Ana Menü

Gelde bu yaziya icme...üzülme...aglama...

Başlatan djinonu, Eylül 21, 2009, 21:15:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

HANGİSİ REZALET!!!

Dün formamı giyip yağmurluğumu üzerime geçirirken içimde bi sevinç vardı. Kıpır kıpır ediyordu yüreğim yine Beşiktaş'ıma kavuşacağım için. Eşim şans diledi ve yola koyuldum. Tramvay da geçirdiğim yarım saatin ardından yağmuru iliklerime kadar yedikten sonra stadın kapısına biraz geçte olsa vardım. Mutluluğun doruğundaydım nerdeyse. İlk aramaya geldi sıra; memur bey aradı ve suyumu oracıkta içmem gerektiğini söyledi. ama benim içmem gereken ilacım vardı. rica ettim olmadı. Yalvardım sonunda. İlacımı zamanında içmezsem tansiyon problemi çekiyorum. Kabul ettiler. İçeri girdim özel güvenlik suyumu içeri almadı. Döktürdüler. Sonra cebimdeki 3 liraya göz diktiler. Vermek istemedim. Bunun problem olduğunu biliyorum. yıllardır maça gelirim. Ama bu kadar aç gözlü özel güvenlik görmedim. Her neyse nihayet sinirlerim tavan yaptı cebimdeki bozuk oraları kapıdan dışarı fırlattım. En azından ihtiyacı olana gider. İçeri girdiğimde sinirlerim yerinden oynamıştı. Sonra yeni açık numaralı tarafı en altta korner çizgisi kenarında maç izleme gafletine tutuldum ilk kez. fakat oradaki amigo bozması kabadayı arkadaş "bağırın lan [kufur otomatik editlenmistir]." gibi laflar söyleyip sinirleri yüklemeye devam etti. o kadar sinirlendim ki lavaboya gitmek için içeri girdim. C kapısının önünde sarı saçlı bir özel güvenlik abla ile başka bir özel güvenlik abi c kapısının kuytusunda baya baya faaliyet içindeydiler.gözlerime inanamadım. Beni görünce kaçtılar hızlıca. lavabonun ardından ilacım için 1 liraya 1 bardak su alıp ilacımı içip yerimi değiştirerek tam kale arkasına geçtim.Önümde oturan 3 sivil polisin silah showları eşliğinde "Beşiktaş'tan adam olmaz yine en iyisi bizimkiler. geçen hafta fena koyduk daha iflah olmazlar." tarzı söylemlerinin ardından ilk yarı bitti. sinirden titriyordum artık nerdeyse. İkinci yarı başlarken umut doluydum. Cangele'nin tahrikleri Kayserili diğer topçuların çimleri yalama gayreti. Bünyamin Gezerin bu insancıklara çanak tutması eşliğinde hep birlikte ayaklanmıştık artık. Bir şeyler değişmeli derken Sir Denizli son oyuncu değişikliğine Holoskodan yana kullanmadı ve umutlarımızı küllendirdi. Artık mucizelere kalmıştık. sahayı çevreleyen özel güvenlikçiler geldi gözümün önüne. çok gereksiz sayıda bir bayan güvenlikçi göze çarpıyor... hepsi kendini korumaktan aciz. içerde korsan forma satılıyor bu esnada. stadın önünü geçtik artık içeride satıyor adamlar. Ve hakem son düdüğü çaldı. gözlerim dolmuştu. evet ağlıyordum tribünde. Teknik heyetsiz yönetimsiz kaptansız KARTAL uyanmayı bekliyor. Bu rezaletlerin hangisinden başlayacaklar çözmeye bilmiyorum. Ama her biri birbirinden daha mide bulandırıcı, daha küçük düşürücü bu rezaletlerin hangisine kim dur diyecek çok merak ediyorum. Yeter artık. ben Şampiyonluk istemiyorum. Gözümün boyanmasını istemiyorum. AADAM GİBİ yönetim KALİTELİ teknik heyet, YÜREKLİ futbolcular ve KAPTAN gibi KAPTAN istiyorum. Ben bu takımın binlerce sahibinden birisiyim. Çok mu şey istiyorum acaba...

FORZABESİKTAS.COM`dan alınmıştır...

KeePSaKe

Since 1903