Ana Menü

Iki Hafta...

Başlatan djinonu, Eylül 30, 2009, 21:26:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Iki hafta bunlar ne yapti?
cok merak ediyorum...
neyse gemis olsun birazdan denizli gider...

INSALLAH

carsi52

Aldıkları paraları doya doya yemişlerdir arada bir spor olsun diye antrenman yapmışlardır.Moskovayada gezmeye gitmişler anlaşılan.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Grupta 2. olma hayalimiz suya düştü artık Uefa için diyicem ama bu futbolla Uefa yı bile zor...
Since 1903

[KralKartal]

takim takim olamadi, suc hocanin...

Motive etmeyi bilemiyorsan, futbolcunu hazirlayamiyorsan maca,
takim gibi oynatamiyorsan, biryerde yanlis yapiyorsun iste !!

Denizli Istifa... YABANCI hoca gelsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

anlamiyorum gercekten zorluk cekiyorum yazik günah ya
inandiramiyorsan cek git yapamiyorum de
neden bize günah isletiyorsun neden bize eziyet ediyorsun?
ya bunlar allahsiz ya gercekten olamaz böyle birsey ya
allah korkusu yok bunlarda

carsi52

Bu saatten sonra ne Ş.L'si ? UEFA hayal değil hatta UEFA'ya gidilir herhalde eğer m.united deplasmanda CSKA'yı yenerse..
Ama inşaallah gidemeyiz UEFA'ya yoksa ordada rezil oluruz.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

ben küme düsmemeyi ve seneye insallah uefaya katilabilir durumda olmayi istiyorum ve yabanci hoca gelsin bence ve takimi simdiden kursun...gencleri oynatsin sunu bunu yapsin etrafi yikip gecsin önümüzdeki sezon.

Batuhan

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 30, 2009, 21:29:27
takim takim olamadi, suc hocanin...

Motive etmeyi bilemiyorsan, futbolcunu hazirlayamiyorsan maca,
takim gibi oynatamiyorsan, biryerde yanlis yapiyorsun iste !!

Denizli Istifa... YABANCI hoca gelsin

forza le guen
Koca hestiy aya bedenem ?

pAscAliAnUmut

Anlaşıldı bu akşamda uyku bana haram..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Guti ORÇ.

maalesef bize şuan sadece yabancı hocalar yardımcı olabilir

le guen çok iyi olur

ek olarak
şöyle bi isteğim var

biraz uçuk bi örnek olacak ama real madrid'e capello gelmeden önce cassano transferini yaptırmıştı

keşke buna benzer birşey yapsak yani yabancı hoca ile önceden anlaşılsa ve basına duyurulmadan o hocanın istediği oyuncularla anlaşmaya varılabilse.

[KralKartal]

Insallah Paul le Gueni alacak kapasite var mi baskanda
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli, CSKA Moskova maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Denizli yaptığı açıklamada "Mükemmele yakın çizgiye geliyoruz, çok basit bir hatadan ikinci golü yiyoruz. Yazık. Öyle bir rakiple oynarsın ki; sana futbol oynatmaz bir takım vardır sahada dersin yapacak bir şey yoktu. Beşiktaş birşey yapmak çabasındayıken öyle bir yerde kırılıyor ki; atağa kalkarken gol yiyoruz.

Söylenecek bir şey yok. Üzüntüden başka birşey bulamıyorum. Beşiktaş Avrupa`da devam edecek. Lige de bu hafta ben varım mesajını verecek. Öyle sinyaller geliyor. Maç kaybedilebilir. Sizden üstün oynayan, sizi baskı altına alan bir oyun olsa yenilgiye tamam dersiniz. Öyle bir oyun olsa tamam ama söyleyecek başka bir şey yok." dedi.

alin size yapisti....

Catak

yaa bu sinyalleri nasıl alıyor bu adam bu akşam beşiktaş top oynadı hoş CSKA da oynamadı ama hiç bu kadar aciz hissetmemiştim kendimi hala sinyaller iyi şöyle olucak diyebiliyosan mustafa denizli helal olsun sana vallahi helal olsun sinyalmiş ...
ÇATAK

Guti ORÇ.

mustafa hocam nasıl bu kadar pozitif oluyorsun? anlamıyorum yahu...

İpek Şen

ya bu takım 2hafta önceki Kayseri maçından beri bize söz veriyor,uçuracağız takımı diyor.Golcülerimiz golleriyle döneceklerini söylüyorlar. Hayır nerde bu takım nerde!

Denizli'ye bak açıklamalarıyla sanki dalga geçiyor!Mükemmele yakın giderken gol yiyormuşuz. 6.dakikada yedığımiz gol öncesi sahada yürüyorduk ben bi  mükemmellik göremedim. 2.golden önceki kornerler şaşırtmış herhalde Denizli'yi .Yaptığımız 2 atak mükemmeliyetimizin göstergesi haline gelmiş çünkü.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!