Ana Menü

Beşiktaştan YILDIRIM atak!

Başlatan NoPasaran, Ağustos 20, 2009, 09:11:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bir gol Fenerbahçe`ye... Sarı-Lacivertliler`in ısrarla istediği Sercan Yıldırım için Bursaspor`la masaya oturuldu. Milli oyuncu için pazarlıklar kıran kırana sürüyor.Bir gol Galatasaray`a... Aslan`ın renklerine bağlamak için büyük çaba sarfettiği Sezer Öztürk ve Ufuk Ceylan`ın kulübü Manisaspor, Beşiktaş`a yeşil ışık yaktı.

Beşiktaş Türkiye'yi sallayacak transferlere imza atmaya hazırlanıyor. Bobo'nun St. Etienne'e gitmemekte diretmesi üzerine yurt dışından isimlerle anlaşma sağlayamayan Siyah-Beyazlılar, rotayı önce gurbetçilere çevirmişti. Ancak hedeflenen isimlerin de yüksek maliyeti üzerine Kartal, Türkiye'deki yıldızlara yöneldi. Ligin ilk iki haftasında gol yollarında sıkıntı yaşayan Beşiktaş'ın bu durumunu gözönünde bulunduran Yıldırım Demirören, Bursaspor'un 19 yaşındaki milli yıldızı Sercan Yıldırım için düğmeye bastı. Yıldız oyuncunun menaceriyle yapılan toplantının ardından, Sercan'ın Beşiktaş'ın önerisini kabul ettiği kaydedildi.

Uzun süredir Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan Sercan'ın imza atmakta hiçbir zorluk çıkarmayacağı belirtildi. İstanbul'da bulunan Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'yla da masaya oturan Başkan Demirören kapıyı 4 milyon Euro'dan açtı, Bursaspor ise 7 milyon Euro istedi. Bunun üzerine Kartal teklifini 5 milyon Euro'ya yükseltti. Tarafların bugün büyük olasılıkla parada anlaşacağı öğrenildi. Beşiktaş bu hamleyle, Fenerbahçe'den Mehmet Topuz transferinin rövanşını da almak istiyor.

Manisaspor göndermek istiyor
Bir diğer sıcak gelişme de Sezer Öztürk ve Ufuk Ceylan cephesinde yaşanıyor. Dünyanın dört bir yanında 10.5 numara arayan Siyah-Beyazlılar, hedefindeki ismi Ege'de buldu: Sezer Öztürk... Galatasaray'ın istediği gurbetçi futbolcu için dün Manisaspor'la masaya oturuldu. Ayrıca Hakan Arıkan'ın inişli çıkışlı performansı ve Rüştü'nün ilerleyen yaşı nedeniyle Ufuk Ceylan'a da teklif götürüldü.

Takımdan ayrılmak istedikleri gerekçesiyle kadrodışı bırakılan iki oyuncuyu, Manisa'nın da elden çıkarmak istediği kaydedildi. Beşiktaş'ın takas artı para teklifine Ege temsilcisinin yeşil ışık yaktığı öğrenildi. Delgado iyileşene kadar, Beşiktaş 10 numara boşluğunu genç Sezer Öztürk'le doldurmanın hesaplarını yapıyor. Yapılacak son transferlerle takımın yaş ortalaması hatrı sayılır bir şekilde düşecek. Siyah-Beyazlılar'ın istediği Sercan Yıldırım 19, Sezer Öztürk 24 ve Ufuk Ceylan da sadece 23 yaşında...   

Kaynak: Fanatik
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

Sercan'ı FeBe ve ĞS alamadı... sanki biz alacağız... Zaten Bursaspor taraftarı olan Sercan'ı bu takımda görmek istemem...

Sezer transferi inşallah olur...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CR7

Bu 3'ü gelsin Beşiktaş 1 gömlek daha büyür
o kadar söylüyorum
keşke olsa
hadi be başkan
bunları al artık yabancı filan da istemeyeceğim
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ZeMaHŞeR

Sezer gelsin...

Sercan'ı istemiyorum... olurda yanlışlıkla transfer etmeyi becerebilirse Demirören' e olan kızgınlığım dahada artacak...

CR7

Bursalı diye mi bu tavırlar
ya bana ne bursadan çok da tın
hem bursa kim

ben gelmesini istiyorum
inşallah gelir

ZeMaHŞeR

aynen öyle YiĞiT... Sırf Bursa'lı olduğu için bu tavrım...

inşallah da gelmez...

NoPasaran

Sercan Süper bir oyuncu..

daha 19 yaşında..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

değil bursa isterse yunan olsun
beşiktaş forması giydikten sonra ve yararlı olacak bir futbolcu olduktan sonra benim için fark etmez..

ZeMaHŞeR

Senin için farketmiyor kardeşim ama benim için farkediyor :)

carsi52

Elimizde 19'luk yıldızlar varken kullanmıyoruz başkasının peşine düşüyoruz..
Ne ilginç birşey.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Sercan'ı çok isterim ben ama bize gelmek isteyeceğine inanmıyorum...

Ufuk Ceylan Milli Takım'a kadar yükselmiş bir kaleci Hakan'dan 2. kaleciği alır gibi gelirse...

Sezer Öztürk hakkında çok şey bilmiyorum hayırlısı olsun ne diyeyim...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

''SERCAN'I SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ''-

Sağlam, ''Sercan'ın gitme ihtimaline karşı B planınız var mı'' sorusuna ise şu yanıtı verdi:

''Biz bu sene hedeflerin büyütülmesi çerçevesinde kadronun korunması yönünde bir karar aldık ve Sercan'a çok ciddi teklifler gelmesine karşı kadromuzda tuttuk. Geçen yılki kadromuzu koruyup kaliteli takviyeler yaptık. Sercan'ın dışında Volkan, Shin ve bazı genç oyuncularımıza teklifler var. Biz Sercan'ı satmayı düşünmüyoruz. Ancak, reddedilmeyecek bir teklif gelirse gerekli değerlendirmeyi yaparız. Sercan çok yetenekli, ancak futbolu daha yeni yeni öğreniyor. Sercan, 1 yıl daha Bursaspor'da kalırsa Avrupa'nın sayılı oyuncularından biri olur. Ona öğretecek çok şeyimizin olduğunu düşünüyorum.''

Transfer döneminde 7 oyuncuyu kadrolarına kattıklarını ve bunların hiçbirine bonservis ödemediklerini vurgulayan Sağlam, oyuncu alırken oyuncular arasında mali açıdan dengeyi de kurduklarını söyledi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

öyle derler parayı verincede gönderirler... Geleceği takım BJK olmasında...

Kralkartal21

E.Sağlam'da Sercan'ın menajerimidir nedir :) Sürekli yalanlıyo haberleri..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7