Ana Menü

[Anket] Taraftarın TABATA'ya tepkisi

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2009, 00:21:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Alıntı yapılan: cem_goren - Eylül 24, 2009, 17:17:10
sımdı tabataya sabredıyoruz baska caremız yok yedek bırakamassın cunku 8milyon euroya geldı ondan faydalanmalısın cunku takımın hatta bu sezon takımların en pahalı transferi o yuzdende onun oynamasını bekleyecegız

Evet ne kadar acı bir durum çok para verdik iyi olmak zorunda...
Tabatanın acıklı beşiktaş macerasının teması budur

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

şu an yapılabilecek ne var?

3 maç oynamış, 8 milyon verilmiş birini üstüne tazminatla yollayacak mıyız hemen?

işimize gelene sabır gösteriyoruz diyorsun da ben kime göstermiyorum sabır?

1 kişi göster istersen
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Alıntı yapılan: cem_goren - Eylül 24, 2009, 17:17:10
evet orasıda var tabı herkes begendıgı yada kendıne yakın buldugu ısımlere sabredıyor ama suda var herhangı bır ısme sabrederken ıyı ısler oluyordu her neyse sımdı tabataya sabredıyoruz baska caremız yok yedek bırakamassın cunku 8milyon euroya geldı ondan faydalanmalısın cunku takımın hatta bu sezon takımların en pahalı transferi o yuzdende onun oynamasını bekleyecegız

bir bakın bakalım keita,m.topuz kaç paraya geldi?
ve yıllık kaç para alıyorlar?

Simurg

Üstüne alındığına göre göstermediğin vardır illaki yiğit
Yapılacak sabır göstermekten başka bişey yok zaten
olsa emin ol sabretmek zorunda kalamayacaktık
Şuan yapılabilcek hiç bişey yok keşke olsa

Ve

Mehmet topuzu inada bindirip alan fenerbahçeyede acıyorum tümeri aldıkları içinde acıyorum hava olsun diye aldılar elinde patladı
sen onların taraftarının mutlu olduğuna inanıyormusun onlarında yapcak bişeyi yok

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

oda farkında o kadar para etmeyecegının bunu herkes bılıyor bacak kadar cocuga sorsan yada gıdıp futbolla alakası olan bı kore sorsan tabataya 8milyon verdı dıye adam o kım der ama bızım yonetım sagolsun antebı ıhya ettı seneyede betoyu 15e alırız

yıgıt yıllardır sabredıyoruz artık yeter sencede yetmezmı delgadodan bı kazık yedık ama o delgadoyu arıyoruz en azından ben arıyorum ve benım gıbı mılyonlarca besıktaslıda arıyordur sen aramassın yada baskası aramaz ama gercek ortada

keıtanın aldıgı parayı haketımıyormu sence

topuz olayına gelınce o transfer sadece azız yıldırımın ben ıstedıgım oyuncuyu gıder alırım dıyerek yaptıgı kendını gosterdıgı benle boy olcusemessınız demeye calıstıgı bır tarnsferdır yoksa topuz deıvıd ve kazımı kesemeyecegını kendıde bılıyor azızde bılıyor fenerlıde bılıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

üstüme alındım çünkü sadece ben dedim sabır gösterilmeli diye
başka diyen yok

CR7

ben de diyorum ki cem bu tepkiyi tabata'ya değil yönetim'e göstereceğiz

adam illa bana 8 milyon verin demedi

bir de geçen yıl şampiyon olduk
sabretmedik mi?

ayrıca her yıl şampiyon olan bir Beşiktaş mı var?

CL'ye git yeter
gerisi önemli değil

Simurg

Ankette 5 oy gözüküyor.
5 oyun hak sahibi sensen ve başka futbolcuya sabır göstermediysen alınman serbets tabiki,
Gösteriyorsan ve 5 oyda sana ait değilse o zaman yorum yapmana strese girmenede gerek yok :D

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

sabrı nerde ve ne zaman gostrecegız adamı gese maçında oynatarak zaten tum elestırılerı gelmesıne neden oldun manu macında oynattın adam top alamadı dogru duzgun kayserı maçı onun ıcın artık cıkıs maçı zaman falan hıkaye artık ondada oynayamadı topu kaptırdı golu yedık

uyum sorunu bahanesını artık kabul etmıyorum adam turkıyede oynadı bır sene tanıyor neyın ne old. bılıyor delgado ılk geldıgı zamanlar ıyıydı sonradan coktu ama yınede onun olusu yetıyordu takıma buyuk maçlarda olmasa bıle cıkıp arada maç kazandırıyordu bunuda ınkar edemeyız

clye gelınce orda ceyrek fınale cıktık dıyelım ne olacak onemlı olan seneye bun devam ettrımek bak fenere 2puan aldı ceyrek fınalde sonra

yonetıme tepkı gosterıldı gosterılmeye devamda edece ama artık futbolcularda tepkı koymalıyız yeter artık herkes haddını bılecek o takımdahı hıcbır oyuncu BESIKTAStan buyuk degıl

Simurg

Profesyonel bir ligdeyiz kimseye sabretmek zorunda değiliz aslında
bu kadar duygusal niye bakıyosak onuda anlamışdeğilim
hak etmiyosa gitsin emek vermediği takımın parasını yemesin,
Bizi bu duruma düşürenler utansın
BIktım futbolcu alıp alıp göndermekten beşiktaşın borçlarının çoğu tazminatlardan

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

Alıntı yapılan: Simurg - Eylül 24, 2009, 17:32:52
Profesyonel bir ligdeyiz kimseye sabretmek zorunda değiliz aslında
bu kadar duygusal niye bakıyosak onuda anlamışdeğilim
hak etmiyosa gitsin emek vermediği takımın parasını yemesin,
Bizi bu duruma düşürenler utansın
BIktım futbolcu alıp alıp göndermekten beşiktaşın borçlarının çoğu tazminatlardan
duıygusal old. ıcın buralardayız bu durumdayız nıhat evladımız dıyoruz i.kas gelecegımız serdar gelecek derken sezon uctu gelecek kalmadı sımdıde adı sanı duyulmayan bı adamdan medet umuyoruz yapacak hıcbırsey yok

Simurg

Avuç yalamaya alıştık no problem :D
geçen sene şampıyon oldukya o bize 5 sene gider

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

gecen sene sıvasla gırdıgımız amansız mucadeleden galıp cıktık 6 yıl daha beklerız

RCA

kendinize iyi bi bakın. biz ne galatasaray ne de fenerbahçe olabliriz. yılların verdiği bir tarih ve mazi var kabul. şampiyonluklarımızda var. ama onlar kjadar büyük değiliiz. kabullenin. büyüklüğümüz aşktır,sevgildir,taraftara ve renklere olan aşkımızdır.

bukadar.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

man utd-liverpool-arsenal gibi
ya da chelsea-arsenal-tottenham ;)

senin dediğine göre tabi