Ana Menü

veeee Holosko bitti...

Başlatan djinonu, Ekim 01, 2009, 19:11:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Beşiktaş`ın, CSKA Moskova ile dün oynadığı Şampiyonlar Ligi maçının ilk yarısında sakatlanarak yerini Yusuf Şimşek`e bırakan Slovak oyuncuya yapılan kontroller sonucunda, Holosko`nun ayağının kırıldığı öğrenildi!..

Yarın  ameliyata alınacağı öğrenilen golcü oyuncunun en az 2 ay sahalardan uzak kalacağı ve siyah beyazlı ekibin Holosko`yu devre arasındaki hazırlık kampına yetiştirmeyi hedeflediği belirtildi.

Tunç Elibol /  Lig Tv

bence cok iyi oldu... bide nihat kesilsin tamamdir..
hoca giderse INSALLAH GIDER
yeni gelen hoca A2den futbolculari A takima sürer ve Batuhan birkere banko oynar...
bu cok iyi olur
genclere kabahat bulmayiz gol atamayinca...ama klasi olan futbolcu gol atamayinca deliriryoruz...
bence biz ilk 6ya oynayalim bu yeter...

carsi52

Yok canım ne ayak kırılması inanmıyorum ben.
Bölünür senin için uykular!

Batuhan**

abi çok sert vurdu ya holoskonun bileğinin arkasına

[KralKartal]

Ne iyi olmasi yahu, nedir bu taraftarlik degil cellatlik,

biraz yazdiginizi okuyun sonra yazin

heryerde onun ayagi kirilsin bu futbol hayati bitsin

yazik gunah ya !!

iki takim yenildi diye futbolculara bu tur seyleri demekte
yakismiyor, taraftarsak bu hakki bize kimse vermiyor..

herkesin annesi babasi var, baktigi bir aile var...

Kullanilan agir laflardir... Fener taraftarindan farkimiz kalmadi yani
sagolsun be..

elestiri yapacaksaniz futbol uzerine yapin, yonetim sekline yapin
ama bu kadarida fazla
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 01, 2009, 23:01:20
Ne iyi olmasi yahu, nedir bu taraftarlik degil cellatlik,

biraz yazdiginizi okuyun sonra yazin

heryerde onun ayagi kirilsin bu futbol hayati bitsin

yazik gunah ya !!

iki takim yenildi diye futbolculara bu tur seyleri demekte
yakismiyor, taraftarsak bu hakki bize kimse vermiyor..

herkesin annesi babasi var, baktigi bir aile var...

Kullanilan agir laflardir... Fener taraftarindan farkimiz kalmadi yani
sagolsun be..

elestiri yapacaksaniz futbol uzerine yapin, yonetim sekline yapin
ama bu kadarida fazla

kardesim yapiyoruz elesitirimizi ama unutmaki 100yildan beri vasat takim 1sicrar 2sicrar 3sicrar artik 5sicradi hala sustuk...ama bu kadarda fazla sabir tasi olsaydi ortasindan coktan catlamisti ama biz yine sustuk ama bizimde sabrimiz var...bastaki adam senelerdir gitmedi kaldi herkes dedi ben bile dedim bu adam azizeden daha büyük olacak diye ama yanilmisim...
nihata yükleniyoruz...nihat gelmekle kendini bitirdi...asker isi onu zaten bozdu takimin kötü oynamasi hic yapmamis oldugu hazirlik dönemi...millet erkenden hazirliklara baslar bizimkiler sampiyonlugu kutlar...ronaldo transferini gölgede birakacagiz diye birde tabatayi getirir ve kizilay gibi gaziantepin tüm ac köpeklerin karnini doyurur...ama kerizlik baskanda yildiriimi basa getirenlerde...neyse yönetim suclu hocaya güvendi...denizli ise ne diyim yoruldum derken yönetim izin verecekti...ama sonucuna katlandik...biz degilmiydik sampiyonluk isteyen?alin sampiyonlugun hayirsiz tarafi...üsteledik üsteledik takim bu durumda...sampiyon olmasaydi belki bizimde hocamiz degisir ve biz bu durumda olmazdik yani lig ve futbol acisindan...
nihata demek istedigim
abimlede konustum...nihat sizin dediginiz gibi profesyonel futbolcu ve uyum süreci kisa olur ve nihat ilk kez türkiyede oynamiyor...kosullar degismis olabilir ama insan gayret gösterir demez beni göreceksiniz bi kac hafta sonra...biz besiktasi gördük..iki haftalik aralarda dedik tamam patlayacak ama patlamadi bizim elimize patladi o kadar...yani yönetim zaten depremi atlatmis degil ve yepyeniden yapilanmasi lagzim baskani dahil...ve teknik kadro ve futbol takimi dahil herseyi yeniden gözden gecirmek lagzim ve olsun kontrati olan futbolculari zararina yollasinlar...baska caresi yok...
bu kadar rezilligi yasamadi fb yada gs
belkide yasadi ama biz görmedik basin sahayesinde...ama biz herseyi basin sahayesinde dolu dolu tap taze olaylarin icinde yasiyoruz...ama dogdu bir baskana böyle saldiri yakismaz...sonucta o kisi besiktas camiasinin baskani...yazik bu duruma getirdi kendisi ve sonucuna katlaniyor...

