Ana Menü

Mustafa Denizli "Bu bir Değişimdir"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 07, 2009, 23:50:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 1-1'lik eşitlikle sona eren İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından, "Yıllardır beklemediğimiz ama berabere kaldığımız ya da kaybettiğimiz bir rakibe karşı oynadık. İyi de oynamadık. Parça parça iyi oynamak yetmedi. Son vuruşlarda da beceri ve şans faktörü yanımızda değildi. Olabilecek pozisyonlarımız vardı, olmadı. Oyunun mutlak hakimi gibi gözükmedik" dedi.

Denizli, İbrahim Akın'ın golünde defans oyuncularının rolüyle ilgili olarak da, "Devre arasında futbolcularımla da konuştum. Bazı özelliklleri bilinen futbolculara karşı daha dikkatli olmaları lazım. Defans oyuncusunun en önemli özelliği rakibinin özelliklerini bilmesidir. Orada zincirleme bir hata oldu. Normaldir."

Tecrübeli çalıştırıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Normal şartlarda geçen yıl ligde mücadele ettiğimiz kadronun aşağı yukarı yarısı yok. Rüştü, Ekrem, İbrahim Toraman, Delgado, aramızdan ayrılan arkadaşlar... Bu bir değişim, birkaç hafta bunun sancılarını yaşayabiliriz. Bu kadro her hafta olumlu bir değişim yaşayacaktır. Bu bir değişimdir. Özel maçlar bizim için ne kadar önemli olursa olsun, lig için iyi bir veri değildir. Ligin atmosferi her zaman farklıdır."

Mustafa Denizli, yılın transferi Nihat Kahveci ile ilgili olarak,"Nihat aşağı yukarı iki hafta sonra fizik olarak düşündüğümüz çizgiye gelir. Çalışmalar hep olumlu yönde devam ediyor. Nihat'ı hazır olmadan herhangi bir fiziksel sakatlıkla başbaşa bırakmak istemiyorum. Şu anda ona mücdele edebileceği kadar süre tanıyorum" dedi.

Başarıl teknik adam, transfer konusunda ise "Takım içerisinde şu anda sakatlıklardan ötürü bazı sıkıntılar oluyor. Bazen oynama durumunda olan yabancı futbolcumu, statü nedeniyle oynatamıyorum. Dün sayın başkanımızla bir görüşme yaptık. Bu konudaki bilgileri onlar daha iyi iletirler" diyerek sözlerini noktaladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

sıkıldım senin bu yersiz açıklamalrından

NoPasaran

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 07, 2009, 23:52:01

;D

Eyüp güldürdün kardeşim beni  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

bi kerede boş konuşmazsa yeter hep aynı şeyleri dinle dinle bi kerde sus be adam

IL Capitano

hocam sana hala guvenim sonsuz ama biraz fazla heyecan yapiyorsun, degisikliklerde yanlis yaptin, senin gibi tecrubeli bir kisi yilda bir kez böyle yapar oda maalesef bugun oldu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

beckyZWICKY

yersiz??? ben göremedim abzürt yada komik yada saçma bişi açıklamalarda? Yahu ne demesini bekliyorsunuz ki.. Ne dese yine tatmin olmıcaksınız.. BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAK!!! diye dese bile GÜLDÜRME LAN ...... diceksiniz.. adam gibi açıklama yapıncada tatmin olmuyorsunuz.. Ne istiyorsunuz?? bu adamın İSTİFA EDİYORUM sözünden başka hangi sözüne sevineceksiniz? yada karşı cıkmıcaksınız?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eyup1903

istifa edeceği günü sabırsızlıkla bekliyorum

NoPasaran

Bu senenin lafıda bu bir değişimdir ;D

Mustafa Denizliyi gördüm şimdi..Baktım sorun yok. Henüz bir endişe dymuyor hoca..Transfer olacak arladaşlar göreceksiniz..Gerekirse Delgado gidecek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Türk statüsünde transfer yapılacakmış
büyükj ihtimalle Yıldıray olacak bu transfer
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

turk pasaportlu degince benimde aklima o geldi, baska 10 numara turk pasaportlu yurt disindan kimse aklima gelmiyor, hamit olamaz, tuncayda.
hadi hayirlisi..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Kralkartal21

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 07, 2009, 23:52:01

Teknik adamların maçtan sonra takımı hakkında görüşlerini futbolseverlerle paylaşması yersiz mi oluyor şimdi!

Bence senin bu yorumun yersiz olmuş Eyüp abi..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Mustafa Denizlinin tek hatalarından birisi kahraman olmaya çalışması.Saçmasapan oyuncu değişikliği yapıyor arada bir.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Hocam be Bu Holosko niye çıktı ben daha onu anlamadım..

Bi kişi sormadımı ya bunu hocaya..Onunla ilgili bişey okuyamıyorum..

Maçın en iyisiydi bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Yahu bu adam konuşunca benim içim huzur doluyor :)

Ben kendi adıma konuşayım hocama ve futbolculara güvveniyorum :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 08, 2009, 01:02:15
Mustafa Denizlinin tek hatalarından birisi kahraman olmaya çalışması.Saçmasapan oyuncu değişikliği yapıyor arada bir.

Katılıyorum ama arada bir kısmına değil BÜYÜK ÇOĞUNLUKLA yanlış değişiklik yapıyor

Ben Anlamıyorum Kendini nerede görüyor bu adam..
Onun başarısını kimse yakalayamazMIŞ...Sevgili Değerli Çok Muhterem Denizli Hoca Senin gibi Başarılı T.d leri Şampiyonlar Liginde Görmek İsteriz..

Fazla Geriye Gitmeye Gerek Yok Sadece Bir Örnek
Mircea LUCESCu
Gs de Şampiyonluk + Süper Kupa
Beşiktaş Şampiyonluk + Uefa Çeyrek Final
Shatkar 5 Senede 3 mü 4 mü ne tam hatırlamıyorum Şampiyonluk + uefa Kupası
ve Ben inanıyorum ki bu adam fb ye gelse onu da şampiyon yapardı

Kendini bulutların üstünde FUTBOL İLAHI olarak görmekten ne zaman vazgeçecek çok merak ediyorum

Fazla söze gerek yok

BÜYÜK Başkan var bi de
Yıldıray ı alacakmış,alırsa hiç şaşırmak Çünkü O kadar büyük Kafada ki Düşünceden ancak o çıkar

BÜYÜÜÜÜK Başkan Alpay futbolu bırakmadıysa onu da Al ya da ne bileyim Ümit özat falan,senin klasına bu futbolcular yakışır Büyük başkan şak şak şakkk