Ana Menü

Yerli olacaksa, Rasim Kara olsun...Ama Yabanci sart

Başlatan [KralKartal], Eylül 21, 2009, 17:54:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

getireceksin Pascal Nouma'yı
gör o zaman motivasyonu ve ruhu takımdaki
yanına da Sergen'i menajer yap
yardımcı da Güiaro Ronaldo&Federico Giunti&İlhan Mansız

takım işte böyle yönetilir
başarıya aç BJK ruhu taşıyan teknik ekip
alırsın fransa-italya-almanya ve brezilyalı futbolcuları da
ne hayal ama değil mi :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

konsilyer

Geçen sene şampiyon yapan denizli ise bu sene takımın hali ne?

Geçen sene şampiyon olan bir ekibin teknik patronu idi. Ancak bakın bakalım lig tarihine geçen sene ki şampiyon puanı ile kaç kez şampiyon olunmuş?

Yarışılan takım sivas beyler!!! Ne gs var ne ezikler. İte kaka şampiyon olduk. Sivas bir iki puan alabilse ikinciydik ne çabuk unuttunuz. Denizli sadece isimdir. Geçmişine bakın denizlinin ne sistemi bellidir ne kadro yapısı. Bol bol motivasyonu vardır ki profesyonel klüplerde o işleri psikologlar yapar. Ha diyebilirsiniz takım mücadele etti savaşçıydı, ben de derim ki del besque zamanında da takım savaşçıydı. Denizli alt yapıdan kimi kazandır dı diye sorarım ben size? Tigana kurtuluşu dayanıklı bir defansif ortasaha yaptı, gökhan güleçi unuttunuz mu? vb.... Denizli ne kattı şampiyon olan bir takımın başında olma haricinde. Yine lig tarihine bakın 3 büyükler harici şampiyon var mı? Kaç tane? son düzlüğü ya iki büyük girer ya tek büyük girer alır, bu büyüklerin başında kim olursa olsun değişmez. Geçen sene başında denizli vardı hepsi bu  ki geçen sene yarıştığımız sivas ın bu sene ligte ki duruma bakın o da olmaz sa. Daha ne diyim.
Kolay gelsin

[KralKartal]

Gecen sene sampiyon yapti diye katlanmak gerekmiyor...

Bakarsan Gordon MIlne 3 sene üst üste besiktasi sampiyon yapti
ama sonra ne oldu? Daumda sampiyon yapti sonra ne oldu?
Lucescuda yapmisti galatasarayi Besiktasi ne oluyor gittiler...

Sampiyon yapti diye takimin sahibi oldugu anlamina gelmiyor, her senede
basarili olacak anlamini tasimiyor..
Denizli 2.senelerinde hep basarisiz... bunu inkar var mi acaba?

RASIM KARA Besiktasin evladi, Besiktasli, ve iyi bir teknik direktor,
otorite saglayacagina inaniyorum, takima gercek Besiktas ruhunuda
ögretecegine inaniyorum... Bugune kadar Rasim Kara aklimdan gecmedi
ama artik RASIM KARA geciyor... Ama yerli olacaksa, tercihim YABANCIDIR !

Tercih yabanci bir teknik direktor: Paul Le Guen ornegin
Yerli: Rasim Kara, Ziya Dogan, Sergen Yalcin, Feyyaz Ucar

Yilmaz Vuralmis, yok Ersun Yanalmis, bunlar Besiktasimiza o Besiktas ruhunu
ve takim olmayi ogretemez
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