[KralKartal]

Anliyorum seni, yasin daha genc...
ilk hatirladigin sampiyonluk belki 100.yil sampiyonlugu..

O zaman herhalde 15 yasindaydin fln 100.yilda... Yasini kucumsemek icin degil,
sadece simdiki nesil, 8 yil sampiyon olmadigimiz zamani hatirlayamiyor..
Ki sen zor hatirlarsin..

Biz bu gunlerden gectik... Serefli ikinciliklerle GURUR duyduk....Boyle Besiktasli olduk
ve boyle Besiktasli durusu deyimini sozunu kazandik, tum Besiktaslilar olarak...Camia olarak..

Simdi bakiyoruz, sampiyon olmusuz gecen sene(mutlu olurum ama sampiyon olduk diye takimi daha cok sevmem, zaten cok seviyorum daha cogu olamaz)...
Ne mutlu ise, sampiyonluk istedik oldu.. Bir sekilde oldu..Her ne kadar lig sampiyonluklari
benim icin artik pek birsey ifade etmesede(ki avrupa daha onemli).

Futbolcu secimlerinde kismen haklisin,ama bu bir futbolcuya ayagin kirilsin deme hakkini vermiyor, elestir, futbolcu beni al demedi, gitti yonetim, teknik direktor aldi..
Almak icinde yogun caba sarf ettiler, yani suc futbolcudan cok futbolcuyu alandadir..
k
Gelelim GS FB bunlari yasamadi diyorsun, ben GS ve FBnin bizden kötü zamanlarini biliyorum,
FB kac TD aldi gonderdi, GS kac TD aldi gonderdi? GS kac futbolcu alip gonderdi?
Hele birde krize girince, GS batti batacak oldu, futbolculara para ödeyemedi, ama bir sekilde simdi EN IYI TRANSFER yapan takim oldu..

Futbolculari yollasinlar diyorsunda, gecen sene kim sampiyon yapti bu takimi?
Ayni futbolcular degil mi? Gecen sene ile fark, rakiplerimiz daha iyi transfer yapti
ve onlarin teknik direktorleri bana gore daha iyi Denizliden..
Iki fark olunca, ortaya boyle sey cikiyor..
Hem futbolcu alacak para yok ki yollasinlar? Eger dersen Besiktas A2 yi koysunlar,
eyvallah derim, hemen sahaya surun derim, A2 oynasin 2-3 sene sonra
bu takim cok cok iyi olup kimse bizi durduramaz, ama kemik kadroyu
bozmadan...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

