Ana Menü

[Anket] Taraftarın TABATA'ya tepkisi

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2009, 00:21:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Onlar kadar büyük olmadığı kabul etmen nedir?
Amacın aşksa sevgiyse boşu boşuna ligte olmanın bi manası olmasın
Elelnelim halısaha maçlarıda yeter o zaman
İnsanların taraftar aşkını ölçmeye kalkman saçma olmamışmı?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Resulbjk - Eylül 24, 2009, 17:47:32
kendinize iyi bi bakın. biz ne galatasaray ne de fenerbahçe olabliriz. yılların verdiği bir tarih ve mazi var kabul. şampiyonluklarımızda var. ama onlar kjadar büyük değiliiz. kabullenin. büyüklüğümüz aşktır,sevgildir,taraftara ve renklere olan aşkımızdır.

bukadar.

Hadi be ordan!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

RCA

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Eylül 24, 2009, 17:51:07
kendinize iyi bi bakın. biz ne galatasaray ne de fenerbahçe olabliriz. yılların verdiği bir tarih ve mazi var kabul. şampiyonluklarımızda var. ama onlar kjadar büyük değiliiz. kabullenin. büyüklüğümüz aşktır,sevgildir,taraftara ve renklere olan aşkımızdır.

bukadar.

Hadi be ordan!

düzgün konuş :@ saygılı davran. düşündüklerimi söledim!! manevi aşktan başka nedir bizimkisi!! allah aşkına biri çıksın sölesin!! nezaman büyük bi topçu geldi gs ve fb gibi!! heyecanlanıp stadlara koştuk o heyecanı dğeil biz renklere olan stada olan tezahürata ve taraftara olan sevgiyle stada koştuk!!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

büyük futbolcu kıstasını belirt
söyleyeyim
kleberson milli takımda oynarken bize geldi hala oynuyor
ailton almanya gol kralı oldu bize geldi
carew valencia,romada oynuyordu bize geldi
ricardinho dünya kupasında oynadı yazın sonra bize geldi
ee daha ne????
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 24, 2009, 15:30:45
ya nerden çıkıyor anlamıyorum ya ezildiği filan

1 kere de sahip çıkın şu futbolculara

Ayhan da aynısını yaşadı gitti Gs'ye hala oynuyor

bizim taraftarımızda sorun var

klişe olmuş artık verilen paranın altında eziliyor lafı

verildiyse verildi oldu bitti

biraz sahip çıkın şu adama ya

daha tam 3 maç bile oynamadı

hazırlık döneminden beri oynayan 3-4 senedir oynayanlara laf yok Nihat'a Tabata'ya say sayabildiğin kadar

hıncınızı bu adamdan çıkarmayın

delgado'ya 3-4 sene sahip çıktınız ya

bi sabredin allah aşkına!
delgado konusu haric hepsine katiliyorum yigit yazdiklarinin,+ 2 repinide aldin zaten :)
iyi oyuncu  tek basina oyun kazanamaz,takiminda iyi olmasi gerekiyor
takim maalesef iyi degil,hem yeni takima alis hemde kötü gidise care ol kolay degil
ben gecenlerde yine ayni örnegi verdim,kac kere kanatlardan geldik hepsinide kaleciye teslim ettik kayseri macinda
kanatlardan paslar iyi ciksa,orada olan tabata gibi futbolcular daha cok pozisyon bulur yoksa 15 adam calimlayip gol atmak yok günümüzde
tabata iyi bi futbolcu,bunu zamanla herkes görecek
verilen 8 milyon onun sorunu degil,dolayisiyla degerlendirme yapilirken tabatanin eksisine yazmayin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

