Ana Menü

Mustafa Denizli "Fark 6 puan"

Başlatan NoPasaran, Eylül 12, 2009, 23:44:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

beckyZWICKY + NoPasarAn! kardeslerim
tamam sizde haklisiniz ama ilk yari oyna silahlarinla göster istegini...artik bu ligte futbol yavaslatarak degil hizli oynaniyor...mac sogutmaya calisirsan hirsli rakibinin bir yada iki hamlesinden sonra acik verirsin...olmadik positiondan yusuf tutmadi kafadan yedik golü...
ama oynatacaksinki hicbirini oynatmadin demiyesin
nihat kac haftadir ortada...ikinci yari oynatsaydin ne var?ama yok
alsaydin kadroya telloyu...
finki oynatmiyorsun defansif baslayacaksan ernstle finki ayirmiyacaksin bi kere

pAscAliAnUmut

Tello'yu çok abartıyosunuz ama son oynana Brezilya maçında Tello ilk 18'de bile yoktu arkadaşlar..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

fenerle olan puan farkını nasıl kapatacaksın peki ?

hala mustafa denizliye inananlara ben inanamıyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Tolgahan_BJK

peki mustafa denizliyle frank reijkaard arasındaki fark nası kapanıcakmış ;)

bıraksın bu işleri...

gs taraftarı "mustafa denizli şampiyon yap bizi" diye bilmemne geçti bugün. samiyenden döndü millet, herkesin moral bozuk ! biz fenerlilerle dalga geçerdik, şimdi dalga geçilicek duruma düştük ! 3-0 yenilice değil, mustafa denizliyi aldığımız gün bu duruma düştük !!!

Ersin Develi

M.d yi Geldiği İlk Dakikadan İtibaren İstemedim ve Halen de İstemiyorum,Çünkü Görünen Köy Klavuz İstemez..

M.d Bize Çifte Kupa KazandırMIŞya,geçen sene fb ve gs havlu atmıştı,rakip trabzon ve sivastı,biz de bunların arasından şampiyon olduk..

Bu yıl ise fb ve gs akıllı transferler yaptı ve en akıllsıda Frank R. ın gelmesiydi,Barca da iken her maç 3-4 gol atıyordu şimdi ise aynısı gs de oluyor,demekki bu noktada teknik d. farkı ortaya çıkıyor..

Bizde ne değişti ?
- Hiç birşey değişmedi..Y.d nin o koltukta oturması,md ile devam edilmesi,bilinçsiz transferler,boşa giden paralar vs vs..

Herkes transferden para kazanırken biz zarar ediyoruz,herkes forma satışından en az bi futbolcunun parasını çıkarırken biz forma satamıyoruz sonra da çıkıp satışlar %400 arttı diye basiretsiz açıklamalar yapıyorlar..

Maç hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum ama birşeyi söylemeden geçemeyeceğim.HANİ BEŞİKTAŞ A ÇİFTE KUPA KAZANDIRAN MD VARYA ve BUNU TELEFFUZ EDEN ARKADAŞLARIMIZ VARYA,İŞTE O KELİMEYİ TELEFFUZ EDERKEN LÜTFEN ELLERİNİ VİCDANINA KOYUP ÖYLE KURSUNLAR O CÜMLEYİ...
- Ertuğrul Sağlam Geçen yıl Lig başlamadan önce takıma kondisyon yükledi ve takımı lige hazır hale getirdi,md ise bodrum damı kemer demi nerdeyse arttık tatilin,denizin tadını çıkardı YANİ takım yattı...Ve Geçen yıl 4.hafta sonunda yenilgisiz galibiyetle giderken bu yıl takımın durumu ortada..Lütfen Elinizi vicdanınıza koyun

Ve md nin ağzından çıkan kelimelerle bi alıntı yapıcam ''Ligde 78(yanlış hatırlamıyorsam) puan alan şampiyon olur'' Bu durumda biz şampiyon olamayacağız ya da kehanetin seni doğrulamayacak,Kim bilir belki de TATİLDEYKEN kafana güneş geçti ve halen onun etkisindesin o yüzden öyle atıpp tutuyosun

carsi52

9 puan bişey değil.Çıkışa geçersek kapatırız bu puan farkını.
Tek çare beklemek.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

adnan polat gıbı basladı fark 6 demeye
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

carsi52

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 13, 2009, 14:46:41
9 puan bişey değil.Çıkışa geçersek kapatırız bu puan farkını.
Tek çare beklemek.

Dediğim doğru çıktı.Çıkışa geçtik ve kapattık.
Herşey çok güzel gidiyor şuan.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ne desem ıcımde patlıyor arkadas :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: eyup1903 - Eylül 13, 2009, 00:00:34
bu  adam hakkında artık yorum yapmıyacağım ne kadar karaktersiz olduğunu bugün bi daha anladım resmen beşiktaşı katletti teşekkürler denizli

e eyüp nerdesin şimdi..madem konu hortlamş neden karaktersiz olduğunu anlamıştın söylesene..

yenilince karaktersiz, şimdi iyi duruma geçtik size ne diyeceğiz o zaman..

skor yazarlarına kızıyoruz, farkımız yok malesef..

ayrıca itiraf edeyim bu 6 puan çok saçma gelmişti o zaman bana  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

1 puan önlerine bile geçeceğiz :D

NoPasaran

4 puan öndeyiz olacağız..şu an 1 puan öndeyizz  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net