Ana Menü

Kartal Yuvası

Başlatan Simurg, Ağustos 08, 2009, 09:39:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 11, 2012, 20:49:22
Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Haziran 11, 2012, 20:02:11
markafoni'ye girdim güzel indirimler var. şort alcaktım bari kulübe katkısı olsun. kaç güne gelir acaba sipariş ?

4-5 güne geliyor diye biliyorum

dağıtıma başlama tarihi 21'i.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

evet ben de sonradan gördüm. 21 i yazıyor. geç olsun güç olmasın ne diyelim :D

IL Capitano

Allah belani vermesin Kartal Yuvasi.. gecen gun aradik 6 haziranda siparis verdik, nerde bizim feda t-shirtleri diye. yolda yolda diyordu calisan bayan, bide nasil konusuyor, stress, agresif. bugun e-mail geldi:

19830 No'lu siparişinizin durumu: [/size]Adreste Bulunmadığınız İçin, Kargonuz Geri Gelmiştir.
[/size]
hangi ara geldi, yalan dolan hep. burda yurt disindan paket filan geldi mi, eve kagit yollarla gider alirsin, yada cep telefonuna mesaj gönderirler. aa napacaz simdi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

unutmadan sunuda yaziyim, tnt kargo numarsi ögrenebilir miyim diye sordum, takip etmek amacli, biz size dönecegiz dedi. 3 gun sonra gelen e-mail , adresde bulunamdiginiz icin, kargo geri gelmistir. parayla rezillik bu oluyor heralde. nedense kargoya bile verildigine inanmiyorum.

eRe

bır ısı de dogru yapamıyorlar ya.ondan sonra da taraftara gorev dusuyor denıyor.arkadas bu kadar zor mu bu ısler
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

İnternet sitesinden alışveriş yapmamak lazım da uzaktan olanların başka seçeneği olmuyor.
Birde bu alışveriş sitesi olduktan sonra alınmazda.
Güncel kampanyaları takip etmek lazım.
Bende çanta almıştım para felan yatırdım stokta tükendiğinden alamadım :D
İlk değil sonda olmayacak sanırım.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Bu tshirt işi sizi uğraştıracak sanırım. Üzerine baya giderseniz parayı ödediğinize dair bilgileri verirseniz vs. eninde sonunda elinize geçer tshirtler ama fazla zorlamazsanız o paralar FEDA olur gider.

IL Capitano

Feda olsunda böyle enayi yerine konulmak koyuyor insana. Juve Storedan alirim her sene, problemsiz 4-5 is gununde elimize gecer. Dunya kulubu olmak sadece sahada kosan futbolcularla olmuyor maalesef. Yalniz o telefona cikan neydi öyle ya??

eRe

abı hersey komık.dıyorum ya bende bı sıparıs vermıstım 3 haftada geldı.sanırım yuruyerek teslım etseler daha kolay olurdu.o degıl sıparıse bakıyorum large yazıyor kutuya bakıyorum large yazıyor kutuyu acıyorum xlarge cıkıyor.boyle bır yer sıparıs verdıgımız yer.umarım elıne gecer tshort.ve umarım sevkını kırmazlar abı
www.erdemeksi.com

DIABLO

Eskiden hepsiburada.com bakıyordu kartal yuvasına o zamanlar sıkıntı olmuyor ne varki hepsiburadadan ayrıldılar aksatmaya başladılar .
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

hepsiburada da ayrı bır olay.herıfler benı dolandırdı.dava acmaya karar verdım avukat yoluyla paramı alabılmıstım.boyle bır sıte.ıyı olmus ayrılmaları.
www.erdemeksi.com

IL Capitano

gercekler ortaya cikti  :)  ama komik oldugu kadar sinir bozucu olaylar.  >:(

Benim Tc kimlik numaram olmadigi icin siparisi annem yapmisti. Aradi kendisi, Emrah diye bir elemanla konusmus, yetkiliymis. Ilk önce biz gönderdik, telefon ettiik kimse cvp vermedi, sonra bizim telefonlar yurt disina kapali filan yalanlar, yalanlar. Sonra biraz valide sinirlenince, sizin siparis Turkiye gumrugunden gecemedi, faturadaki ekssiklikler yuzunden demis. Yani Edirneden ötesini görememis bizim feda t-shirtleri.

Bugun tekrardan verceklermis, TnT kargoya , sonrada kargo numarasini e-maille göndereceklermis. hadi bakalim diyecegim ama benim gercekten umudum yok. Bu son, bir daha internetten siparis yok..

El Maestro

Yahu bu kartal yuvasının sitesinden alışveriş yapamıyorum ben .. Böyle salak bi site olamaz ya herşeyi veriyorum kredi kartı bilgileri herşeyi siparişide onaylıyorum ama olmuyoo ..

Bu nedir allah aşkına ya alışveriş yapamıyoruz isteğimizle ..

Telefona onay geliyo yazıyorum yine olmuyo bu nedir allah aşkına bilen varmı nasıl alacaz ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

ankara kartal yuvasını arayıp dırek almaya calıs bence dıger turlu ıskence
www.erdemeksi.com

El Maestro

Öyle nasıl oluyo veriyomuyuz yine kredi kartı bilgilerini falan ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~