Ana Menü

Zamaninda demistik...

Başlatan [KralKartal], Ekim 13, 2009, 19:01:31

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Simdi bizi yillardir takip edenler bilir, haksiz yere suclandik,
neler neler konusuldu, site ve buradaki uyeler hakkinda,
evet, sizleri bile sucladilar, Besiktasli degil dediler..

hatta sizlerin arasindan bile bize sirt cevirenler oldu,
cunki camur atiyorduk, halbuki amac camur atmak degil,
amac o ASI RUHU savunmak ve korumakti!!

Yalanci olduk, fenerli olduk, rantci olduk,
para basiyormusuz sitemizle !! , hani biraz akli olmayan
inanir tabi, maglum bizim insanimiz boyle seyleri duymaya cok merakli..

Emek verdigimiz, gecelerimizi harcadigimiz, okulumuzu ektigimiz ve biryerlere
getirdigimiz bir siteyi, biz bos yere kapatmadik! Siteyi kapatmak bizim icin
CARSIYI kapatmak gibi aci bir durumdu..
Bilmeyenler icin kralcarsi.com eski sitemizdi !

Dedik CARSI degissin, cürük elmalar temizlensin, hersey duzelsin,yeterki bizim sitemiz feda olsun, dikkat cekmek istedik, bir sekilde cektik, ama suclandik, karsi saldiriya gecti insanlar(bunlar asil CARSININ iyiligini istemeyen insanlardir!).

Ne yazik ki, 2007 yilinda kapattigimiz sitemiz, ve durumlar, hala duzelmedi
ve gittikce dahada bozuldu ortam..
Bizi suclayanlar acaba bu durumu görüyormudur? Biz görmüstük ve
korkmadan cekinmeden, tepki alacagimizi bile ble dogrulari soylemistik..

tekrar diyoruz, yine diyoruz, RANT, CIKAR, MENFAAT icin tribune gelenler,
tribunlerden uzaklassin, CARSININ icindeki rantcilarda derhal ortamdan uzaklastirilmali..!
Yeniden sekillenme olsun, EFSANE CARSI GERI DöNSüN, herkes üstüne düseni yapsin, bizde yapariz ! CARSI yönetimle görüstü gibi haberler duyulmasin,
herkesin güveni tekrar kazanilsin, CARSI HALKIN TARAFTARI OLSUN!!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Zamanında söylenenler er yada geç doğru olduğu ortaya çıktı.
Ama ben o zamanda kralcarsi.com'un değişmesini istemiyordum hatta tekrar öyle olmasını istiyorum.Beşiktaş'a nasıl sırt çeviremiyorsak daha doğrusu yere düştüğünde nasıl kaldırmak istiyorsak şimdide ÇARŞI'ya öyle destek olmalıyız.Kralcarsi.com tekrar geri dönsün benim isteğim bu :) Zaman kralcarsi olma zamanı..
Bölünür senin için uykular!

ZeMaHŞeR

Biliyorum abi o günleri... Hemde çok iyi biliyorum... Hatta bazı olaylardan sonra Forza'dan ihracımı bile istemiştim...

Rant olayında kesinlikle haklısın abi... Zaten bu konu hakkında konuşmak istemiyorum... Başka bir konuda yazmıştım... Gene yazayım....  ÇARŞI benim gözümde 2006 yılında bitmiştir... Haa deplasmanda maçı ÇARŞI Grubu ile birlikte izlerim ama o eski sevgim,sempatim kalmadı...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

hakli cikmak aslinda insanin moralini düzeltir ama bulundugumuz durumda keske hakli cikmasaydik site olarak
olanlar amaclari sadece besiktasi desteklemek olanlara oldu
bal tutan parmak yaladi,bir kac tribün lideri rantla doldu
bir kac tribün lideri foyalari cikmasin diye isi cakanlari hainlikle suclatti
artik bitsin bu rantcilarin isi,ayiklansinlar besiktas tribünlerinden
besiktas taraftari kimsenin adami olmasin artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Tolgahan_BJK

şimdi İhsan...

sene kaç tam hatırlamıyorum da, forza kurulalı bi sene falan olmuş... o zaman forzaya üye oldum. yalnız forza'ya o zamanlar referansla üye olunuyodu. Herkes giremiyodu. Forza çok sağlamdı ilk başlarda. Sonra genişlerdi genişledi, reklam oldu, dile düştü ve sonra da rezil oldu. Forza bozulmaya başlayınca alternatif aramaya başladım ve kralcarsi.com'u buldum :) o zaman ki nick'imi bile hatırlaıyorum. Hem forzada hem de kralçarşida yazıyodum. Yanlış hatırlamıyosam, keskinli ve simurg da forzada vardı. belki de ben isimleri benzetiyorum. neyse öyle yazayım paylaşayım istedim.