RCA

ee süper dediklerin, carew dışında bizde adam gibi kim oynadı? ailton koşamıodu. keleberson fb maçındaki golü dışında naptı. ricardinho eski ricardinhomuydu? olsaydı bize mi gelirdi?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

ricardinho eski ricardinhomuydu derken ???
adam devre arası geldi ya 4 ayda bu adama ne oldu?
ailton her maçta golü vardı
sırf at meraklısı diye rodeo meraklısı diye gitti
biz adam harcamayı çok seviyoruz
ben bunu anladım
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Tabata tek başına takım kurtarırmı?
-Hayır kurataramaz
Ama cabalayabilir, son maçlarda serdar özkan yeni parlayanlardan
ernst zaten bence söze gerek bırakmıyor ki geçen seneden kalma
Tabata ne zaman mücadele edicek,
İyi futbolcu olması bizde oynamıyorsa bence bi yararı yok ki

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Guti ORÇ.

kesinlikle yanlış

taraftarın tepkisi bu adama verilen rakamdı şimdide alex gibi oynamıyor diye

ama adamın da çok suçu yok bence

8m u veren bizim başkan tabata mı dedi 8n dan aşağı gelmem beşiktaşaa

tabata 3 kritik maç oynadı ve o maçta tabata dışındakiler cok mu iyi oynadı

tabata daha uyum sağlayamadı bence birkaç maça kendini daha iyi ifade edebilir taraftara

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Resulbjk - Eylül 24, 2009, 17:58:15
Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Eylül 24, 2009, 17:51:07

bukadar.

Hadi be ordan!

manevi aşktan başka nedir bizimkisi!! allah aşkına biri çıksın sölesin!! nezaman büyük bi topçu geldi gs ve fb gibi!! heyecanlanıp stadlara koştuk o heyecanı dğeil biz renklere olan stada olan tezahürata ve taraftara olan sevgiyle stada koştuk!!

Manevi aşkdan başka nedir bizimkisi..Tamam doğru ama maddi nasıl olabilir ki?
Ne yani Beşktaş'dan bi çıkar sağlamamız mı lazım kendimize ben böyle anladım.Ne demek istedin?

Zaten iki ayağı top yapan bi futbolcu için stadlara koşucaksam ona yalakalık yapacaksam hiç gitmeyim o stada daha iyi..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

bukadar.
yanlis yoldasin resul
büyüklügün ölcüsü sampiyonluk sayisimi?

RCA

ya arkadasım bizim adamlarımızı kim haciyor?? basın mı?

neden gs ve fb ninkileri harcamıyor? carlos ne top oynadı allah aşkına nasıl harcayamıyorlar onu çünkü o CARLOS  daha ne topçular böyle. bizi 2 büyük takımın arkasından gelen standard bi takım olarak gösteriyorlar. ama biz tabtaya 8 milyon verebiliyorz. hangi tkaımda hangi TİCARETHANEDE 8 milyon euro bukadar basit ve kolay verilebiliri hangi verilere baktın hangi özlellikleri arayan topçu gerekti. tabatya lafım yok. ama hangi taraftarımız tabatayı içine sindirebiliyor?

16 trilyon diyoruz .. avrupada bu parayı vermek için aylardır arastırmalar yapıyorlar. nekadar en yüksek verimi verebilecek oyuncu için kaç ay bekliyorlar. biz napıyoruz elimizi sallyırouz hangisine düşeş geliyorsa .. yok hocam yok böyle takım BÜYÜK takım olamaz bunu ima ediyorum.

That's me.

RCA

takımın büyüklğü yönetimin gücüdür. yönetim elindeki bu gücü kullanamıyorsa takım büyükmüdür???

That's me.

RCA

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 24, 2009, 18:08:28

bukadar.
yanlis yoldasin resul
büyüklügün ölcüsü sampiyonluk sayisimi?

öle bişey demedim . sadece dediğim, yönetim iyi işler yapmıyor bu yapılanlar beşiktaşı küçük düşürüyor. yani itibarını azaltıyor. buda büyük takım olayını amacından uzaklaştırıyor. camia ya da beşiktaşın tarihine zarar veremez ama vermeye başladı mı iş çığrından çıkar.

That's me.