Ana Menü

Ersun Yanal Sesleri

Başlatan CR7, Eylül 20, 2009, 11:45:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Kayserispor yenilgisiyle kan değişimini gündeme getiren Beşiktaş yönetiminde, Ersun Yanal`ın isminin öne çıktığı öğrenildi. Mustafa Denizli`nin veda sinyalleri, yönetimin olası bir operasyonda elini güçlendirirken, başkan Yıldırım Demirören`in gece yarısı kontakt kurduğu siyah-beyazlı yönetim kurulu üyeleriyle Ersun Yanal ismini masaya yatırdığı öğrenildi. 
Eğer bugünkü görüşme sonunda Denizli yönetime istifasını sunarsa, şu an boşta olan Yanal`ın jet hızıyla göreve getirileceği kulislerde çalkalandı. Yanal`ın göreve gelmeye hazır olduğu belirtildi.

Fotomaç

:oha :ban :sopa
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

ya alakası yoktur bence. tanınmış bütün hocaları sayarlar şimdi.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

beckyZWICKY

istifa konusunda bi çıt duyuldu ya allah yandık.. Her gün yeni bi isim atcaklar gündeme.. Yalan haberin allahı, eğer ki doğruysada allahıma klup binasına molotof kokteylleriyle saldırmassam şerefsizim
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

djinonu

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Eylül 20, 2009, 18:47:26
istifa konusunda bi çıt duyuldu ya allah yandık.. Her gün yeni bi isim atcaklar gündeme.. Yalan haberin allahı, eğer ki doğruysada allahıma klup binasına molotof kokteylleriyle saldırmassam şerefsizim
hatirlatirim ;)

Guti ORÇ.

eğer mustafa denizlinin istifa ettiğini var sayarsak takıma gelmesini istediğim en iyi hoca (tabi roberto mancini gibi isimler olacaksa o ayrı gelebilecek isimler arasında en istediğim)

fguldas

hoca degil yonetim gitmeli.

yenerr17

yok artık ya ne ersun yanalı Beşiktaş'a nasıl yakıştırabilio bu kolpa basın bu adamı

[KralKartal]

Paul le Guen
yani YABANCI olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: fguldas - Eylül 20, 2009, 19:13:52

hem hoca hem yönetim gitmeli,      bence...

CR7

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Eylül 20, 2009, 20:49:17
Alıntı yapılan: fguldas - Eylül 20, 2009, 19:13:52

hem hoca hem yönetim gitmeli,      bence...

bence de...

getirebiliyorsa gelen adam gibi bi yönetim bi zahmet ocakta Mancini'yi getirsin :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Anadolu takımı olma çabaları içindeyiz hala.

Millet Rijkaard'ı Aragones'i getiriyor biz hala ersun yanal diyoruz.

[KralKartal]

Del Bosqueyi getirdik... Basina medyaya harcattik, oyuna geldik, adami sutladik..

Tigana geldi, bir duzene koymaya calisti, yanlislar yapti belki, ama en azindan
istikrar olurdu ve bir sekilde kendi takimini oturtmaya calisiyordu, onuda
gonderdik...

Simdi onlar Aragonesi getirdi ama basarisiz oldu...Cunki bunlar basariya ac degil ki,
Rijkaard daha genc, adamin önünde yillar var, daha nice takimlar calsitiracak..
Basarili olmak ister ve aldigi basaridan zevk alir...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

konsilyer

Del Bosque oldukça iyi gidiyordu bakmayın siz basına. Bir sistem anlayış vardı takımda belki puan kaybı oldu başlangıçta ancak bunlar normaldir sistem oturana kadar, kaldı ki takım puan kaybı yaşarken bile savaşçı bir görüntü çiziyordu. Adam tam toparladı durumu üst üste galibiyetler almaya başladı adamı gönderdiler yerine Rıza Hoca geldi, o Rıza Hoca büyük oranda ilk galibiyetlerde Del Bosque nin yarattığı sistemin semerelerinden faydalandı aynı geçen sene Denizlinin Ertuğrul Hocanın semerelerinin üzerine çöktüğü gibi. Kendi insanımızı harcamak daha kolay nedense. Denizli veya benzeri ile olmaz bu iş. Takımın sistemi yok anlayışı mantalitesi yok. Futbol öncelikle bir sistem oyunudur makine dişlileri gibidir. Dişlinin değişmesi çarkın dönmesini engellememeli. İşte bu sistemi kurabilecek vizyona birikime sahip kişi geçmeli takımın başına. Kesinlikle profesyonel bir ekip olmalı, arama tarama ekibi olmalı, menejerlerin maskarası kazanç kapısı olmaktan kurtulmamız lazım.
Kolay gelsin

Cem Goren

yanalın bu takımda ne ısı var ya o gıtsın yorumculuk yapsın foxta yok analızmıs yok pas yuzdesı zırvalıyor bıseyler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

dgkn1903

ısterlerse fergusonu getırsınler gıne bı cacık olmaz YONETIM KOMPLE DEGISMESI LAZIM!!!!!
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN