Ana Menü

Delgado'ya Fink feda!

Başlatan CR7, Eylül 24, 2009, 15:47:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Delgado dönüyor, Fink gidiyor
Beşiktaş'ta iki ay içerisinde sahalara dönmesi beklenen Delgado'nun yeniden siyah-beyazlı formayı giyeceği ve yabancı kontenjanını açmak için de sezon başı kadroya dahil edilen Fink'in kiralanacağı öğrenildi.İSTANBUL – Hem ligde hem de Avrupa'da istediği gibi başlangıç yapamayan Beşiktaş'ta sözleşmesi askıya alınan Delgado Ocak ayında geri dönüyor ve yeni transfer edilen Michael Fink ise kiralık gidiyor.
Şampiyonlar Lig'inde oynayacağı CSKA Moskova maçının hazırlıklarına devam eden Beşiktaş'ta, sakatlığı nedeniyle sözleşmeyi askıya alınan Delgado için İspanya'dan gelen rapor kafaları karıştırdı. Rapora göre, 2 ay içerisinde sahalara dönecek Arjantinli futbolcu devre arasından itibaren yeniden siyah-beyazlı formayı giyecek. Bu durumda yabancı kontenjanın dolu olması sebebiyle, sezon başında transfer edilen Michael Fınk'in kiralık olarak başka bir kulübe gönderileceği iddia edildi.
PARALAR ÖDENİYOR[/]
Teknik Diretör Mustafa Denizli'nin, futbolcularına sezon başından bu yana biriken alacakları ve primlerinin ödeneceğini açıklaması da moralleri yerine getirdi. Uzun süredir alacakların ödenmemesi nedeniyle sıkıntı yaşayan siyah-beyazlı futbolcular, ödemelerin yapılacak olması nedeniyle, teknik direktör Denizli'ye teşekkür etti.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

tüp dolumu yapıyor sanki

doldur boşalt doldur boşalt
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ne guzel ıs o bırı gelıyor bırı gıdıyor verın fınkı bursaya parasınıda cebınızden verın adam takır takır oynasın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Niye aldin finki o zaman?

Hatali yonetim, acaba teknik direktor ne yapiyor orada?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Zapo kira da,Fink te kiralanırsa sonra napıcak bu futbolcuları ?
Since 1903

carsi52

Harbiden neden aldılar acaba fink'i ?
Bölünür senin için uykular!

CR7

Fink atılmak için alındı e atacaz işte :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Cisse yerine Fink'i almak büyük transfer :D şimdi de onu yollayacaklar yönetimin ellerinden öpüyorum !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ta 'yabancı krizi' Delgado henüz dönmeden başladı. Arjantinli yıldızın sakatlığının hızla geçmesi ve oynayacak hale gelmesine sevinen teknik heyet, Fink'in tepkisiyle şaşkına döndü.
Alman ön libero, "Üç yıllık imza attım. Sözleşmemin sonuna kadar burada kalacağım. Beşiktaş'a faydalı olmak için geldim. O yüzden bana farklı bir teklifte bulunmasınlar" diyerek rest çekti.

Akşam gazetesinin haberine göre, lig ve Avrupa'da tepe taklak giden Beşiktaş'ta operasyon gündemde. Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin Ocak'ta sakatlığı düzelecek Delgado'ya kadroda yer açabilmek için bekleneni veremeyen Fink'i gözden gözden çıkarması gündeme bomba gibi düştü.

İLK GÖRÜŞMEDE SERT ÇIKTI
Ancak siyah beyazlılar için bu süreç oldukça sancılı olacak gibi. Yönetim yapılan ilk görüşmede sert bir üslupla karşılaştı. Beşiktaş'a oynamak için geldiğini belirten Fink'in, "Bu yüzden de buradan hiçbir yere gitmeyeceğim. Sözleşmem bitene dek buradayım" dediği ifade edildi.

DENİZLİ GERİ ADIM ATMIYOR
Fink'in tutumu karşısında siyah beyazlılar şimdilik beklemeye çekildi. Oyuncunun gönderilmesi halinde ödenecek tazminatı hesaplatan yönetim, konuyu bir kez daha Mustafa Hoca ile görüşecek. Ancak Denizli'nin Fink'i göndermekte tereddüt etmeyeceği belirtiliyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

fınk dogru olanı yapmıs adamı kullan at dıyemı aldık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

fink haklı bizim yönetim adamları alıyor sonra oynatmadan yolluyor umarım işin sonunda fink haklı çıkarda bizim yönetime ders olur

İpek Şen

Hey Allahım Zapo'yu Denizli alsın sonra beğenmesin yollasın Fink alınalı 1 ay oldu adam önce beğenmişti sonra yok yollayalım. Çocuk oyuncağı gibi al,sat olmadı kirala yok o da olmazsa parasını öde yolla. Nekadar profesyonel yönetiliyoruz.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!