konsilyer

İnsan bir mekanizma kurar arama izleme diye, bakarsın futbolcuya geçmiş yıllarda ne yapmış diye, aslında bakmazsın zaten izlediğin için anlık bilirsin futbolcu ne yapıyor ne ediyor, bakarsın adamda ruh var mı, anlayışı nedir, takıma uyar mı, istikrarı var mı amaaa nerdeeeee. Basın bir iki isim atar ortaya ondan sonra koştur dur alacam diye, basına kim sızdırır o isimleri sözüm ona menejerler, adamlar haklı , adamların işi para kazanmak kimi kime , kime kimi saattığı ilgilendirmez adamı o aldığı paraya bakar işi bu adamın. Eğer tarama ekibiniz yok ise her daim gözden düşen adamları alırsınız, nasıl gelişmiş ülkeler geri kalmış ülkelere kendi atıl teknolojilerini satıyorsa öyle satarlar size adamları, sizde adamın 5 yıl önceki halini hatırlayıp büyük transfer yaptık yıldız aldık sanırsınız.
Tekrar yazıyorum sistem yok sistem, ben şampiyonluk istemiyorum ben bir sistem bir ruh olsun istiyorum, sürekli üstüne koyan, sezon bitiminde dip yapıp sonra tavan yapan takım istemiyorum istikrar istiyorum. İstikrarı kim diyorsa ki ben getiririm, hangi yönetim diyorsa ki ben istikrar getirecek kişiyi buldum bu dur, tamam buyursun gelsin, geçmişte kurduğu sistemleri göstersin, bunun adı rasim olur sergen olur, le guen olur fark eylemez. Hangi aydayız konuştuğumuz konu nedir, yazık cidden. Şampiyonluk sevincini bile yaşatmaktan aciz bir yönetim.
Kolay gelsin

keskinli

feyyaz ucar gibi bi adamcigi nasil besiktasa düsünüyorsun ihsan anlamiyorum
karakteri en bozuk futbolculardan biri,ne isi olabilir besiktasta?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

100.yilda Lucenin yardimciligini kim yapti ki abi? Feyyaz degilmiydi..
Luceden cok sey grendi + onunda emegi vardi
Tayfurdan cok daha faydali olacagindan eminim,
ona bakarsan Denizlide hic yakismaz Besiktasimiza..
Metin/Ali/Feyyaz efsanedir, hatalar olabilir ama bunlar gecti

NoPasaran

Denizli neden yakışmıyor  ???

Profesyonellikten bahseden ihsan admin

Neden yakışmıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sercAn1903

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 24, 2009, 00:51:40
getireceksin Pascal Nouma'yı
gör o zaman motivasyonu ve ruhu takımdaki
yanına da Sergen'i menajer yap
yardımcı da Güiaro Ronaldo&Federico Giunti&İlhan Mansız

takım işte böyle yönetilir
başarıya aç BJK ruhu taşıyan teknik ekip
alırsın fransa-italya-almanya ve brezilyalı futbolcuları da
ne hayal ama değil mi :D

çok kral olurdu be..:)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

keskinli

ben feyyazin iyi veya kötü hoca oldugunu,deneyimli deneyimsiz oldugunu tartismiyorum,ki hocaligida kendi karakteri gibi 2 paralik etmez
besiktastan niye gönderildigini,sonradan fenere gittiginide tartismiyorum(aslinda tümer olayindan farki yok fazla ama neyse)
gazetecilik yaptigi dönemlerdeki cirkefliklerinden bahsediyorum
2 kelimeyi bi araya getiremeden nasil gazetecilik yaptigida cok önemli degil,ki o zamanlarin bilenler ne kadar kötü bi gazeteci oldugunu bilir
sözde gazetecilik döneminde cikipta,onursal baskanimiz sayin sebaya nasil hakaretler yagdirdigini altina kaciran bi bunak oldugunu söylemesi ne isse unutuluyor
karakteri bu kadar bozuk birinin besiktasta hocalik yapmis olmasi büyük ayiptir zaten
yillarca baskanligini yapmis,seni futbolcu yapmis bi baskana bu lafi söyleyen adamin adamligi söz konusu olamaz
cigeri bu kadar bozuk olaninda besiktasta isi olamaz,olmamali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

yerlı olacaksa bu aday bencede rasım karadır ama yerlı hocaya yuklenme fazla oluyor basın tarafından bunu daha oncekı yıllarda gorduk yabancılardada bı aragones olayı vardı ama bu seneyı md ıle bıtırelım seneye ne olacaksa olur cska maçından sonra olası kotu sonucta zaten bır cok hoca ısmı gundeme gelecektır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

carsi52

Denizli ve Demirören gitsin kim gelirse gelsin artık razıyım..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

ilk ve onemli tercihim YABANCIDIR...yerli olacaksa rasim hoca..
ama bu kaosta o da zarar gorur..yabanci gelsin yinede...

carsi52

Bencede yabancı gelsin.Bu sene ziyan oldu zaten seneye tam hazır başlar en azından..
Bölünür senin için uykular!