Ana Menü

Mustafa DENİZLİ ve Transfer.

Başlatan ALONE EAGLE, Ekim 04, 2009, 02:23:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ALONE EAGLE

Sezon başından bu yana ligde 7 maç oynayan BEŞİKTAŞ ımız ne yazıkki şimdiden lige havlu attı. Peki neden hala aynı futbolcular oynayıp duruyor. Mesela Rıdvan,İsmail,Onur,Necip,Batuhan,Serdar Özkan,Erkan Zengin gibi BEŞİKTAŞ ın geleceği olan futbolcularımız neden oynatılmıyor , nasıl olsa bu senede çöpe gitti, hiç olmazsa Sene bu saydığımız oyuncuların yanına kaliteli tecrübeli yıldız yabancılar alınırsa(Yeni bir yönetim geleceği umut edilerek yazılmıştır)Adam gibi bir teknik direktörle başarı gelebilir.Bunca adamı Denizlinin neden aldığını hala anlamış değilim, Erkan ZENGİN i aldı 2 sezonda 20 dakika ancak oynadı. Eğer bu adam iyi değilse  geçen sene kiralıktı bu yıl bonservisini aldırdı, acaba neden? Onur u Bozüyük spordan aldırdı şimdi yüzüne bakmıyor. Erhan gibi sıradan bir futbolcuyu neden aldırdı? Hani A2 takımdaki Necip süper yetenekti ? Rıdvan niye oynamıyor Erhan bile 5 maç oynamışken. Batuhanın durumu nedir hala sakatmı yoksa başka şeylermi var? Mustafa DENİZLİ mi transfer yapmayı bilmiyor yoksa bizmi futboldan anlamıyoruz? Bence birincisi !!!
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

keskinli

transfer anlayisi tam bi fiyasko
bu durumdanda en cok hoca sorumludur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Aslında fiyasko transferler olmadı bu sene.
Ferrari-Asla fiyasko değil iyi ki alınmış.
Nihat-Alındığına hala seviniyorum ama alınmadan önce herkez nihat hakkında ne düşünüyordu bi tekrar düşünün buda fiyasko değil.
Fink-Buna fiyasko diyebilirsiniz.
Tabata-Son anda alındı zaten hiç yoktan iyidir dercesine alındı :) Türkiye ligi için fiyasko değil.Hatta fiyasko mu değil mi şuan karar veremeyiz.
İsmail Köybaşı-Fiyasko değil iyi ki transfer etmişiz.
Erhan Güven:Zaten aydın karşılığı alındı yedekte iyi bir alternatif ama hoca neden daha oynatmıyor hiç anlamış değilim.
Rıdvan-Onur--Bu oyuncuları daha görmedik bu transferlerede fiyasko diyemeyiz.

Fiyasko olan nokta yıldız transfer edilememesi+elimizde ki kalasları yollayamamak.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

en başından gelmesi hataydı geçen sene kolay şampiyonluğu o zora soktu derhal gitmeli

keskinli

fiyasko derken alone eagle arkadasimizin örneklerinden yola ciktim
erkan zengin örnegi gibi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 04, 2009, 18:48:55
Aslında fiyasko transferler olmadı bu sene.
Ferrari-Asla fiyasko değil iyi ki alınmış.
Nihat-Alındığına hala seviniyorum ama alınmadan önce herkez nihat hakkında ne düşünüyordu bi tekrar düşünün buda fiyasko değil.
Fink-Buna fiyasko diyebilirsiniz.
Tabata-Son anda alındı zaten hiç yoktan iyidir dercesine alındı :) Türkiye ligi için fiyasko değil.Hatta fiyasko mu değil mi şuan karar veremeyiz.
İsmail Köybaşı-Fiyasko değil iyi ki transfer etmişiz.
Erhan Güven:Zaten aydın karşılığı alındı yedekte iyi bir alternatif ama hoca neden daha oynatmıyor hiç anlamış değilim.
Rıdvan-Onur--Bu oyuncuları daha görmedik bu transferlerede fiyasko diyemeyiz.

Fiyasko olan nokta yıldız transfer edilememesi+elimizde ki kalasları yollayamamak.

dediklerini topladığında ki isme fiyasko diyoruz biz zaten =) sonuç fiyasko

tamamen katılıyorum alone eagle a onur ve rıdvanda çok umutluyddum ama noldu anlamıyorum. metin ali feyyazı özlüyorum.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Alınmadan önce bilemezlerdi ama bunu.Hem kim fiyasko ki ?
Fink'e fiyasko diyebilirsin ama diğerlerine diyemezsin.Nihat konusuna hiç değinmicem diğer transferlerimiz olumlu şuan için.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Fiyasko transfer bencede yok

Zaman lazım bazı oyuncuların alışması için

Rıdvan ve İsmail gibi..

Demek gençlerimiz böyle oynatsak onlarda fiyasko olacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Fiyasko kesinlikle yok
Fink geldi nasıl oynadı takım gördük
biraz bitirmek için uğraşıyoruz biz futbolcularımızı
ernst-fink-tabata-ferrari-sivok bu takımda mutlaka oynayacak oyunculardır
köybaşı'dan bence bek kesinlikle olmaz ancak açık oyuncusu olur
rıdvan-ekrem 2'lisinden biri bek olur
hatta rıdvan sağ ekrem sol bek olur
forvete ve sağada koyarsın 2 adam gibi adam olur biter
4-2-3-1!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ALONE EAGLE

Fink sıradan bir futbolcu ,

Tabata 800 bin dolarlık adam ama 8 milyon euroya geldi.

Ferrari tamam milli olmuş italyada ama fii tarihinde genoa takımından geldi.

Sivok sıradan milli takıma çağrılıyor ama oynatılmıyor bile.

Bobo sıradan kere sıradan sadece para konuşuyor. (Geçen sene bir hafta geciken parası için antrenmana çıkmadı.

Nobre zaten bitik bel problemi nedeniyle ürkek oynuyor.

Nihat önce gelmem dedi sonra istediği senelik 3.5 milyon euro verilince geldi, 10 maç oynadı golü yok yaşıda 31 olmuş.

Zapotocny yi bursa bile zorla aldı üstüne para verdik alacağının bir kısmını biz ödüyoruz.

Diatta higuen gordon u hiç saymıyorum sıradan bile değiller.

Veee en büyük kazıklardan biri Delgado  Ü***r  5 milyona aldı sana sponsor oldu delgado bi boka yaramadı ama sana yardımcı olması gereken sponsor onu sana 7 milyona sattı, Ulan sen zaten benim sponsorumsun niye bana para vereceğine 7 milyona delgado yu kakalıyorsun.     Ü***r   e de bu yüzden uyuz oluyorum fb gs yalakası bir firma . Ama suç Bizim yönetimde gel beni kazıkla dersen adam tabi kazıklar.

Bunca rezil adam gelmişken BEŞİKTAŞ a Onur neden oynamasın İsmail neden oynamasın Necip neden oynamasın Rıdvan neden oynamasın batuhan neden oynamasın vb vb.....
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''