Ana Menü

Rezalet!!!

Başlatan ozzy_10_4_ever, Ekim 04, 2009, 00:22:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

tepkının verılmesı gerekıyordu bu 2kere2 dort kadar net tepkı vermeyenler satılmıslardır tepkı verılmedıgını ben manısa maçında gormustum yıne aynı bolumdu dunde aynı bolum tepkı vermedıkapalının ortasında 2kupa vefa falan dıye pankart acılıyor ne yanı kupa var dıye tavrımızımı degıstırelım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

muhalefete cesaret kaynağı olsun bu protestolar. belki de tribünün çoğunluğunun yd yanlısı olduğunu düşünüyorlardı.sessiz çoğunluk diye bir şey var.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

Tribundeki 300-500 kisi belki Y.D yi tutar,

bu gidisata gercek Besiktasli tepkisini koyar..

geriye kalan onbinler y.d ye karsidir

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ozzy_10_4_ever

Ayrıca sürekli destek destek deniliyor bence bugun Beşiktaş'a gerçekten destek vermek 90 dakika istifa diye bağırmak!

Ersin Develi

Aslında söylenecek o kadar söz var ki

Umarım İSTİFA diye bağıran taraftarın dayak yediği gibi bende AĞIR BİR DİLLE ELEŞTİRDİĞİM İÇİN Ban veya uyarı almam..

Kapalı Güle Güle Demirören diye bağırırken PİŞKİN PİŞKİN Alkışlayan ve suratında APTALCA Bir tebessümle dalga geçer gibi -Siz Yırtın bi yerinizi KOCA KAFA KOCAM Ve ben Burdayız diyen bir sarışın kadın..
Aptalca bir ifadeyle maçı izleyen Beşiktaş gol kaçırınca ÜZÜLÜYORMUŞ Gibi yapan başkan kılıklı adam EĞER ÜZÜLÜYORSAN DEFOL GİT.

Ve Ey RUHSUZ(Md)
Beşiktaş gol atınca SURATINDA hiç bir ifade olmayan,ölmüş saadece üzerine toprak atılmasını bekleyen biri SEN BEŞİKTAŞIN KAPISINDAN GEÇMESİ BİLE HAKETMİYORSUN