Ben bu forumun duruşunu beğeniyorum... Ağır, düzgün, Beşiktaşa yakışır bir forum ve herkes bi baskıya maruz kalmadan düşüncelerini aktarabiliyor. Ben bi kere sansürle karşılaştım ki o sansür de o anlık bişeydi. mustafa denizliye yalama demiştim benzetme yaparak. bu vesileyle tekrar etmiş oliim :)  vida çok kullanılınca yalama olur ya gs fb vs dolaşınca mustafa hoca da... 

neyse, geyik yazmam ama bu defa biraz sohbet havasında oldu. kredim vardır bi iki kerelik diye düşünüyorum.

Asıl konu :
benim bilmediğim ve anlamadığım, forzabesiktas varken kralcarsi'yi neden kurdunuz ? ya da kralçarsi'yi kuranlar eski forzacı mı ?

NoPasaran

Kralcarsi yada kralkartal aslında her ikiside aynı..o zamanki duruşuda aynı şimdiki duruşuda ayrı..

Spor3.com daki yazıyı okuyunca atılan iftiralar aklıma geldi..İnsan bir garip oluyor.

Ne para götürmüşüzü be biz  :)

Cepte para yok nete giremiyorum o zamanlar, sadece üyelik onaylama için 10 dk uğruyorum tak yanda msn çıkıyor

"Şerefsizler , Çarşı sizi zengin etti şimdide onlara sallıyorsunuz"

:)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

isim değiştirildikten sonra sayfalarca tartışıldı değişmesin diye ama haklı nedenler vardı. ne zaman ki çarşı, önüne gelen adamın polarında yazmaya başladı, ne zaman ki küskünlükler başladı ve Sinan engin mevzuları falan çıkmaya başladı, tepki koyma  vakti geldi. kral çarşı da kral kartal oldu. doğru da yaptı. bi kıpırdanmalar var bu aralar. eskiye dönülür mü, zor. ama o hava yakalanırsa bu sitenin de tekrar kral çarşı olma vakti gelmiştir diye düşünüyorum.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

djinonu

dogru zamaninda demislerdi

keskinli

@tolgahan
haklisin bi ara ben forzada üyeydim
fikirlerimi acikca söyleyerek yaptigim elestirilerden dolayi nopost aldim,bi dahada girmedim
beni bilen bilir elestirilerim hep düzeylidir,küfür olmaz
berlin-carsi sitesinde üyeydim,kralcarsi sitesini savundugum icin üyelikten silindim
besiktas taraftarini her zaman demokratik olarak bilirdim,ama islerine gelince demokratik olanlarda varmis
topyekün kötülemiyorum bu siteleri,o forumlarda cok iyi besiktaslilarla,cok iyi insanlarla tanistim
kralcarsi sitesini rantcilikla suclayanlar nicin üyelerinden 5 euro topladiklarini,leverkusen biletlerinden ne kadar para kazanildigini aciklasinlar sonra baskalarina camur atsinlar
sitenin nicin ve ne amacla kuruldugunu ihsan daha önceleri aciklamisti,kendisi bu konuyu okuyunca cevap verir
benim adim gibi eminim oldugum sey ne ihsan nede baska bi kisi bu siteden para kazaniyor olmasi,aksine ceplerinden harciyorlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Forza oldu olasi ben forzadaydim diyebilirim... o zamanlar bu ve eski sitede yoktu..
Forza saglamdi, cunki dostluk vardi, ortam guzeldi, CARSI daha renk vermemisti
ve hersey gulluk gulistanlik gidiyordu.. Zaten Dernek kapatildiktan sonra,
olaylar iyice cividi diyebilirim..

neyse gelelim bu sitenin kurulusuna daha dogrusu kralcarsiya ne gerek vardi dedin,
insanlar (bende dahil) forzabesiktasin yetersiz oldugundan yakiniyordu,
ne bilgi var ne birsey var, CARSI hakkinda bilgiye ulasamiyorlardi...
Dedim, kendi kendime, ben bi site basliyayim, kralcarsi olsun, CARSIYI tanitayim
ki zaten hayranliktan dolayi bu ise basladim..Site kisa surede patlama yapti,
forzada kralcarsi konusuluyordu, insanlar sitemizi forzadan daha iyi buluyordu,
bizde zaten forzanin bir parcasi olarak goruyorduk kendimizi ve forzanin eksikligini
tamamladigimizi dusunuyorduk..
Sagolsun Ayhan abi fln bize bu konuda destek ciksada, diger taraftarn bizi yipratanlara
hicbirsey denilmedi.. Denilsede basarili olunamadi..
insanlar bi sekilde cekemedi sitemizi, garip ama gercek, Besiktasli Besiktasliyi
neden cekemez? ayni frekanstayiz, menfaat yok birsey yok, ama basarili
oldugumuzu gormeleri bazi insanlara koydu gibi, cunki herhalde onlar bir sekilde
zarar goruyordu

