Ana Menü

"Beşiktaş böyle olmamalı!"

Başlatan ZeMaHŞeR, Ekim 16, 2009, 16:57:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba, Siyah-beyazlıların son durumunu, "Üzülüyoruz. Beşiktaş'ın böyle olmaması lazım" diyerek özetledi.

Yeşiller Deri Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Yeşil tarafından yaptırılan Cemile Yeşil Anadolu Lisesi'nin açılışına gelen Beşiktaş'ın efsane Başkanı Süleyman Seba, öğrenciler tarafından coşkuyla ve alkışlarla karşılandı.

Beşiktaş ile ilgili sorulara cevap vermekten kaçınan efsane başkan ısrarlı sorular karşısında "Üzülüyoruz, böyle olmaması lazım Beşiktaş'ın" diyerek yanıt verdi.

Beşiktaş Kongre Üyesi de olan işadamı Mahmut Yeşil'in yaptırdığı ve annesinin adını taşıyan Cemile Yeşil Anadolu Lisesi'nin açılış törenine gelen Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba sevgi gösterileri ile karşılandı. Mahmut Yeşil ile bir süre ayaküzeri sohbet eden Seba'ya öğrenciler 'büyük başkan' şeklinde tezahüratlarda bulundular.

Basın mensuplarının Beşiktaş ile ilgili sorunlarına cevap vermekten kaçınan Seba Beşiktaş konusunda gelen sorulara önce; "Beşiktaş taraftarı, eksik olmasınlar genç arkadaşlarımız bizi burada da coşkuyla karşıladılar, kendilerine teşekkür ediyorum. Bu okulun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Kongre konusundaki soruları 'boş ver' şeklinde geçiştiren ve konuşmak istemeyen Seba, Murat Aksu'nun Beşiktaş başkan adaylığını 'hayırlı olsun' diyerek değerlendirdi. Seba ısrarlı sorular karşısında ise, "Kimseye bir şey demek istemiyorum. Üzülüyoruz, böyle olmaması lazım Beşiktaş'ın. İnşallah hayırlısı olur" şeklinde yanıt verdi.

ajansspor.com
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK