Ana Menü

Kartal Yuvası

Başlatan Simurg, Ağustos 08, 2009, 09:39:41

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

BEŞİKTAŞ Tırı buraya gelmiş :D
Bölünür senin için uykular!

djinonu

a takimi hak ediyormu bu formayi?

ALONE EAGLE

BU SEZONKİ FORMALAR TAM BİRER REZALET ÇUBUKLU HARİCİNDE DİĞERLERİ BEŞ PARA ETMEZ. HELE BEYAZ OLAN HEM UĞURSUZ HEM REZİL. ADİDAS IN RAKİPLERE YAPTIĞI FORMALAR NEDEN KALİTELİDE BİZİMKİLER İLKOKUL ÇOCUĞUNUN DİZAYNI GİBİ.......... >:( >:( >:( >:( >:( >:(
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

Rammos

Alıntı yapılan: ALONE EAGLE - Ekim 02, 2009, 20:46:44
BU SEZONKİ FORMALAR TAM BİRER REZALET ÇUBUKLU HARİCİNDE DİĞERLERİ BEŞ PARA ETMEZ. HELE BEYAZ OLAN HEM UĞURSUZ HEM REZİL. ADİDAS IN RAKİPLERE YAPTIĞI FORMALAR NEDEN KALİTELİDE BİZİMKİLER İLKOKUL ÇOCUĞUNUN DİZAYNI GİBİ.......... >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Aynen katılıyorum kardeşim O düz önünde güya pençe izi olan forma ugursuz  birdaha Beşiktaşı o forma içinde görmek istemiyorum..  kaç senedir adam gibi bi forma dizaynı yapamadılar ben anlamıyorum  Beşiktaşın klasik bir forması olması lazım yani sade düz beyaz bir forma  bu forma adidas umbro veya hangi frrma olursa olsun her sene çok ince değişiklerle çıkmalı  liverpol, M.United, Barca, Milan, R.Madrd gibi takımların klasik fortmaları vardır bizimde olmalı.
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

carsi52

Buraya TIR geldi gittim baktım hiç birşey yok adam gibi.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

bugun bı ugradım bıseyler almaya dogru duzgun bır tane urun yok tısortlere bakıyosun grılı mrılı uzerınde besıktas yazıyor ama mıkroskopla gorulecek cınsten sıyah-beyaz bır tane tısort yok nerdeyse olanlarda 49tlden baslıyor adamlar resmen soyuyor baska bırsey degıl dayanamadım sordum kadına neden bu kadar kotu dıye dedıler yonetıcıler dızayn edıyor fenerbahceye bakın sarar-kıgılı-dızayn edıyor magzalar full daha once fenerıumdada calıstık kartal yuvasının haberlerını alıyorduk ama bu kadar olduklarını bılmıyorduk dedıler cocuk forması 59tl eskı sezon forması zaten yok fenerıum a gıdın 3yıl oncekı elde kalan formalar 17,75-27,75e satılıyor surumden kazanıyorlar dedı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Perde alim dedim perde yok

taçtan alacağım  ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

lisanslı perde yok bende görmedim :D
tacın lisanslı nevresim takımıda 112 tele olmuş ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Alıntı yapılan: Simurg - Ekim 25, 2009, 19:09:47
dost ptesı soracaktım okul cıkısı ama daha okul baslamadı cuma gunu baslıyacakmıs okuldan cıktıktan sonra ılk ısım cuzdan sormak olacak :)

Simurg

Uzun kollu formalar gelmeye başladımı

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Biryerde görmüştüm. Taç'ın üretimiymiş, Beşiktaş lisanslı perdesi. 25 tl. Perde enine 6, boyuna 2 metre.

NoPasaran

80 LİRA  ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

hersey ates pahasu kartal yuvasında

Simurg

pike takımından bahsetmiştim ben yazın baktığımda 112ydi :)

BEŞİKTAŞK

Cem Goren