Ana Menü

Rahmi Koc'tan Aksu'ya destek...

Başlatan [KralKartal], Ekim 16, 2009, 15:13:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş taraftarlığı ve kulübe desteğiyle de bilinen Rahmi Koç, Kara Kartal`da yaşanan başkanlık yarışında New York`ta önemli açıklamalarda bulundu.

Koç, başkanlık konusundan kendi isteğinin Hikmet Çetin`in başkan, Murat Aksu`nun ise başkan yardımcısı olması şeklinde olduğunu belirtirken "Ancak bunun olmayacağı görüldü" dedi.

Aksu ile 1 saat görüştüğünü belirten Koç, "Oturdum, konuştum. Aksu aklı başında iyi çocuk" dedi. Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden olan Rahmi Koç, böylece 2010 Ocak`ta gerçekleşecek olan Beşiktaş Seçimli Olağan Genel Kongresi`nde adaylığını açıklamış olan Murat Aksu`ya desteğini göstermiş oldu.

Beşiktaş`ın eski yöneticisi olan Murat Aksu, perşembe günü düzenlediği basın toplantısında, "Değişim şimdi Beşiktaş için şimdi" sloganıyla 2010 kongresinde başkanlığa aday olduğunu resmen açıkladı. Aksu, "Seba, Çetin gibi isimlerin tam desteğini aldım. Kulüp kötü yönetiliyor. Beşiktaşlılık duruşu bu değil. Hareketimiz, sadece Beşiktaş değil Türk futbolu için devrim olacak" dedi. Hareketin adını 'raydan çıkarılmış kulübü yeniden raya yerleştirme' olarak koyan Aksu, planlarıyla devrim yapacaklarını söyledi.

-AKSU`NUN BAŞLICA VAATLERİ-

-İnönü Stadı yeniden yapılacak. Stat tribün tribün yıkılacak. Böylece Beşiktaş mabedi İnönü'den kopmayacak.
-Sportif anlamda orta ve uzun vadede yapılacak reformlarla başarı gelecek.
-Kulübe yeni tesisler, araziler kazandırılacak.
-Alanlarında üst düzey tecrübe ve birikime sahip güçlü bir yönetim kurulu oluşturulacak.
-Kulüpte idari ve sportif yeniden yapılanma hareketi hayata geçirilecek. Dünyanın büyük kulüplerinin standartlarında 'alanında en iyi profesyonellerin görev alacağı' kurumsallaşmış bir yapı kurulacak.
-Beşiktaş A.Ş. ve BJK Derneği'nin bilançoları bütün ayrıntılarıyla konsolide olarak mali kongrelerde açıklanacak.
-Fulya Projesi'nin, daha sonra ortaya çıkan ek katlar ve kira sözleşmeleriyle ilgili kayıpların peşine düşülecek.
-Bozulan kongre profili iyileştirilecek. Oyunu 'rant'a çevirmeye çalışanların önü kesilecek. Kulüp tam anlamıyla demokratik bir yapıya kavuşacak.
-Halkın takımına halkın sahip çıkması sağlanacak.

HTSpor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Bana öylesine yazılmış bir haber gibi geldi..

ZeMaHŞeR

Ne desteği varmış kulübe... Ben bu zamana kadar görmedim...

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

aksuya malı bır destek geldı sansı var ama demırorenden baska rakıp cıkmazsa yd yıne kazanacaktır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ZeMaHŞeR

Başka aday çıkmaz... Y.D. ve Murat Aksu başkanlık için yarışacak...

Cem Goren

ZeMaHŞeR

ALLAH korusun...

Zaten Y.D. de gurur denen birşey varsa aday olmaz...

Cem Goren

olacaktır buyuk ıht. adamın cebıne mılyonlarca borc var bı kere aday olan o paranında altına gırıyor yd bı sekılde burdan ayrılmamak ıcın elınden gelenı yapacaktır buda bılınıyor

ZeMaHŞeR

Sorun paraysa biz öderiz ona olan borcu...

17 Milyon BJK taraftarı onu artık istemiyor...

Cem Goren

abı bız oderız dıyoruz ama bırazda kendımızı kandırıyoruz tamam sen ben verırırz sımdı olsa sımdı verırız ama bılmem kac trılyondan bahsedıyoruz

ZeMaHŞeR

Bizim gibi çok Beşiktaş'lı çıkar kardeşim... Tamam Y.D. Beşiktaş'lı... Başkanlığı sürecinde belki yoruldu , belki hastalandı... Bunları inkar etmiyoruz ama taraftar istemiyor artık... Saldırı yapıyorlar kınıyorsun , yeter diye bağırıyoruz gülüyorsun , eşini maça getiriyorsun taraftarı alkışlayarak protesto ediyor... artık istila etme bu takımı...

Cem Goren

Alıntı yapılan: ZeMaHŞeR - Ekim 16, 2009, 17:35:05
Bizim gibi çok Beşiktaş'lı çıkar kardeşim... Tamam Y.D. Beşiktaş'lı... Başkanlığı sürecinde belki yoruldu , belki hastalandı... Bunları inkar etmiyoruz ama taraftar istemiyor artık... Saldırı yapıyorlar kınıyorsun , yeter diye bağırıyoruz gülüyorsun , eşini maça getiriyorsun taraftarı alkışlayarak protesto ediyor... artık istila etme bu takımı...

sunu unutmamak lazım ama abı baskanı taraftar secmıyor.... sadece fıkrını bı sekılde soyluyor ıs genel kurula kalıyor yd orda eger kadro olarak cıddı ve etkılı bır kadro kurarsa zorlu bı 5yıl daha bızı beklıyor

ZeMaHŞeR

taraftarlardan da kongre üyesi olan var...

ama Y.D. doldurmuştur Febe ve ĞS taraftarlarını kongre üyeliğine... Diyorum ya o kongrede oy kullanacak Beşiktaşlılarda biraz BJK sevgisi varsa Murat Aksuyu destekler... Hala gidipte Y.D. için oy kullanacak BJKlilere diyecek bir söz bulamıyorum...

[KralKartal]

Kim en vaad ederse derneklere onlarda ona oy verir..

Konu BESIKTAS degil, sadece kim kimden ne koparacak,

bu genel secimlerdede oyle(politika) kim ne verirse oylar ona gidiyor,

biri verir para, kimi komur, odun, kimi beyaz esya..

OYLAR nedense hep satilik, zaten bu yuzden birsey olmuyor ya
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

o zaman tüpçüde para çok... anlaşılan kurtulamıyacağız bu tüpçüden... Ne zaman hakkın rahmetine kavuşur o zaman kurtuluruz...