıler nette baktım bı ıcerde bı dısarda yazıyor

son maç cska..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bende o sekılde bılıyordum ama bugun ş.ligi ozelde sabrı ugan ve ropartajlardada ferrarı ınonudekı ust uste ıkı maçımızı kazanmak ıstıyoruz dedı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Yıllardan beri böyledir fikstür manchester maçı son maç olması lazım..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

ManU maçı sondan bir öndeki maç diye biliyorum ben 

NoPasaran

Bir garipsiniz arkadaşlar..

Uefa.com yada www.bjk.com.tr ye tıklayarak anında öğrenirsiniz..

http://www.bjk.com.tr/tr/yfs.php?kat_no=99&akat_no=13&tumu=E&k_id=2

B GRUBU 4. HAFTA 03 Kas 09 Beşiktaş VfL Wolfsburg - 21:45
B GRUBU 5. HAFTA 25 Kas 09 Manchester United Beşiktaş - 21:45
B GRUBU 6. HAFTA 08 Ara 09 Beşiktaş CSKA Moskova - 21:45
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]