Ana Menü

Yıldırım Demirören'e saldırı!

Başlatan djinonu, Ekim 01, 2009, 19:17:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden, UEFA Şampiyonlar Ligi`nde Rusya`nın CSKA Moskova takımı karşısında alınan 2-1`lik yenilginin ardından kafilenin İstanbul`a dönüşü sırasında başkan Yıldırım Demirören`e birkaç taraftarın yaptığı saldırıya bir açıklamayla tepki gösterdi.

Beşiktaş Kulübü`nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, futbol takımının Moskova deplasmanı dönüşünde Sabiha Gökçen Havaalanı`nda yaşananların, bugün medyada ``Yıldırım Demirören`e Saldırı`` başlıklarıyla yayınlanmakta olduğu belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

``Oysa bu çirkin saldırı, başkanımızın şahsında, 106 yıllık Beşiktaş Kulübü`nün saygınlığı hiç kimse tarafından tartışılamayacak olan başkanlık makamına yapılmıştır. Bunları yapanların Beşiktaşlı olduklarına asla inanmıyor, çirkin saldırıyı nefretle kınıyor, büyük Beşiktaş camiasının bu kişileri içinde barındırmayacaklarına olan inancımızı kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunuyoruz.``

cok gec kaldilar bile...bence

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=61917

dayak yememis ama bu tepkiden sonra hala birakmayi düsünmüyorsa adamda ne gurur seref haysiyet nagmus diye birsey yok benim düsüncem..

Simurg

her ne olursa olsun yapılan hareket çirkin bişey
ama
o taraftarın ruh halini düşündükçe kızsam mı sevinsem mi bilemiyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Ne çirkini ya ?
Ben şimdi görsem tekme tokat saldırırım.
Bölünür senin için uykular!

Tolgahan_BJK

bence çok olumlu bir gelişme geleceğimiz adına

ALONE EAGLE

Başkan illa bumu olmalıydı yaptıklarının yanlış olduğunu , geçen yılki takımın diğerleri kötü olduğu için şampiyon olduğunu, Fink Erhan Yusuf İsmail Ferrari Rıdvan Tabata nın BEŞİKTAŞ ın kalitesine yakışmadığını , Nihatın öldüğünü .Denizlinin aslında takımın havasını bozduğunu anlaman için. Senin için üzüldüm ama sana kızmıyorum da değil. BEŞİKTAŞ  a 60 milyon dolar verdin(gerçi geri alacağım diyorsun) onca para ile 10 ar milyonluk 6 yabancı alsaydın ama adam gibi yabancılar milletin aldığı gibi yani, evet alsaydın şimdi kraldın. Ama sen  ne yaptın uyduruk kaydırık en üstün performansı vasatı aşmayan adamlar alıp durdun. Hak etmedin değil yani. Artık ne yapsan boş aldıklarını göndermen için 60 milyon dolar daha harcaman lazım ki buda kulubün geleceğini ipotek ettin demektir buda seni yakar Başkan hemde fena yakar.......
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

eyup1903

artık ne yönetim hakkında ne de mustafa denizli hakkında yorum yapmayacağım allah hepsinin belasını versin sokağa çıkacak yüz bırakmadılar

djinonu

insallah bu gercekten gitmesini gerektigini göstermistir ona!

bu mudur ya?
is yerinde alman arkadaslar bile diyor...kiytirik cskaya mi yenildiniz diye...
ne diyim...kahretsin!

[KralKartal]

ilk yenilgi degil kartalim, Aldirma..

dayak isleriyle olmaz, Fenerbahce taraftari özentiligine gerek yok..

herkes kendine gelsin... Besiktaslilik durusunu unutmayin !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş Klubu başkanına saldırı yapanların Beşiktaşlılığından şüphe duyarım..

Beğenmiyorsa insanlar, seçimle gider..

Varsa delikanlı çıksın birisi karşısına
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

çok klişe olacak ama adaletin bittiği yerde anarşi başlar. bu olayın en büyük nedeni, bir kısım taraftarın artık demokratik çözüm olan seçime inanmadığı veya güvenmediğidir. e bi şekilde bu gazın boşaltılması lazım. tribünde de bağrılmıyor doğru düzgün, sonuçta bunlar oluyor işte... adam kendi cezasını kendi kesip uyguluyor.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

"Biz bunları haketmedik"

Başkan Yıldırım Demirören'e yönelik saldırıya çok üzüldüğünü dile getiren Mustafa Denizli, 'Bu takım havaalanından çıkarılmamayı hak etmedi ve hak etmiyor' dedi

Mustafa Denizli, CSKA Moskova maçı dönüşü Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaşanan olaylardan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Siyah-Beyazlı kafilenin havaalanında bir saat mahsur kalmasına tepkisini dile getiren Mustafa Denizli, 'Bu takım havaalanından çıkarılmamayı hak etmedi ve hak etmiyor. Buna hem ben hem de futbolcularım çok üzüldü' diye konuştu. Denizli, Başkan Yıldırım Demirören'e yapılan yumurtalı saldırıya da tepki gösterip, 'Başkana yapılanlar da ayrıca çok üzücü' dedi. Beşiktaş'ın tecrübeli teknik direktörü, Siyah-Beyazlı takımın futbolcularına da sahip çıktı. Denizli, ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde yaşanan hezimete sona erdirmek için Nihat Kahveci başta olmak üzere futbolcularına moral verme yolunu seçti. Mustafa Hoca, dün akşam yapılan çalışmada havaalanında yaşanan olaylardan etkilenen yabancı oyuncularını Denizlispor maçına konsantre etmeye çalıştı.

Akşam

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ekim 02, 2009, 00:23:55
Beşiktaş Klubu başkanına saldırı yapanların Beşiktaşlılığından şüphe duyarım..

Beğenmiyorsa insanlar, seçimle gider..

Varsa delikanlı çıksın birisi karşısına
cok dogru he saldıracaksanızda bunu sozlu olarak stadda tepkınızle toplu halde yapın orda 3-5 kısı olarak cıkıp araba tekmeleyerek yada yumurta atarak degıl sonucta kotude olsa baskanımız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

tepkiyle mi???

stadda mı???

toplu mu???

ulan her maç yaptığımız şey dğeil mi 3 senedir! ee nerde bunun sonucu! o koltuk ona mı zimmetli. yok daha neler arkadas.

bu işin içinde birşey var bilmedğimiz  o kadar. biz başkana yükleniyoruz da yöneticiler napıyor allah aşkına muhasebe de oturup oyuncu pararları nı mı sayıyolar napıyorlar ne bok yapıyorlar. ya adamsanız erkekseniz delikanlıysanız. ya adam gibi yönetin! ya da bırakın gidin!

beşiktaşı size değil allaha emanet ediyoruz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

tamam o zaman maç cıkısı baskan dovelım bunlamı cozulcek sorunlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

onlar sorunun bitmesi için değil, hınçlarını almak için böyle bi girişimde bulunmuşlarıdr elbet. ne yani sen maç bitişinde  YD karsında olsa pataklamazmıydın? ben evire çevire döverdim o oyundan o sinirden onra.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.