Ana Menü

Bu ne terbiyesizlik!

Başlatan Simurg, Eylül 14, 2009, 12:58:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bu ne terbiyesizlik!ALİ SAMİ YEN'de maç bitmiş. Aradan epey zaman geçmiş.  Oyuncular duşunu almış, maç atmosferinden çoktan çıkmış. Orhan Yıldırım'ın  Fanatik gazetesindeki köşe yazısı
Ali  Sami Yen'de maç bitmiş. Aradan epey zaman geçmiş. Oyuncular duşunu almış, maç  atmosferinden çoktan çıkmış. Galatasaray üç oyuncuya konuşma izni vermiş,  Kewell, Baros ve Mustafa Sarp. Önce Kewell gelip, açıklamalar sonrası otobüse  biniyor. Ardından Baros başlıyor konuşmaya. Birazdan Mustafa Sarp geliyor.  Kenarda bekliyor. Ben dahil, bir çok gazeteci yanında. Ve Mustafa ayağındaki  çiziği gösteriyor. "Tabata tam bir ş.... Ayağımı kırmak için geldi. Sonra da  atılmasın diye numaradan yerde kaldı o.. ç... diye, ağza alınmayacak küfür ve  hakaretlerde bulundu. Ardından da ekledi, "Kendimi zor  tuttum.."

Galatasaray gibi büyük bir takım formasını giyen, milli takım  kapıları açılmak üzere olan bir futbolcunun ağzından çıkan laflara bakın. Aynı  Mustafa, birkaç dakika sonra kameralar karşısında ise, "Yaptığım hareket için  spor kamuoyu ve Tabata'dan özür diliyorum" açıklamasında bulundu. Bir sporcuya  bu kadar çirkin sözler ve iki yüzlülüğü hiç yakıştıramadık. Tamam Tabata'nın  yaptığı kartlık faul. Ama senin hem de kendini tutmuş halin buysa, yaptığın kafa  çakma olayı dünyanın her yerinde kırmızı karttır.

Mustafa'dan laf  açılmışken devam edelim. Mustafa Denizli, çifte kupa sonrası uykusuz kaldım  diyerek ayrılmak istemiş, binbir rica minnet sonrası yeniden takımda kalmıştı.  Hem de zamlı olarak. Oysa Denizli aynı sezonda ikinci yılını hep hüsranla  kapadı. Galatasaray ve Fenerbahçe ortada. Hadi bunu geçtik. Yanlış transferler  yapıldı. Bunu da geçtik. Yanlış oyuncu tercihleri. Ve Nihat ısrarı. Milli  takımda Nihat sadece bir kez takımla çalıştı, 11'de... Elinin altında olan Bobo,  Nobre kenarda. Yapma hoca! Artık iş Nihat'a kaldı. Nihat, ne olur oynama.  Takımdan 1.5 ay geridesin. Ayrıca çok şey yapma isteği ve tek santrfor oynaman  seni de bitiriyor. Tribünlerin sana olan sevgisini de. Bu gidişle yarın  yuhalanırsın...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

terbıyesız olmasa gesede ne ısı var...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alp Erdem

tüştü küfür eder ceza alır buna ceza nerede

carsi52

Maç boyunca bu adama küfür ettim hala zor tutuyorum kendimi en nefret ettiğim futbolcular arasında 1.olmayı başardı namussuz şeref yoksunu pislik adi herif.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

küfür sahibinindir diyecegim ama annesi var arada
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Tabata şeRefsiz de sen ne oluyorsun acaba ?

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Şerefsizin babası oluyor o zaman.
Bölünür senin için uykular!