Ana Menü

Kolot: baskan adayiyim, Demirören yönetimide olabilir..

Başlatan [KralKartal], Eylül 11, 2009, 15:45:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş 'ın Ocak 2010'da yapılacak olağan seçimli genel kurulu öncesi eski yönetici Celalettin Kolot, ''Eğer Yıldırım Demirören ile seçimlere girmezsem, başkan adayı olarak gireceğim'' dedi.

Kolot'un Radyospor'da katıldığı programda yaptığı açıklamalar, ''www.radyospor.com'' adresli web sitesinde de yayınlandı.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in, kendisine yöneticilik teklif ettiğini bildiren Kolot'un açıklamalarında yer alan ifadeler şöyle:
''Futbol şubesini vereceğini söyledi. Bu görevi kabul etmem için tam yetki verilmesi gerekir. Bayramdan sonra oturup konuşacağız. Eskisi gibi olursa görevi kabul etmem. 1,5 yıl önce açıkladım (başkan adaylığını). Sözümün arkasındayım. Eğer Yıldırım Demirören ile seçimlere girmezsem, başkan adayı olarak gireceğim. Beşiktaş'a hizmet etmek istiyorum.''
Kolot, eski yöneticilerden Murat Aksu'nun gündeme gelen başkan adaylığı hakkında, ''Seçimlere 4-5 ay kala birilerinin çıkıp adaylığını açıklamasını doğru bulmuyorum. Yıllarca sessiz sedasız dışarda durup, yanlışları ya da doğruları hiç dile getirmeden seçimlere başkan adayı olarak girmek doğru değil. Demek ki tek düşünce Beşiktaş'a başkan olmak'' diye konuştu.
Celalettin Kolot, Tabata'nın Beşiktaş'a transferiyle ilgili ise ''Tabata artık Beşiktaş'ın futbolcusu. Ben olsaydım bu transfere izin vermezdim. Bu kadar büyük paralara daha iyi oyuncular alınırdı'' değerlendirmesini yaptı.

Kaynak: AA
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Herkes çıkıp bişeyler sallıyor ama netleşen birşey yok di mi?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

djinonu

bu kolot tamam bayag bi tadimizi kaciran bi adam ama simdiki baskan kadar kötü yönetmez bence...
ama neyse hayirli o olsun

CR7

ya olmasın ya
oylar bölünecek yine
yd başkan olacak
sonra kolot da yönetime girecek
taktik bunlar
ş.siz herif
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

alper_1903

Taraftar Baskan istemiyoruz diyorum, Celal Kolot ben adayim diyor...

Allah Korusun!
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...