Kisaca, hayranliktan baslayan, CARSIYI internette tanitmak isteyip, bu durumlara geldik,
eski forzaciyim, bilenler bilir zaten, ama misyonumuzu tamamladigimizi dusunuyorum,
cok seyler yaptik, ki ne zaman kralcarsi kapandi, ondan sonra olaylar iyice nettede
koptu...baglantili mi bilemiyorum ama vardir ufakta olsa bir baglanti..

simdiki misyonumuz ise BESIKTAS ve
tribundeki rantcilari oradan uzaklastirmak
ve CARSININ tekrar herkesin saydigi ve sevdigi CARSI olmasini görmek...
buda bizim elimizde degil ama hep birlikte, bunuda basaracagiz..

NoPasaran

Bizim sitede bir zamanlar google reklamları vardı..

Yakın zamanda yeniden olacak gerçi ama şu an yok bilen bilir..

Neyse,

O dönem zannediyorlar bu reklamlardan dünya kadar para kazanıyoruz.Toplasan aylım parayı bir kişiye anca lokantada yemek yedirecek kadar ancak para yani..OdA SİTE MASRAFININ 5 TE BİRİDİR..AYLIK..

Neyse,
Bize mailler geliyor, msn den bişeyler deniyor

Neymiş Ayhan Abinin sözü varmış

"Beşiktaştan para kazanaın anasınına a..na kdar yolu var"

Çok üzülürdük bunları duyunca..

Ayda 5 lira site para kazanıyor ama bu sorun oluyor..

Neyse, baktık 1 ay sonra forzabesiktas reklam aldı..

o zaman oldu, giderler başka türlü nasıl karşılanır?

Neyse,

forzadan nopost
berlin carsi nopost

bizi en son kk kabul etti  :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

beyler çok saolun valla. yazdıklarını okuduktan sonra
iyice oturdu kafamda forzabesiktas -kralçarşı - kralkartal geçisi...

bu arada yine hatırlarsınız belki, nobre alındığında forza bayaa bi karışmıştı. zaten beni biliyosunuz fenerden gs'den adam alma konularına oldum olası........ 

Derken daha ilk günden nobreyi sahiplenmeler, nobreyi eleştirenlere tehdite varacak yazılar falan. Bi baktık ki, kendimizin diye düşndüğümüz, sahiplendiğimiz forzabesiktas'ta neredeyse % 20'lik bir kesim olarak aykırı, istenmeyen, gerici muamelesi gördük. nopostlar havada uçuşuyo :)

Herkesin nopostunun bittiği ortak gün, yaklaşık 25 - 30 kişi nobre topic'ine
"nobreyi alanın da, alınmasına ses çıkarmayanın da Allah belasını" diye girdik :D

Bayaa bi olay oldu o zaman... Bunun üzerine toplu olarak daha uzun bi no post vermişlerdi. Biz no post alınca, bizim gibi düşünen ve "nobreyi Beşiktaş'ta istemiyor diye bi Beiktaşlıya nasıl ceza verilir" diyen epey bi kaç arkadaş bayaaa sert girişler yaptılar :)

"nobreyi alanın an......." diye ! sonra da malum işte, bıraktık forzayı...

yine de hatırası güzeldir, basın medya traş falan :) :)

reklam - para vs mevzusuna gelince... Bu siteyi senelerdir bi şekilde ayakta tutan ve elinden geldiğince adaletli davranan kurucular ve yetkililer ve unvanları er neyse işte şimdi toparlayamadım, para kazansa analarının sütü gibi helaldir bana göre.

Yasak yok, isteyen de gitsin babacarsi diye site açsın :) becerebiliyosa o da kazansın.

Ki kazanmadıklarını söylüyo adamlar... ne diyolarsa da öyledir. herkese yakışan Beşiktaşlı kardeşine inanmaktır.

Tribünden rant elde edenleri çıkarmayı gaye edinmek, çok iyi niyetli ama bir o kadar da iddialı bir hareket bence... Eimden geldiğince, dilim döndüğünce bişeyle yazıyorum paylaşıyorum. amca hizmet ediyosa ne mutlu bana..

Ama çok içindeyken bile kimin nerden ne menfaati var çözmek zor. Forum vasıtaıyla bunlarla savaşmak ne derece sonuç verir ?

Gerçi sonuç versin - vermesin, niyet önemli...

[KralKartal]

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

erdibatmaz

çok güzel bi giriş... ve söz. umarım tekrar kralcarsi'ya döneriz. zamanı geldi. madem bozulmamış olan biziz. tarafımızı belli edelim. o asi ruha sahip optik başkan'ın pembe hasan'ın yolundan gidiyoruz diyelim.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P