abi sampiyonluklari hatirliyorum ama hayal meyal babam gil yüzümü boyardi yani hayatta oldugum sürede bjk 4-5 kere sampiyon olmus ama zaten ben besiktasi basarisi icin sevmiyorum iste hepimizin icinde anlayamadigi o sevgi bendede var...yani serefli ikincilikleri babam bana yeterince anlatti ve bende yasamis kadar oldum...dönen tezgahlari ben biliyorum....yani neyse bunlara deginmeye gerek yok...
kriz fbye gsyede vurmustu hele hele bizim burda camidekilere takiliyorduk hocam assagiya inince gs icin yardim toplayalim diye...:D:D ne günlerdi...
ama futbolcularida para almadan oynadilar abi yalan de hadi gs kac kez tamam hakem filan derken öyle sampiyon oldu?su 100yil aradan sonra bi gs bi fb aralikli sampiyon oldular...bizimkilerini paraya boguyoruz ama verim alamiyoruz abi...
zaten alistik besiktasin hakkinin yenildigini yeterince görmeye ama her nesil degisir ve bu nesil artik bicagin kemige dayandigini görüyor ve benim gibi cok insan böyle tepki koyuyor...
galiba caba sarf ettikleri futbolcuyu nihat diyorsun sanirim...
sen neyi kastediyorsun abi?
sana sunu söyliyeyim nihata ilk gittiklerinde nihat önce evet sonrada ailevi sorunlardan red etti...ondan sonra ne oldu?transfer listesine konuldu veee
besiktasa ettigim saygisizlikti beni affederlerse gelirim dedi...
ve bjk yönetimi isi halledip getirdi...yani geliyorsun...tamam uyum sürecini atlatamadin ama kardesim iki hafta araliklar oldu ....onda dami söyledigin laflari hala yer oldun???
sampiyon kadro dedinde abi tamam biz ama hepimiz biliyoruz bizleri kanser ede ede sampiyon olduklarini...bi yeniyor bi yeniyor sonra ya yenilip yada berabere kaliyor...avantaji elimize alacagimiz sirada herseyi yine sil bastan yapip son macina kadar heyecanla götürüyor isi...yani gecen sene zar zor m.d. nin piskolojik oyunuyla sampiyon olduk...ve m.d. yine sezon basinda...34xgalibiyet dedi ve bunun icin cabalayip takimi hazirlayacagina cesmede kendi villasinda whiskileri dikti...bunu hoca su anlamda düsünerek yapti...
rijkard daha zorlanir...uyum süreci falan filan...
daum yeni gelmis kaosa bundada uyum süreci..
ama sen sampiyonsun illaha yatman lagzim...
is budur hersey ap acik ortada
yapilmasi gereken su an elindeki kadroyu A2yle karip lige sunman O kadar...
ama denizli macindan sonra denizli gitsin ve sergenle tayfur ilk yari bitene kadar calistirsin...onlar isini iyi bilir...

Bence

Cem Goren

ıyı olmus lafı sankı olmamıs he sonucta o bızım oyuncumuz ayagı kırılmıs 2 ay yok ıyı olmus demek bırazcık ınsafsızlık oluyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

varlığının ne faydası vardı ki yokluğununda bi önemi olsun ;)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ekim 02, 2009, 17:33:40
faydası var yada yok ayrı ama sevınelımmı adamın ayagı kırıldı dıye

RCA

Alıntı yapılan: cem_goren - Ekim 02, 2009, 17:41:43
Alıntı yapılan: Resulbjk - Ekim 02, 2009, 17:33:40
faydası var yada yok ayrı ama sevınelımmı adamın ayagı kırıldı dıye

nerenden anlıyosun dediklerimi gercekten merak ediyorum . ikidir sırf yazmak için yazıyorsun galiba, farkında değilsin.

ben sevnmekle iligli bişi yazmışmıyım bi bak. oku. sonra kelimelerini özenle seç 10 düşün bir konuş.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

sana bısey dıyen oldumu sen once kendı yazdıklarına bı bak bu bır

ıkıncısı bıraz daha kelımelerını ozenle sec he secmeyeceksen ozelden dırek bana yaz mılletınde keyfını kacırma buda ıkı

bu konuya gelınce bellıkı holoskonun bu durumuna sevınenler var bu laf ortaya sen alınırsın alınmassın o senın sorunun buda bu konudakı son mesajım olacak yazmak ıcın yazmayıda yada ne yazacagımıda sana soracak degılım buda 3

RCA

Alıntı yapılan: cem_goren - Ekim 02, 2009, 17:55:57

ıkıncısı bıraz daha kelımelerını ozenle sec he secmeyeceksen ozelden dırek bana yaz mılletınde keyfını kacırma buda ıkı

sonra görüşelim senle.

That's me.

Cem Goren

ya sen bı kere yasına basına bakmadan yazıyorsunda sonra goruselım falan sımdı gorussek ne olacakkı onu merak edıyorum ben ıkı kelıme yazdın dıye besıktaslımı sandın yada o klavyenın karsında bırden buyudunmu sorunun ne senın

djinonu

arkadaslar bi benim iyi oldu dememden tartisma cikardiniz yaa....
gerek yok bunlara;)
tabiiki insanin sagligi söz konusu ama zaten oynasada oynamasada m.d. varken faydali olamiyor sakatliligi iyi oldu cünki baskalarinin önü acilir o bakimdan